+ Odpowiedz na ten temat
Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Temat: zbiorniki na deszczówkę

  1. #1
    Mestravis1 Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Feb 2017
    Wiek
    36
    Postów
    1
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie zbiorniki na deszczówkę

    Witam! Czy wiecie gdzie można kupić dobre zbiorniki na deszczówkę? Chcę coś takiego zainstalować u siebie, ale nie wiem w ogóle na co zwracać uwagę i co wybrać. Czy ktoś jest w stanie mi pomóc?

    *******************************
    Najpopularniejsze wątki w tym dziale:


  2. #2
    6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level Avatar 6 biegowy
    Na DoFo od
    Sep 2005
    Skąd
    CHICAGO
    Postów
    9,745
    Siła Reputacji
    33

    Domyślnie Odp: zbiorniki na deszczówkę

    Cytat Napisał Mestravis1 Zobacz post
    Witam! Czy wiecie gdzie można kupić dobre zbiorniki na deszczówkę? Chcę coś takiego zainstalować u siebie, ale nie wiem w ogóle na co zwracać uwagę i co wybrać. Czy ktoś jest w stanie mi pomóc?
    Tak ja ci pomoge, tam gdzie bylo tsunami ponoc maja juz te zbiorniki

  3. #3
    jankooo
    Guest

    Domyślnie Odp: zbiorniki na deszczówkę

    Niestety nie orientuję się odnośnie takich pojemników. Natomiast z całego serca mogę polecić Ci basen plastikowy produkcji Pool Design Company Bardzo fachowo podchodzą do każdego klienta, zadowoloną nawet tych najbardziej wymagających. W takim basenie możesz wybrać wielkość, a nawet kształt. Wybór naprawdę mają ogromny. Warto przejrzeć ich ofertę, bardzo możliwe że na coś się zdecydujecie.

  4. #4
    tomasz332 Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Mar 2020
    Wiek
    39
    Postów
    11
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: zbiorniki na deszczówkę

    Ja ostatnio zdecydowałem że na pewno skorzystam z bardzo profesjonalnej firmy zbiorniki z polietylenu .O tej firmie bardzo dużo dowiedziałem się od mojej bardzo dobrej przyjaciółki.

  5. #5
    asia68 Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Feb 2023
    Postów
    471
    Siła Reputacji
    2

    Domyślnie Odp: zbiorniki na deszczówkę

    W jaki sposób dbacie o nasze środowisko oraz planetę? Jakie działania w swojej firmie podejmujecie i dlaczego? Ze swojej strony mogę Wam wszystkim polecić sprawdzic ofertę fundacji Prozon - https://prozon.org.pl/ .

+ Odpowiedz na ten temat

Thread Information

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

     

Podobne wątki

  1. Zbiorniki dekoracyjne
    By sochaarek in forum O WSZYSTKIM
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 13-04-21, 10:33

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów