+ Odpowiedz na ten temat
Strona 1 z 3 1 2 3 OstatniOstatni
Poka¿ wyniki od 1 do 15 z 43

Temat: Urz±dzanie ³azienki, gdzie kupiæ meble

  1. #1
    Keto Cz³owiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Jul 2017
    Postów
    8
    Si³a Reputacji
    0

    Domy¶lnie Urz±dzanie ³azienki, gdzie kupiæ meble

    Urz±dzam ³azienkê po skoñczonym remoncie, chcê kupiæ nowe meble ³azienkowe dobrej jako¶ci, eleganckie najlepiej w bia³ych kolorach. Gdzie najlepiej szukaæ? oczywi¶cie preferujê wy³±cznie normalne sprawdzone sklepy a nie jakich¶ allegrowiczów

    *******************************
    Najpopularniejsze w±tki w tym dziale:


  2. #2
    dagmarcia Cz³owiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Jul 2017
    Wiek
    29
    Postów
    6
    Si³a Reputacji
    0

    Domy¶lnie Odp: Urz±dzanie ³azienki, gdzie kupiæ meble

    Zerknij sobie na Lazienka Plus ja tam kupowa³am kabinê prysznicow± do ³azienki tak¿e wybór maj± naprawdê ogromny i je¶li chodzi o ceny to bardzo czêsto zauwa¿y³am ¿e maj± promocje wiêc mo¿e akurat uda ci siê co¶ dorwaæ w miarê tanio

  3. #3
    bartosz8 Cz³owiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Jul 2017
    Wiek
    30
    Postów
    3
    Si³a Reputacji
    0

    Domy¶lnie Odp: Urz±dzanie ³azienki, gdzie kupiæ meble

    My te¿ z ¿on± szukamy czego¶ nowego do ³azienki. Chcemy w³a¶nie kupiæ meble ³azienkowe bo wszêdzie jest pe³no walaj±cych siê drobiazgów. Pomimo czysto¶ci w ³azience mam wra¿enie nie³adu, nawet nieprzyjemnie jest siê k±paæ. Jaak przegl±dam meble to wszystkie s± du¿e a nasza ³azienka jest bardzo ma³a tak¿e chcemy jako¶ powiêkszyæ przestrzeñ optycznie no ale nie mam pojêcia jak to zrobiæ

  4. #4
    dagmarcia Cz³owiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Jul 2017
    Wiek
    29
    Postów
    6
    Si³a Reputacji
    0

    Domy¶lnie Odp: Urz±dzanie ³azienki, gdzie kupiæ meble

    Cytat Napisa³ bartosz8 Zobacz post
    My te¿ z ¿on± szukamy czego¶ nowego do ³azienki. Chcemy w³a¶nie kupiæ meble ³azienkowe bo wszêdzie jest pe³no walaj±cych siê drobiazgów. Pomimo czysto¶ci w ³azience mam wra¿enie nie³adu, nawet nieprzyjemnie jest siê k±paæ. Jaak przegl±dam meble to wszystkie s± du¿e a nasza ³azienka jest bardzo ma³a tak¿e chcemy jako¶ powiêkszyæ przestrzeñ optycznie no ale nie mam pojêcia jak to zrobiæ
    te¿ tak kiedy¶ mia³am wieczny ba³agan tak¿e taka szafka w ³azience to skarb. A je¶li chodzi o powiêkszenie przestrzeni to lustrem kup sobie takie ogromne na ca³± ¶cianê w ³azience i optycznie przestrzeñ zostanie powiêkszona ja tak robi³am w przedpokoju wstawi³am na ca³± ¶cianê szafê i na drzwi rozsuwane da³am lustro i o niebo lepiej to wygl±da teraz

  5. #5
    bartosz8 Cz³owiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Jul 2017
    Wiek
    30
    Postów
    3
    Si³a Reputacji
    0

    Domy¶lnie Odp: Urz±dzanie ³azienki, gdzie kupiæ meble

    moja ¿ona te¿ w³a¶nie chce ogromne lustro najlepiej z szafk±, ¿eby pochowaæ drobiazgi. Przegl±damy w³a¶nie z ¿on± meble ³azienkowe i w sumie to macie racje w tym sklepie LazienkaPlus wybór jest naprawdê ogromny teraz nie wiemy na co siê zdecydowaæ.

  6. #6
    jankooo
    Guest

    Domy¶lnie Odp: Urz±dzanie ³azienki, gdzie kupiæ meble

    Remont praktycznie nie mo¿e siê odbyæ bez z³±czek instalacyjnych. Sama ostatnio szuka³am i znalaz³am tutaj https://dlaelektrykow.pl/180-zlaczki-instalacyjne ciekaw± ofertê. Wygl±daj± na wykonane bardzo rzetelnie, z dobrych materia³ów a przy tym s± bardzo tanie. Mam nadziejê, ¿e Ci pomog³am i przydadz± Ci siê podczas remontu.

  7. #7
    Rajdowiec30 Cz³owiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Oct 2017
    Wiek
    36
    Postów
    6
    Si³a Reputacji
    0

    Domy¶lnie Odp: Urz±dzanie ³azienki, gdzie kupiæ meble

    Super aran¿acje i projekty wykonuje ta firma http://megalazienki.pl/plytki-ceramiczne/m926. Maj± w ofercie bardzo ³adne meble ³azienkowe ale i wszystko inne co potrzebne przy remoncie tego pomieszczenia. Du¿o wskazówek i porad znajdziesz te¿ na ich blogu. Warto siê g³êbiej zapoznaæ z ofert± .

  8. #8
    dago1990 Cz³owiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Nov 2017
    Wiek
    33
    Postów
    7
    Si³a Reputacji
    0

    Domy¶lnie Odp: Urz±dzanie ³azienki, gdzie kupiæ meble

    Dziêki za polecenia, w³a¶nie siê przymierzam do remontu ³azienki. Chcia³bym j± te¿ na nowo urz±dziæ.

  9. #9
    gochek Cz³owiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Dec 2017
    Wiek
    38
    Postów
    12
    Si³a Reputacji
    0

    Domy¶lnie Odp: Urz±dzanie ³azienki, gdzie kupiæ meble

    bartosz8 - jak ¿onie marzy siê wielkie lustro to zamówcie takowe, wykonane na zamówienie Wtedy bêdzie mog³a siê ogl±daæ od stóp do g³ów Znam fajnego producenta mebli, ale te¿ luster czy jakich drobiazgów - http://www.edar.com.pl/. Mam od nich stolik kawowy, wiêc mogê zagwarantowaæ ¶wietn± jako¶æ i wykonanie

  10. #10
    Judit Cz³owiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Dec 2017
    Wiek
    25
    Postów
    2
    Si³a Reputacji
    0

    Domy¶lnie Odp: Urz±dzanie ³azienki, gdzie kupiæ meble

    Ogólnie najlepiej to by³oby wybraæ siê do kogo¶, kto wystruga ci meble na wymiar i nie trzeba bêdzie siê pó¼niej bawiæ w jakie¶ dziwne dopasowywanie... wszystko zale¿y od bud¿etu jaki masz?

  11. #11
    czaki Cz³owiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Sep 2017
    Wiek
    34
    Postów
    19
    Si³a Reputacji
    0

    Domy¶lnie Odp: Urz±dzanie ³azienki, gdzie kupiæ meble

    ja siê znowu zastanawiam nad o¶wietleniem takie ¿arówki nadaj± siê do ³azienki https://www.ultra-elektro.pl/3_lumenmax najbardziej zale¿y mi na oszczêdno¶ci pr±du w domu, bo wiadomo ¿e to teraz ci±gnie, a ledy s± raczej tañsze w eksploatacji. Ma kto¶ ledy w ³azience?

  12. #12
    Unbearable cone-eater akaeld Cz³owiek z aspiracjami Avatar akaeld
    Na DoFo od
    Nov 2005
    Sk±d
    Rzeszów
    Wiek
    38
    Postów
    244
    Si³a Reputacji
    19

    Domy¶lnie Odp: Urz±dzanie ³azienki, gdzie kupiæ meble

    Dodam jeszcze, ¿e zarówno firma LazienkaPlus jak i ArtStylMeble robi najwy¿szej klasy fuszerkê z materia³u 3-go gatunku, sk³adanego przez ci±gle przepitych pracowników op³acanych tanim winem i ruskimi fajkami. Serdecznie NIE POLECAM tych firm, kontakt z nimi to najgorsze co mo¿e spotkaæ normalnego cz³owieka.
    Identify,Predict,Decide,Execute.

  13. #13
    Adam321 Cz³owiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Aug 2018
    Postów
    30
    Si³a Reputacji
    0

    Domy¶lnie Odp: Urz±dzanie ³azienki, gdzie kupiæ meble

    Jak ju¿ znalaz³e¶ to polecam Ci co¶ do czyszczenia ³azienki http://generalfresh.pl/ tu masz mnóstwo dobrych ¶rodków

  14. #14
    Marta64 Cz³owiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Sep 2018
    Wiek
    30
    Postów
    1
    Si³a Reputacji
    0

    Domy¶lnie Odp: Urz±dzanie ³azienki, gdzie kupiæ meble

    Warto odwiedziæ tak¿e http://geostat.pl

  15. #15
    domc1x Cz³owiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Sep 2018
    Wiek
    32
    Postów
    2
    Si³a Reputacji
    0

    Domy¶lnie Odp: Urz±dzanie ³azienki, gdzie kupiæ meble

    My¶lê, ¿e warto odwiedziæ porównywarkê cen, bo czêsto te same produkty mog± mocno ró¿niæ siê cen±.

+ Odpowiedz na ten temat

Thread Information

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 u¿ytkownik(ów) przegl±da ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 go¶ci)

     

Podobne w±tki

  1. Gdzie kupiæ zabawki
    By Miki789 in forum O WSZYSTKIM
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 19-08-22, 16:43
  2. Gdzie kupiæ peptydy
    By Max25 in forum Hobby
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 01-09-21, 14:13
  3. Anaboliki gdzie kupiæ
    By Baranek17 in forum Hobby
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 24-08-21, 15:28
  4. Gdzie kupiæ peptydy
    By Max25 in forum O WSZYSTKIM
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 15-09-20, 12:05
  5. Gdzie kupiæ??
    By Cinex in forum Pytaj o wszystko  
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 01-02-10, 21:37

Uprawnienia

  • Nie mo¿esz zak³adaæ nowych tematów
  • Nie mo¿esz pisaæ wiadomo¶ci
  • Nie mo¿esz dodawaæ za³±czników
  • Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów