+ Odpowiedz na ten temat
Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 18

Temat: Tanie wysyłanie paczek kurierem

  1. #1
    Keto Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Jul 2017
    Postów
    8
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Tanie wysyłanie paczek kurierem

    Szukam taniego kuriera, lub jakiejś firmy, pośrednika, gdzie mogę tanio wysyłać paczki. Na terenie Polski i za granicą. Są jakieś sposoby ?

    *******************************
    Najpopularniejsze wątki w tym dziale:


  2. #2
    Keto Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Jul 2017
    Postów
    8
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: Tanie wysyłanie paczek kurierem

    proszę o pomoc
    Ostatnio edytowane przez Keto ; 05-07-17 o 12:16 Powód: błąd

  3. #3
    dagmarcia Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Jul 2017
    Wiek
    29
    Postów
    6
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: Tanie wysyłanie paczek kurierem

    Pośrednik Wysylaj Taniej ma chyba najniższe ceny z tego co dobrze pamiętam to 12zł za paczkę 5 kg wysyłałam jakieś 4 mce temu. Jeżeli nic się nie zmieniło to to jest najtańszy pośrednik. I wszystko załatwiasz online także nigdzie nie wychodzisz kurier pod drzwi przyjeżdża i wszystko załatwione

  4. #4
    MarioP Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Jul 2017
    Wiek
    33
    Postów
    9
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: Tanie wysyłanie paczek kurierem

    Cytat Napisał dagmarcia Zobacz post
    Pośrednik Wysylaj Taniej ma chyba najniższe ceny z tego co dobrze pamiętam to 12zł za paczkę 5 kg wysyłałam jakieś 4 mce temu. Jeżeli nic się nie zmieniło to to jest najtańszy pośrednik. I wszystko załatwiasz online także nigdzie nie wychodzisz kurier pod drzwi przyjeżdża i wszystko załatwione
    Ta firma to jedna z lepszych brokerów kurierskich, są chyba też najdłużej w tej branży już, także sprawdzona marka Za granicę na pewno też mozna wysyłać paczki, kiedyś wysyłałem kilka razy. Wszystko generalnie odbywa się przez krótki i prosty formularz na stronie, zobacz sam i na pewno sobie poradzisz. Ceny dużo niższe niż u kurierów bezpośrednio.

  5. #5
    bartosz8 Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Jul 2017
    Wiek
    30
    Postów
    3
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: Tanie wysyłanie paczek kurierem

    12 zł za paczkę 5 kg kurierem czemu tak tanio?? Na czym oni zarabiają ja płacę na chwilę obecną jakieś 25zł jeśli chcę wysłać paczkę kurierem. Gdzieś tutaj musi być jakiś haczyk

  6. #6
    MarioP Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Jul 2017
    Wiek
    33
    Postów
    9
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: Tanie wysyłanie paczek kurierem

    Cytat Napisał bartosz8 Zobacz post
    12 zł za paczkę 5 kg kurierem czemu tak tanio?? Na czym oni zarabiają ja płacę na chwilę obecną jakieś 25zł jeśli chcę wysłać paczkę kurierem. Gdzieś tutaj musi być jakiś haczyk
    Nie ma haczyka, po prostu taki broker kurierski ma umowę z firmami kurierskimi, gdzie deklaruję duże ilości paczek, i stąd takie niskie ceny poczytaj więcej tutaj https://www.wysylajtaniej.pl/blog/ws...iej-oplacalna/ kurier Ci pod dom przyjeżdża o odbiera paczkę, dobra wygoda

  7. #7
    jankooo
    Guest

    Domyślnie Odp: Tanie wysyłanie paczek kurierem

    Hej, z tego co wiem to za granicę opłaca się wysyłać z https://www.flypak.pl/ . To tani kurier i szeroko polecany wśród klientów. Na ich stronie można bez problemu obliczyć wycenę przesyłki, co uważam za duży plus. Sama zamierzam za ich pośrednictwem przesłać przesyłkę do Niemiec.

  8. #8
    gochek Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Dec 2017
    Wiek
    38
    Postów
    12
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: Tanie wysyłanie paczek kurierem

    Jasne, że są. Sprawdzoną firmą jest https://www.epaka.pl/. Bardzo rzetelna, dostarczająca przesyłki na czas! Chyba najważniejszym aspektem jest to, że faktycznie dbają oni o jakość oferowanych usług, szanują przesyłki, krótko mówiąc ich transport jest bezpieczny

  9. #9
    czaki Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Sep 2017
    Wiek
    34
    Postów
    19
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: Tanie wysyłanie paczek kurierem

    Wejdz sobie na tą stronę cennik dpd i zobacz jakie mają ceny. Moim zdaniem nie są drogie ich usługi. Paczka zawsze jest dostraczana na czas i naprawdę kontakt w ogóle z kurierem jest na poziomie. Jeżeli nie ma Cię w domu dzwoni, umawia się. Mogę ich z czystym sumieniem polecić.

  10. #10
    Wyrzucony z DoFo mczay Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Apr 2019
    Wiek
    34
    Postów
    495
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: Tanie wysyłanie paczek kurierem

    Na pewno znajdziesz coś dla siebie na stronie: https://www.globbox.net/. Masz tutaj szeroki wybór kurierów, wszystkie są w lepszych cenach niż na innych stronach. Najlepsze jest jednak, że to TY decydujesz, czyją ofertę tym razem wybierzesz. Klienci są zachwyceni tą stroną. Mam nadzieję, że i Ty będziesz

  11. #11
    Wyrzucony z DoFo małaaa Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Aug 2019
    Wiek
    34
    Postów
    132
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: Tanie wysyłanie paczek kurierem

    A czy słyszeliście o firmie https://www.europaczka.pl/cennik-niemcy/ ? Bo jeżeli chodzi o przesyłki międzynarodowe to według mnie jest to najlepsza firma. A im więcej paczek się wysyła tym cena jest korzystniejsza. U nich możecie śledzić w czasie rzeczywistym każdą przesyłkę. Co fajne od momentu trafienia przesyłki do magazynu, większość paczek trafia do niemieckich adresatów wciągu 24h.

  12. #12
    Oli_Grosz Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Mar 2020
    Wiek
    39
    Postów
    4
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: Tanie wysyłanie paczek kurierem

    A w czym wysyłacie takie przesyłki? Mnie zawsze zależy na tym, żeby korzystać tylko z odpowiednio wytrzymałych kartonów. W takim przypadku dobrze sprawdzają się opakowania kartonowe https://waps-kart.pl/blog/wytrzymalo...an-tekturowych. Korzystaliście może kiedyś z takich? Myślę, że warto się tym zainteresować zanim wyślemy jakąś paczkę

  13. #13
    AmbroziakU Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Mar 2020
    Wiek
    39
    Postów
    3
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: Tanie wysyłanie paczek kurierem

    Paczki to ja zawsze biorę do paczkomatu.

  14. #14
    Mariola12 Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Nov 2019
    Wiek
    28
    Postów
    62
    Siła Reputacji
    5

    Domyślnie Odp: Tanie wysyłanie paczek kurierem

    Mi już dawno Sendit polecono i teraz ja tak samo już jak wiem jak działają polecam w 100%
    Za każdym razem kurier odbiera paczkę o umówionej godzinie, wiele osób polecało mi tą firmę kurierską, i przyznam wam szczerze, że są godni. Przesyłki nadaję za każdym razem bardzo tanio. Dbają o jakość usług, mają intuicyjną stronę gdzie wszystkie potrzebne informacje znajdziecie. Nadawać też można online oczywiście

  15. #15
    kijkami
    Guest

    Domyślnie Odp: Tanie wysyłanie paczek kurierem

    Prowadzę sklep internetowy dlatego nadaje dziesiątki paczek w tygodniu. Nie chce się zastanawiać który kurier ma najtaniej, wchodzę na https://allekurier.pl/ i wszystko wiem. Paczki nadaje nie tylko na terenie Polski dlatego wolę zawsze sprawdzić czy wysyłając z pomocą innej firmy kurierskiej nie zaoszczędzę.

+ Odpowiedz na ten temat

Thread Information

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

     

Podobne wątki

  1. nadawanie paczek
    By baka in forum Pytaj o wszystko  
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 25-02-21, 10:05
  2. palety kurierem
    By baka in forum Pytaj o wszystko  
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 21-02-21, 22:42
  3. palety kurierem
    By dinol in forum Pytaj o wszystko  
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 31-01-21, 01:12
  4. duży gabaryt kurierem
    By dinol in forum Pytaj o wszystko  
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 26-01-21, 23:05

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów