+ Odpowiedz na ten temat
Strona 1 z 6 1 2 3 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 82

Temat: Prezent na gwiazdkę .

  1. #1
    badyzka Człowiek z aspiracjami Avatar badyzka
    Na DoFo od
    May 2010
    Wiek
    44
    Postów
    70
    Siła Reputacji
    14

    Domyślnie Prezent na gwiazdkę .

    Zastanawiam się nad kupnem alkomatu na gwiazdkę dla swojego chłopaka . Znalazłam coś takiego http://www.sklep.alkohit.eu/index.php?cPath=18 co sądzicie ?

    *******************************
    Najpopularniejsze wątki w tym dziale:


  2. #2
    JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek Avatar JaMajka
    Na DoFo od
    Aug 2007
    Wiek
    37
    Postów
    2,367
    Siła Reputacji
    26

    Domyślnie Odp: Prezent na gwiazdkę .

    Sadze, ze twoj chlopak powinien rzucic picie szczegolonie jesli jest kierowca, bo mozesz nie dlugo byc dziewczyna mordercy, a nie alkoholika. W zasadzie w wieku 36lat wypadaloby miec meza, nie chlopaka.

  3. #3
    Tylko S. ;* Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Avatar Enemigo
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    Człuchów
    Postów
    7,299
    Siła Reputacji
    31

    Domyślnie Odp: Prezent na gwiazdkę .

    Wiadomo od 1939 ze te posty to chuje reklamiarze, ale z drugiej strony jak wielkim idiota trzeba byc zeby chlac poprzedniego dnia i nastepnego dnia jezdzic samochodem? Stac cie nie chlanie, a nie stac cie nie taxe drugiego dnia i ryzykujesz zyciem swoim i innych? Wez kurwa umrzyj zanim kogos zabijesz. Ja nie jestem tego w stanie skumac, pare lat temu jak jeszcze ostro dawalem w palnik mialem takiego kumpla z pracy co w piatek przepierdalal luzno 300 GBP w klubie ale kurwa jedzie samochodem na bibe bo taksa 20 GBP kosztuje
    Jezus was kocha

  4. #4
    eszelon Człowiek z aspiracjami Avatar eszelon
    Na DoFo od
    May 2009
    Skąd
    Lublin
    Postów
    60
    Siła Reputacji
    15

    Domyślnie Odp: Prezent na gwiazdkę .

    jakie niemiłe i wulgarne słowa... uwazam, że kazdy ma prawo wypić, czesto i wino do obiadu jest uwazane za zdrowe. jesli ktos potem np pilnie musi kogos odwieźć czy po prostu gdzies pojechać a nie wie czy odczekał odpowiednio dużo czasu od wypicia to wtedy bada sie alkomatem i widzi czy moze jechac czy to absolutnie wykluczone. nie rozumiem tych komentarzy ze to zaraz alkoholizm i patologia. pić można ale z umiarem i potem dla pewnosci mozna sie przebadac. nie wiem co w tym złego... po to są alkomaty zeby ich używac. i uważam ze to dobry prezent, na pewno praktyczny i pomocny w wielu sytuacjach

  5. #5
    rexton Człowiek z aspiracjami Avatar rexton
    Na DoFo od
    Jan 2014
    Skąd
    Prostki
    Wiek
    79
    Postów
    16
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: Prezent na gwiazdkę .

    Szczerze , to ja muszę się przyznać , że dostałem właśnie w prezencie alkomat i stał się jedną z bardzo ważny rzeczy którą mam pod ręką ALKOHIT X5

  6. #6
    6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level Avatar 6 biegowy
    Na DoFo od
    Sep 2005
    Skąd
    CHICAGO
    Postów
    9,745
    Siła Reputacji
    33

    Domyślnie Odp: Prezent na gwiazdkę .

    Cytat Napisał rexton Zobacz post
    Szczerze , to ja muszę się przyznać , że dostałem właśnie w prezencie alkomat i stał się jedną z bardzo ważny rzeczy którą mam pod ręką ALKOHIT X5
    Szczerze? Ty sprzedajna kurwo, jakim trzeba byc zyciowym nieudacznikiem zeby zarabiac 0.001$ marnujac zycie piszac te idiotyzmy, ssiesz pale sentymentowi cwelu a nie dmuchasz w alkomat.

  7. #7
    jankooo
    Guest

    Domyślnie Odp: Prezent na gwiazdkę .

    A ja uważam, że każdy prezent jest dobry jeżeli jest podarowany prosto z serca. Szczególnie prezenty dla dzieci. Ja w tym roku planuję coś specjalnego dla swoich pociech. Mianowicie polecono mi https://www.listymikolaja.pl/ - można tam zamówić list bądź wideo od Świętego Mikołaja. Jest możliwość wybrania dogodnego tła, oraz to co najlepsze - specjalna personalizacja. Dzieci na pewno się ucieszą i będą miały pamiątkę na długie lata.

  8. #8
    dago1990 Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Nov 2017
    Wiek
    33
    Postów
    7
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: Prezent na gwiazdkę .

    6 biegowy w każdym wątku ciśnie wszystkim? I jeszcze na tym nie zarabia. Nie wiem czy to smutne, czy śmieszne.

  9. #9
    mall Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Sep 2017
    Postów
    11
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: Prezent na gwiazdkę .

    Jeżeli poszukujecie ciekawego upominku na prezent , to polecam świece dekoracyjne. Duży wybór znajdziecie w hurtowni pm-m.pl. Posiadają tak szeroką ofertę że na pewno znajdziecie odpowiednią.

  10. #10

    Domyślnie Odp: Prezent na gwiazdkę .

    Alkomat do dobry pomysł, włóż go do kosza świątecznego z bardzo dobrym alkoholem i karteczką "0,00 promila, pamiętaj "

  11. #11
    kijkami
    Guest

    Domyślnie Odp: Prezent na gwiazdkę .

    Alkomatu pod choinkę chyba nie chciałbym dostać, ale elektroniczne zabawki chętnie tu macie niezły poradnik co dla faceta się sprawdzi https://www.euro.com.pl/artykuly/wsz...l-top-10.bhtml jak dla mnie jest wszystko ok, głośnik bezprzewodowy bym chętnie pod drzewkiem znalazł.

  12. #12
    Wyrzucony z DoFo baka Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Jun 2017
    Wiek
    33
    Postów
    142
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: Prezent na gwiazdkę .

    Dla faceta to prosta sprawa, można jakieś gadżety, coś do auta, majsterkowania... a może bardziej modę lubi? to wtedy buty https://www.czasnabuty.pl/ . z kobietami wydaje mi się że jest trudniej

  13. #13
    jankooo
    Guest

    Domyślnie Odp: Prezent na gwiazdkę .

    Wszystko zalezy od tego dla kogo to ma być prezent? Ja jestem zdania, że najłatwiej prezenty robi się dzieciom, ponieważ one cieszą się z każdego prezentu, nawet tego najmniejszego drobiazgu. Ja zamierzam kupić 7-letniej córce mojego brata taką lalkę https://nodik.pl/lalki-bobasy-c-102.html - wiem, że marzy o niej od dłuższego czasu, wiec bedzie to strzał w 10! Swoją drogą, sprawdźcie sobie ofertę tego sklepu - mają szeroki asortyment i bardzo przystępne ceny. Na pewno coś wybierzecie.

  14. #14

    Domyślnie Odp: Prezent na gwiazdkę .

    Co polecicie na prezent dla osoby która lubi tylko takie praktyczne prezenty? Skarpetki i kosmetyki odpadają :P
    https://loftdecora.pl/ - meble industrialne

  15. #15
    mirabelka Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Jan 2019
    Wiek
    34
    Postów
    4
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: Prezent na gwiazdkę .

    A co myślicie o tym, żeby kupić swojemu ojcu, który ceni sobie tradycyjny sposób golenia się pędzel oraz kosmetyki do tego? Znalazłam coś naprawdę solidnego w sklepie beardman.pl sprawdź . Pędzel do golenia się jest klasyczny, chociaż też z nutką nowoczesności. Charakteryzuje go trwałość i ładne wykonanie.

+ Odpowiedz na ten temat

Thread Information

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

     

Podobne wątki

  1. Prezent
    By karol3326778 in forum O WSZYSTKIM
    Odpowiedzi: 23
    Ostatni post / autor: 03-01-24, 10:42
  2. Prezent
    By karol3326778 in forum O WSZYSTKIM
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 27-11-23, 12:58
  3. Prezent
    By araj in forum O WSZYSTKIM
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 08-12-08, 17:47
  4. Prezent
    By Indianka in forum O WSZYSTKIM
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 22-10-07, 23:17
  5. Zabawa w Gwiazdkę ...
    By in forum Humor
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 20-11-05, 23:17

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów