+ Odpowiedz na ten temat
Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Temat: Drukarnia internetowa

1. Na górę | #1
    12daroos Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Apr 2017
    Siła Reputacji
    0

Domyślnie Drukarnia internetowa

Hey, właśnie otworzyłem firmę i poszukuję drukarni, jaka w stosownych cenach zrealizuje mi wizytówki, kołonotatniki a także teczki reklamowe. Nie chciałbym kupować tych wydruków od firm z allegro.pl dlatego że jakoś nie mam przekonania do bardzo tanich artykułów, nie bez powodu są tańsze ich wydruki. W sumie zastanawia mnie to jaka jest różnica pomiędzy drukarnią internetową, a typową tradycyjną stacjonarną drukarnią ? Generalnie wyszukałem w internecie ofertę firmy drukpolska.pl i zastanawiam się czy im właśnie nie zlecić wszelkich prac, drukował ktoś u nich jakieś materiały reklamowe czy też inne produkty ? Fajnie byłoby znaleźć sprawdzoną drukarnie i zawsze drukować w jednej, a być może Wy macie jakieś sprawdzone drukarnie, w jakich drukujecie swoje materiały reklamowe ? Jest wstanie ktokolwiek mi pomóc ?

Najpopularniejsze wątki w tym dziale:

2. Na górę | #2
    jankooo Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Sep 2017
    Siła Reputacji
    0

Domyślnie Odp: Drukarnia internetowa

Jeżeli szukasz dobrej drukarni, to koniecznie sprawdź tą ofertę http://www.reprotechnika.pl/druk-cyfrowy-ksero-a4-a3 Ta drukarnia znajduje się we Wrocławiu, ale naprawdę jest godna uwagi. Wysoka jakość wydruku, atrakcyjne ceny - czego chcieć więcej? A do tego obsługa na najwyższym poziomie. Jestem przekonana, że będziesz zadowolony i na bieżąco bedziesz wracał do tej drukarni.

3. Na górę | #3
    TadisDaniel Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Jan 2018
    Siła Reputacji
    0

Na co się ostatecznie zdecydowałeś? Stoję przed bardzo podobnym dylematem i tego jest po prostu za dużo, a nie chce mi się wszystkiego po kolei testować :<

4. Na górę | #4
    kijkami Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Aug 2017
    Siła Reputacji
    0

Bardzo dobry pomysł, takie drukarnie internetowe mają lepsze oferty jak stacjonarne, często dużo szybciej realizują zlecenia, można śmiało korzystać. Na http://drukujkrakow.pl/ trochę o możliwościach takiego wydruku czytałam, w końcu przeróżne zdjęcia, obrazy dajemy do wydruku, fotoksiążki są na czasie. fajna pamiątka i w internetowych drukarniach najtaniej.

5. Na górę | #5
    Azar Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Jul 2019
    Siła Reputacji
    1

Jest ogólnie bardzo wiele drukarni, jednak nie wszystkie stają na wysokości zadania. Poza tym polecam nie sugerowac się tutaj tym czy drukarnia jest online czy jest stacjonarna. Bo wszystkie drukarnie online mają swoje placówki stacjonarne, poza tym wiele drukarni stacjonarnych wprowadza usługi wydruku właśnie online.

Zerknijcie sobie na Fingerprint:
    https://www.fingerprint.pl

Solidna drukarnia, w której zamówiłem do tej pory bardzo wiele materiałów reklamowych. Było niedrogo, szybko oraz konkretnie.

+ Odpowiedz na ten temat

Thread Information

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)