+ Odpowiedz na ten temat
Strona 1 z 8 1 2 3 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 118

Temat: Remont - proszę o wskazówki

Hybrid View

  1. #1
    Emanuelka Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Apr 2016
    Skąd
    Świdwin
    Wiek
    33
    Postów
    3
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Remont - proszę o wskazówki

    W życiu każdej kobiety przychodzi taki moment, że chce coś zmienić w swoim życiu. Korzystając z tego, że właśnie mamy z mężem urlop postanowiłam zagonić go do roboty
    (tak wiem, jestem po prostu okropna - urlop, a ja go zmuszam do remontu)

    Wracając jednak do tematu...
    1. Czy podwieszane sufity są wg Was jeszcze modne?
    2. W kuchni przez wiele lat mieliśmy kafle na podłodze, teraz chciałabym trochę odmiany i namawiam męża na panele podłogowe, czy to dobry pomysł? Jeśli tak, to które będą najlepsze? Wiadomo, że w kuchni czasami coś się wyleje, więc co się sprawdzi?
    3. Co myślicie o samoopadającej desce sedesowej, czy to przypadkiem nie jest fajny gadżet na chwilę? Mam obawy, że po chwili się wyrobi i zacznie działać jak normalne deski.
    4. Jak Wasi znajomi reagują na sentencje na ścianach (naklejki) czy to nie jest zbyt kiczowate? Czy napisy dać w salonie, czy ograniczyć się do sypialni? Moje zdolne dziecko ostatnio napisało na ścianie "mamo kocham cię", na początku się wkurzyłam, później stwierdziłam, że to całkiem rozczulające. Po tej sytuacji sama zaczęłam się zastanawiać nad jakimś fajnym napisem

    *******************************
    Najpopularniejsze wątki w tym dziale:


  2. #2
    Tylko S. ;* Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Avatar Enemigo
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    Człuchów
    Postów
    7,299
    Siła Reputacji
    31

    Domyślnie Odp: Remont - proszę o wskazówki

    Wole dostac zastrzyk w dupe w szpitalu niz myslec jak ma byc chata urzadzona, dobrze ze moja dziewczyna to ogarnia i jest w tym swietna
    Jezus was kocha

  3. #3
    tosia Człowiek z aspiracjami Avatar tosia
    Na DoFo od
    Apr 2015
    Wiek
    33
    Postów
    4
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: Remont - proszę o wskazówki

    Podwieszane sufity bardzo często optycznie pomniejszają pomieszczenia, trzeba je lubić, żeby się na taki zdecydować. Jeżeli macie wysoki sufit i obniżenie go o około 20 czy tam 30 cm nie wpłynie znacząco na komfort życia to może on dobrze wyglądać w niskich pomieszczeniach nie polecam, a to czy modny czy nie to ciężko stwierdzić, bo sufit jest czymś robionym raczej na długi okres czasu i trudno coś o modzie powiedzieć w tym temacie, bardziej to od gustu zależy.
    Samoopadająca deska jest dobrym pomysłem ile razy nie było, że w nocy idzie człowiek zaspany do WC i się ręka omsknie, a deska jak nie huknie tak obudzi pół domu... Przy samoopadającej nie ma tego problemu
    Żyj chwilą! Chyba, że chwila jest nieprzyjemna, w takim przypadku zjedz ciasteczko. – Ciasteczkowy Potwór

  4. #4
    Flareon Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Aug 2016
    Wiek
    30
    Postów
    32
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: Remont - proszę o wskazówki

    Nie ma to jak panele lvt warto właśnie sobie poczytać trochę o tym : http://expona.pl/blog/2016/08/09/panele-lvt/ takie panele to świetna sprawa można nimi sobie własnie świetnie urządzić mieszkanie

  5. #5
    Grengier Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Feb 2017
    Wiek
    53
    Postów
    1
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: Remont - proszę o wskazówki

    Ja właśnie jestem przed remontem dachu i zastanawiam się czy warto położyć płyty dachowe warstwowe . Ktoś z was może korzystał z takiego rozwiązania? po przekalkulowaniu wydatków cały remont wychodzi bardzo tanio i poważnie zastanawiam się nad takim rozwiązaniem. Co myślicie?

  6. #6
    6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level Avatar 6 biegowy
    Na DoFo od
    Sep 2005
    Skąd
    CHICAGO
    Postów
    9,745
    Siła Reputacji
    33

    Domyślnie Odp: Remont - proszę o wskazówki

    Cytat Napisał Grengier Zobacz post
    Ja właśnie jestem przed remontem dachu i zastanawiam się czy warto położyć płyty dachowe warstwowe . Ktoś z was może korzystał z takiego rozwiązania? po przekalkulowaniu wydatków cały remont wychodzi bardzo tanio i poważnie zastanawiam się nad takim rozwiązaniem. Co myślicie?

    Mysle ze jestes frajerem i kurwa bez zycia a jedyne plyty jakie ci sie chuju naleza to plyty nagrobne, spierdalaj!

  7. #7
    amanstazja Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Oct 2015
    Wiek
    36
    Postów
    40
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: Remont - proszę o wskazówki

    Hehe możliwe. ALe wracając do kwestii dachu to z pewnością ta tematyka jest poruszana na specjalistycznych portalach kilknij sobie tu: dachówka ceramiczna i z pewnością znajdziesz swój temat dachowy

  8. #8
    Gifaroas Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Apr 2017
    Wiek
    53
    Postów
    1
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: Remont - proszę o wskazówki

    Witam serdecznie, chciałbym dowiedzieć się czy może wiecie kto wykonuje profesjonalne frezowanie posadzki betonowej ? Chciałem właśnie zrobić sobie taras z takiego materiału, no ale potrzebne mi frezowanie i szukam dobrego specjalisty który mi to zrobi, z góry dzięki za info !

  9. #9
    fronda Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Mar 2015
    Wiek
    37
    Postów
    8
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: Remont - proszę o wskazówki

    Ja jestem przeciwko panelom w kuchni.Szybko się niszczą, kuchnia jest miejscem gdzie wiele się dzieje.

  10. #10
    jjajeczkoo Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Sep 2017
    Wiek
    30
    Postów
    4
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: Remont - proszę o wskazówki

    My też niedawno robiliśmy remont domu po rodzicach oj naprawdę dużo było pracy i sporo pieniędzy poszło ale szkoda mi było go sprzedać mam do niego jakiś sentyment. Na chwilę obecną mamy już wykończony salon kuchnię jadalnię i łazienkę na dole jeszcze nam została góra 3 sypialnie ale jakoś damy radę. Ostatnio kupiłam na smarthome24 bezdotykowe włączniki światła także mega wygoda na pewno zamontuję w całym domu tego typu urządzenia

  11. #11
    MagdaLunia Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Oct 2017
    Wiek
    33
    Postów
    48
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: Remont - proszę o wskazówki

    Remont większość osób przyprawia o ból głowy. Moi rodzice ostatnio robili gruntowny remont, łącznie z robieniem nowych posadzek i wynajęli do tego firmę, która miała odpowiedni agregat (coś w tym stylu - http://budmar-mb.pl/pl/9-agregaty-posadzkarskie) i dzięki temu wszystko poszło wyjątkowo sprawnie i szybko. Więc czasami lepiej zapłacić firmie i mieć wszystko zrobione porządnie niż samemu się męczyć.

  12. #12
    jankooo
    Guest

    Domyślnie Odp: Remont - proszę o wskazówki

    Dobrze, że tutaj trafiłam. Te rady na pewno mi się przydadzą podczas urządzania domu. Teraz natomiast muszę się zająć dociepleniem domu, ponieważ jest to stara budowa i ciężko go ogrzać. Chcę skorzystać ze specjalnej wełny, podobno jest najlepsza. Jeżeli również interesujesz się tym tematem, to sprawdź tutaj.

  13. #13
    czaki Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Sep 2017
    Wiek
    34
    Postów
    19
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: Remont - proszę o wskazówki

    Jest to dobry pomysł, świetnie się sprawdza praktycznie w każdym pomieszczeniu, wystarcy wybrac pasujący wzór i kolorystykę. Wiele fajnych propozycji znajdziesz na pewno tutaj https://sklep.foteks.pl/wydruk-z-twojego-zdjecia, wysyłka szybka i bezpłatna. Sufity podwieszane sam zamierzam robić

  14. #14
    kijkami
    Guest

    Domyślnie Odp: Remont - proszę o wskazówki

    O ile na podłodze w kuchni nie wyobrażam sobie płytek nie położyć (panele dwa lata i będą do wymiany, z resztą jest teraz taki wybór płytek że niektóre naprawdę wyglądają jak deska) to na ścianach myślę, że są zbędne. Niektórzy kładą szkło, blat a ja mam zwyczajnie pomalowane duluxem easycare kuchnia i łazienka i jest bardzo praktycznie. Każde zachlapanie, plamę zaraz wycieram i nic nie zostaje, co jakiś czas przemalowuję na inny kolor i niewielkim kosztem mam zupełnie inną kuchnię. A płytek czy szkła jak położysz już nie zmienisz. Podwieszanym sufitom w wysokich pomieszczeniach też mówię tak, koniecznie z halogenami.

  15. #15
    kostek55 Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Dec 2018
    Postów
    12
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: Remont - proszę o wskazówki

    ja też niedawno robiłem remont, udało mi się wyremontować pokój mojego synka, łazienkę i kuchnię. Wymieniłem wiele rzeczy, między innymi zrobiłem malowanie, zmieniłem parkiet i kafelki, w kuchni zamontowałem nowe meble i zlew. Wszystkie artykuły i materiały udało mi się kupić w sklepie Bricoman https://www.bricoman.pl/ Muszę przyznać, że mają najwyższej jakości artykuły, polecam ten sklep

+ Odpowiedz na ten temat

Thread Information

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

     

Podobne wątki

  1. Remont
    By sochaarek in forum O WSZYSTKIM
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 14-06-23, 18:35
  2. Remont
    By lucaskruszyna in forum O WSZYSTKIM
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 04-05-23, 09:19
  3. Remont
    By lucaskruszyna in forum O WSZYSTKIM
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 21-06-21, 09:49
  4. Remont
    By lucaskruszyna in forum O WSZYSTKIM
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 15-04-21, 15:27

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów