+ Odpowiedz na ten temat
Strona 2 z 8 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 16 do 30 z 118

Temat: Remont - proszę o wskazówki

  1. #16
    mirabelka Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Jan 2019
    Wiek
    34
    Postów
    4
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: Remont - proszę o wskazówki

    Właśnie przeprowadzam wkrótce remont domu. Dokładnie chciałabym odświeżyć elewacje i tak myślę czy nie kupić kamień elewacyjny, który znalazłam na stronie klink.pl link. Ponieważ w ten sposób mogłabym odmienić nieco wizerunek mojego domu. Sprawić, że będzie on nowocześniejszy i bardziej stylowy.

  2. #17
    Panciia Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Jul 2018
    Wiek
    36
    Postów
    6
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: Remont - proszę o wskazówki

    Remonty generalnie łatwe nie bywają, ale tak już jest. Trzeba przecierpieć zanim będzie lepiej Ja też pomału przygotowuję się do remontu robiąc zakupy tutaj: https://interblue.pl/ Elektrykę u mnie też będziemy zmieniać.

  3. #18
    Kamila098 Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Mar 2019
    Wiek
    31
    Postów
    1
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: Remont - proszę o wskazówki

    Jeśli zastanawiasz się nad tym, jaka podłoka sprawdzi się najlepiej w Twojej kuchni, to z czystym sumieniem mogę polecić Ci wykładzinę PCV. Kiedyś w kuchni miałam jedynie kafle, ale kiedy w moim życiu pojawiły się małe dzieci zimne, to śliskie podłoże przestało się u mnie sprawdzać. Antypoślizgowa wykładzina podłogowa PCV do złudzenia może dziś imitować drewniane parkiety czy kafle, podłoga ta z pewnością będzie się pięknie prezentować również w Twojej kuchni.

  4. #19
    lila00
    Guest

    Domyślnie Odp: Remont - proszę o wskazówki

    Podczas remontów często trzeba coś wymienić, bo się zepsuło. U nas na przykład jest to dzwonek do drzwi i znalazłam na https://interblue.pl/dzwonki-do-drzwi-przewodowe,c,16/ . Niby drobiazg, ale trzeba będzie kupić i wymienić, nie zawsze słychać pukanie do drzwi. A w tym sklepie to chyba więcej rzeczy przy okazji zamówimy, bo dobre ceny mają.

  5. #20
    Inezka09 Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Apr 2019
    Wiek
    32
    Postów
    1
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: Remont - proszę o wskazówki

    Niedawno pomagałam w gruntownym remoncie moim rodzicom, myślę więc, że mogę poratować Cię pewną radą. Jeśli zależy Ci na tym, by Twoje wnętrze odpowiadało w 100% Twoim oczekiwaniom, to polecam Ci samodzielnie zaprojektować meble. Solidne meble na wymiar oferuje dziś wiele firm, skorzystanie z tego typu usług wiąże się z niesamowitą wygodą. Nie będziesz musiał marnować czasu na zakupy, wszystkie zaprojektowane przez Ciebie meble zostaną dostarczą pod wkazany adres, a pracownicy firmy zajmą się ich montażem. Dzięki tej opcji moi rodzice mogli uwinąć się z remontem w przeciągu zaledwie miesiąca.

  6. #21
    Wyrzucony z DoFo mery1998 Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Mar 2019
    Postów
    353
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: Remont - proszę o wskazówki

    Bardzo pomocna dla Ciebie może okazać się strona https://www.ekopark.pl/aktualnosci/n...nia-krowodrza/ zajrzyj i poczytaj. Polecam.

  7. #22

    Domyślnie Odp: Remont - proszę o wskazówki

    Myślę, że może ci się przydać Blog Kuchnia Pełna Nagród i kilka pomysłów aranżacji kuchni, które możesz tam naleźć.

  8. #23
    PodnoSimy Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Jun 2019
    Wiek
    31
    Postów
    10
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: Remont - proszę o wskazówki

    Szukam firmy która oferuje usługi dźwigowe, macie może sprawdzoną firmę z Warszawy?

  9. #24
    patka12
    Guest

    Domyślnie Odp: Remont - proszę o wskazówki

    Remont ważna sprawa. Przydatne wskazówki to z pewnością można znaleźć na https://www.greengallery.pl/ . Ten blog dotyczy tematów związanych z domem i ogrodem. Ciekawe pomysły i praktyczne porady tam znajdziecie. Dobrze, że są takie blogi.

  10. #25
    Kard Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Jul 2019
    Wiek
    36
    Postów
    7
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: Remont - proszę o wskazówki

    Sam obecnie wykańczam mieszkanie i powiem Wam, ze to mieszkanie powoli wykańcza równiez i mnie.... Polecam na wszystko zwracać uwagę i każdego pilnować bo jeśli nie dopilnujecie to możecie być na 100%pewni że robotnicy zrobią to na odczep i tak aby im pasowało a nie Wam....

    Niby juz wszystko skończone i zostały pierdułki ale te pierdułki zajmują najwięcej czasu.

  11. #26
    Wyrzucony z DoFo małaaa Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Aug 2019
    Wiek
    34
    Postów
    132
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: Remont - proszę o wskazówki

    A ja mam straszny dylemat co położyć u siebie w salonie... Bo chce wymienić tą starą podłogę na coś bardziej estetycznego. Na stronie https://www.paste-group.pl/fioranese/chevron-chic znalazłam bardzo ładne płytki drewnopodobne. Myślę czy nie zdecydować się na coś takiego? Co wy na to? Jak wam się podobają takie płytki?

  12. #27
    Wyrzucony z DoFo mczay Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Apr 2019
    Wiek
    34
    Postów
    495
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: Remont - proszę o wskazówki

    W moim przypadku fachowca zatrudniłam, jednak nie mam dobrych doświadczeń z projektantami i postanowiłam sama zaprojektować swoją kuchnie w stylu skandynawskim. NIe ukrywam, że jest to spore wyzwanie Dlatego bardzo dużo czasu poświęciłam na wyszukiwanie skandynawskich perełek. Do tego stopnia, że ostatnio natrafiłam na sklep z bateriami skandynawskimi https://sklep.sotbe.com

  13. #28
    AgnieszkaSobczak
    Guest

    Domyślnie Odp: Remont - proszę o wskazówki

    Raz na jakis czas warto przy okazji takiego remontu dokonac przegladu instalacji elektrycznej a takze wymienic wszelkie uszkodzone, przestarzale osprzety. Musimy pamietac ze z pradem nie ma zartow -dlatego ze wzgledow bezpieczenstwa powinnismy zakupic wysokiej jakosci osprzęt. W tej kwestii warto zwrocic sie do fachowcow - mogę polecić hurtownię elektryczną skupiającą asortment od wileu wiodacych producentów. - dla przylkadu takie rozdzielnice podtynkowe hager sa godne uwagi - dzieki nim uchronimy sie od niebezpiecznych przepiec czy pozarów.

  14. #29
    Angelaa Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Nov 2019
    Wiek
    44
    Postów
    11
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: Remont - proszę o wskazówki

    Z prezentami to potrafi byc roznie. Podstawa moim zdaniem bedzie zorientowanie sie czego tak na prawde dana osoba potrzebuje lub na co liczy. Czytanie jakichs tam poradnikow w sieci na temat tego co kupic z pewnoscia wiele nam nie da. Kazdy z nas ma troche bardziej indywidualne preferencje. Dla przykladu ja swojemu bratu kiedys zrobilam swietny prezent w postaci remontu podlogi u niego w salonie. Od dluzszego czasu mial sie tym zajac, a ja postanowilam zamowic ekipe w to miejsce. Oczywiscie kluczem byl wybor odpowiednich plytek, zdecydowalam sie na kolekcje Paradyza - https://sklep.paradyz.com/kolekcja/a...by-my-way/1198 Efekt byl bardzo dobry

  15. #30

    Domyślnie Odp: Remont - proszę o wskazówki

    A może przy okazji remontu warto zamontować w domu alarm. Ja korzystałem z firmy alarm Bielsko i serdecznie polecam

+ Odpowiedz na ten temat

Thread Information

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

     

Podobne wątki

  1. Remont
    By sochaarek in forum O WSZYSTKIM
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 14-06-23, 18:35
  2. Remont
    By lucaskruszyna in forum O WSZYSTKIM
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 04-05-23, 09:19
  3. Remont
    By lucaskruszyna in forum O WSZYSTKIM
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 21-06-21, 09:49
  4. Remont
    By lucaskruszyna in forum O WSZYSTKIM
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 15-04-21, 15:27

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów