+ Odpowiedz na ten temat
Poka¿ wyniki od 1 do 8 z 8

Temat: Warto spotykaæ siê po d³ugiej przerwie?

  1. #1
    niepewna Cz³owiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Nov 2015
    Wiek
    29
    Postów
    1
    Si³a Reputacji
    0

    Domy¶lnie Warto spotykaæ siê po d³ugiej przerwie?

    Witam wszystkich ciep³o ,
    Zadam jedno pytanie: Czy dziewczyna mo¿e zaprosiæ na spotkanie swojego znajomego z którym dawno nie mia³a kontaktu?
    Mam tak± sytuacjê, ¿e od pewnego czasu my¶lê o koledze z dzieciñstwa. Nawi±za³am z nim kontakt na portalu, zamienili¶my kilka "uprzejmych" zdañ. Nie proponowa³am spotkania, bo zdajê sobie sprawê ¿e minê³o du¿o czasu i nie chcia³am od razu go "atakowaæ"; poza tym w szkole nie przyja¼nili¶my siê szczególnie, on szala³ z kolegami, ja mia³am swoje towarzystwo. Ale podoba mi siê, chêtnie bym siê z nim spotka³a, tylko nie jestem pewna czy taka propozycja nie wygl±da³aby dziwnie po kilku latach "przerwy" ?

    *******************************
    Najpopularniejsze w±tki w tym dziale:


  2. #2
    Tylko S. ;* Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Avatar Enemigo
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Sk±d
    Cz³uchów
    Postów
    7,299
    Si³a Reputacji
    31

    Domy¶lnie Odp: Warto spotykaæ siê po d³ugiej przerwie?

    Nie - zycie jest za krotkie zeby udawac ze nie chce sie isc z kims do lozka z kim chcemy isc do lozka
    Jezus was kocha

  3. #3
    amanstazja Cz³owiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Oct 2015
    Wiek
    36
    Postów
    40
    Si³a Reputacji
    0

    Domy¶lnie Odp: Warto spotykaæ siê po d³ugiej przerwie?

    Jak Ciê go¶æ oleje to i tak nic nie tracisz. Wiêc czemu nie. Pisanie jeszcze nikogo nie bola³o.

  4. #4
    6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level Avatar 6 biegowy
    Na DoFo od
    Sep 2005
    Sk±d
    CHICAGO
    Postów
    9,745
    Si³a Reputacji
    33

    Domy¶lnie Odp: Warto spotykaæ siê po d³ugiej przerwie?

    Cytat Napisa³ niepewna Zobacz post
    Witam wszystkich ciep³o ,
    Zadam jedno pytanie: Czy dziewczyna mo¿e zaprosiæ na spotkanie swojego znajomego z którym dawno nie mia³a kontaktu?
    Mam tak± sytuacjê, ¿e od pewnego czasu my¶lê o koledze z dzieciñstwa. Nawi±za³am z nim kontakt na portalu, zamienili¶my kilka "uprzejmych" zdañ. Nie proponowa³am spotkania, bo zdajê sobie sprawê ¿e minê³o du¿o czasu i nie chcia³am od razu go "atakowaæ"; poza tym w szkole nie przyja¼nili¶my siê szczególnie, on szala³ z kolegami, ja mia³am swoje towarzystwo. Ale podoba mi siê, chêtnie bym siê z nim spotka³a, tylko nie jestem pewna czy taka propozycja nie wygl±da³aby dziwnie po kilku latach "przerwy" ?
    Super ze wpadalas tutaj po porade, mysle ze powinnas sprobowac i powiedziec mu ze lubisz prawdziwy hardcore, wlacznie z piss i fist, napewno sie z Toba spotka. Sugerowalbym na ten specjalny wieczor kielbase z "Biedronki" i ciepla wodke zagrazyna ogorkami, na przystawke pomysl o wafelkach albo paluszkach. Zdepiluj tez nogi i broszke na Kojaka, gwarantuje Ci ze juz po paru spotkaniach bedziesz brzemienna i dostaniesz jakas kase od PiS-u za bekarta ktorego splodzisz. Nie musisz dziekowac za sugestie, zycze szczescia i peknietej gumy!

  5. #5
    6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level Avatar 6 biegowy
    Na DoFo od
    Sep 2005
    Sk±d
    CHICAGO
    Postów
    9,745
    Si³a Reputacji
    33

    Domy¶lnie Odp: Warto spotykaæ siê po d³ugiej przerwie?

    Cytat Napisa³ amanstazja Zobacz post
    Jak Ciê go¶æ oleje to i tak nic nie tracisz. Wiêc czemu nie. Pisanie jeszcze nikogo nie bola³o.
    Pierdolisz glupoty, gdy opeta Cie diabel i wypisuje rozne rzeczy na ciele to tez nie boli???

  6. #6
    doncorleone Cz³owiek z aspiracjami Avatar doncorleone
    Na DoFo od
    Dec 2014
    Sk±d
    Kraków
    Wiek
    32
    Postów
    10
    Si³a Reputacji
    0

    Domy¶lnie Odp: Warto spotykaæ siê po d³ugiej przerwie?

    Czemu nie, zaproponuj spotkanie, nic nie tracisz. Najwy¿ej ciê sp³awi. Zdarza siê, ¿e ludzie spotykaj± siê po latach, nie jest to nic dziwnego.
    Najpiêkniejszych chwil w ¿yciu nie zaplanujesz. One przyjd± same. - P.B.

  7. #7
    wolteradela Cz³owiek z aspiracjami Avatar wolteradela
    Na DoFo od
    Apr 2017
    Sk±d
    Aktualnie zamieszkuje Opole
    Wiek
    56
    Postów
    3
    Si³a Reputacji
    0

    Domy¶lnie Odp: Warto spotykaæ siê po d³ugiej przerwie?

    Dok³adnie. Nic nie tracisz. Mo¿esz tylko zyskaæ. Bóg wie tylko co

  8. #8
    ZiejestDomin Cz³owiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Jan 2018
    Wiek
    24
    Postów
    1
    Si³a Reputacji
    0

    Domy¶lnie Odp: Warto spotykaæ siê po d³ugiej przerwie?

    A czemu mia³aby byæ dziwna. Dwojga ludzi chce siê spotkaæ i tyle. Napisz, pogadaj, powiedz, ¿e co¶ ci siê przypomnia³o w zwi±zku z nim... i Dzia³aj

+ Odpowiedz na ten temat

Thread Information

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 u¿ytkownik(ów) przegl±da ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 go¶ci)

     

Podobne w±tki

  1. Czy warto inwestowaæ w oze
    By Baranek17 in forum O WSZYSTKIM
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 17-10-23, 20:21
  2. Warto?
    By EmiliaK in forum AUTO-MOTO
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 24-08-16, 13:10
  3. Odpowiedzi: 19
    Ostatni post / autor: 18-08-07, 22:14
  4. Nuda na przerwie...
    By katsiu in forum Co Ciê wkurza?
    Odpowiedzi: 33
    Ostatni post / autor: 09-03-07, 11:29
  5. warto ogladaæ ?????
    By araj in forum FILM,TEATR
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 18-12-06, 16:29

Uprawnienia

  • Nie mo¿esz zak³adaæ nowych tematów
  • Nie mo¿esz pisaæ wiadomo¶ci
  • Nie mo¿esz dodawaæ za³±czników
  • Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów