+ Odpowiedz na ten temat
Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Temat: Szkolenia VDA

1. Na górę | #1
    Lesio Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Feb 2016
    Siła Reputacji
    0

Domyślnie Szkolenia VDA

Zapraszam wszystkich na szkolenia VDA - szkolenia dopasowane do potrzeb. Zwiększ efektywność zespołu poprzez odpowiednie podniesienie kwalifikacji zawodowych swoich pracowników. Szczegóły tutaj http://www.teamprevent.pl/

Najpopularniejsze wątki w tym dziale:

2. Na górę | #2
    6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level Avatar 6 biegowy
    Na DoFo od
    Sep 2005
    Siła Reputacji
    29

Domyślnie Odp: Szkolenia VDA

Znajoma poszla tam szkolenie i wywiezli ja do burdelu do Niemiec gdzie pracowala po 18 godzin na dobe obslugujac emigrantow z Nigerii....

3. Na górę | #3
    jankooo Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Sep 2017
    Siła Reputacji
    0

Według mnie warte polecenia jest Biuro Naukowo-Techniczne SIGMA - zajrzyj na ich stronę i zapoznaj się bliżej z ofertą. Mnie przede wszystkim przekonał fakt, że szkolenia prowadzone są na wysokim poziomie merytorycznym a przy tym wykorzystywane są innowacyjne formy szkoleń - mamy pewność, że wyniesiemy z nich wiele cennych informacji.

4. Na górę | #4
    jadzia31 Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Nov 2019
    Siła Reputacji
    0

Super miejscem na konferencję oraz szkolenie będzie http://hostel.umed.pl/, oni mają warunki na małe oraz duże spotkania biznesowe. Udostępniają sprzęt AGD, który jest w super stanie. Pokoje są super! Łóżka bardzo wygodne, bardzo podoba mi się wnętrze tego Hostelu, wszystko takie nowoczesne niczym jak w Hotelu.

5. Na górę | #5
    monia990 Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Oct 2019
    Siła Reputacji
    0

Skoro już mowa o szkoleniach to podpowiem, że szkolenia z ochrony środowiska przeprowadza firma https://ekodialog.pl/oferta/szkolenia-otwarte/ i nawet z takich szkoleń korzystają różnego rodzaju samorządy. Jest to ważne, aby w odpowiedni sposób poznać cały system działań, które wpłynąć odpowiednio na sukces zachowania takiej ochrony.

+ Odpowiedz na ten temat

Thread Information

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)