+ Odpowiedz na ten temat
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 1 2
Pokaż wyniki od 16 do 21 z 21

Temat: Remont - proszę o wskazówki

1. Na górę | #16
    kostek55 Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Dec 2018
    Siła Reputacji
    0

Domyślnie Odp: Remont - proszę o wskazówki

ja też niedawno robiłem remont, udało mi się wyremontować pokój mojego synka, łazienkę i kuchnię. Wymieniłem wiele rzeczy, między innymi zrobiłem malowanie, zmieniłem parkiet i kafelki, w kuchni zamontowałem nowe meble i zlew. Wszystkie artykuły i materiały udało mi się kupić w sklepie Bricoman https://www.bricoman.pl/ Muszę przyznać, że mają najwyższej jakości artykuły, polecam ten sklep

2. Na górę | #17
    mirabelka Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Jan 2019
    Siła Reputacji
    0

Właśnie przeprowadzam wkrótce remont domu. Dokładnie chciałabym odświeżyć elewacje i tak myślę czy nie kupić kamień elewacyjny, który znalazłam na stronie klink.pl link. Ponieważ w ten sposób mogłabym odmienić nieco wizerunek mojego domu. Sprawić, że będzie on nowocześniejszy i bardziej stylowy.

3. Na górę | #18
    Panciia Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Jul 2018
    Siła Reputacji
    0

Remonty generalnie łatwe nie bywają, ale tak już jest. Trzeba przecierpieć zanim będzie lepiej Ja też pomału przygotowuję się do remontu robiąc zakupy tutaj: https://interblue.pl/ Elektrykę u mnie też będziemy zmieniać.

4. Na górę | #19
    Kamila098 Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Mar 2019
    Siła Reputacji
    0

Jeśli zastanawiasz się nad tym, jaka podłoka sprawdzi się najlepiej w Twojej kuchni, to z czystym sumieniem mogę polecić Ci wykładzinę PCV. Kiedyś w kuchni miałam jedynie kafle, ale kiedy w moim życiu pojawiły się małe dzieci zimne, to śliskie podłoże przestało się u mnie sprawdzać. Antypoślizgowa wykładzina podłogowa PCV do złudzenia może dziś imitować drewniane parkiety czy kafle, podłoga ta z pewnością będzie się pięknie prezentować również w Twojej kuchni.

5. Na górę | #20
    lila00 Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Sep 2018
    Siła Reputacji
    0

Podczas remontów często trzeba coś wymienić, bo się zepsuło. U nas na przykład jest to dzwonek do drzwi i znalazłam na https://interblue.pl/dzwonki-do-drzwi-przewodowe,c,16/ . Niby drobiazg, ale trzeba będzie kupić i wymienić, nie zawsze słychać pukanie do drzwi. A w tym sklepie to chyba więcej rzeczy przy okazji zamówimy, bo dobre ceny mają.

6. Na górę | #21
    Inezka09 Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Apr 2019
    Siła Reputacji
    0

Niedawno pomagałam w gruntownym remoncie moim rodzicom, myślę więc, że mogę poratować Cię pewną radą. Jeśli zależy Ci na tym, by Twoje wnętrze odpowiadało w 100% Twoim oczekiwaniom, to polecam Ci samodzielnie zaprojektować meble. Solidne meble na wymiar oferuje dziś wiele firm, skorzystanie z tego typu usług wiąże się z niesamowitą wygodą. Nie będziesz musiał marnować czasu na zakupy, wszystkie zaprojektowane przez Ciebie meble zostaną dostarczą pod wkazany adres, a pracownicy firmy zajmą się ich montażem. Dzięki tej opcji moi rodzice mogli uwinąć się z remontem w przeciągu zaledwie miesiąca.

+ Odpowiedz na ten temat

Thread Information

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)