+ Odpowiedz na ten temat
Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Temat: Szamba betonowe, studnie, 5 lat gwarancji, kompletna dokumentacja PZH, ITB, ISO.

1. Na górę | #1
    johnsmith77 Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Jul 2015
    Siła Reputacji
    0

Domyślnie Szamba betonowe, studnie, 5 lat gwarancji, kompletna dokumentacja PZH, ITB, ISO.

Jesteśmy firmą produkującą szamba betonowe o pojemnościach od 1 do 20 m3, studnie, zbiorniki na deszczówkę, komory wodomierzowe, zbiorniki na ścieki sanitarne i zbiorniki na gnojowicę. Kompletna dokumentacja PZH, ITB, ISO. Na nasze usługi dajemy 5 lat pisemnej gwarancji!

http://szamba-betonowe.org/

kontakt@szambabetonowe.pl

+48 515 360 795

Najpopularniejsze wątki w tym dziale:

2. Na górę | #2
    Tylko S. ;* Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Avatar Enemigo
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Siła Reputacji
    28

Domyślnie Odp: Szamba betonowe, studnie, 5 lat gwarancji, kompletna dokumentacja PZH, ITB, ISO.

Wasza firma to szambo!
    Jezus was kocha

3. Na górę | #3
    Flareon Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Aug 2016
    Siła Reputacji
    0

Domyślnie Odp: Szamba betonowe, studnie, 5 lat gwarancji, kompletna dokumentacja PZH, ITB, ISO.

Warto także się zastanowić czy jednak montować przy swoim mieszkaniu szambo czy jednak oczyszczalnie ja polecam zapoznać się np z pozytywnymi aspektami oczyszczalni na stronie http://mpi.com.pl/blog/2016/08/15/dl...oczyszczalnie/ . Sam też miałem problem i dylemat nie wiedząc co wybrać.

4. Na górę | #4
    Sofoxzar Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Feb 2017
    Siła Reputacji
    0

Ja bym jednak postawił w obecnych czasach na biologiczne oczyszczalnie ścieków. To raczej lepsze rozwiązanie i do tego bardziej ekologiczne i ekonomiczne. Myślę, że warto się nad tym dobrze zastanowić. Może jest trochę drożej niż w przypadku szamba, ale w długiej perspektywie bardziej się opłaca.

5. Na górę | #5
    6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level Avatar 6 biegowy
    Na DoFo od
    Sep 2005
    Siła Reputacji
    30

Cytat Napisał Sofoxzar Zobacz post
    Ja bym jednak postawił w obecnych czasach na biologiczne oczyszczalnie ścieków. To raczej lepsze rozwiązanie i do tego bardziej ekologiczne i ekonomiczne. Myślę, że warto się nad tym dobrze zastanowić. Może jest trochę drożej niż w przypadku szamba, ale w długiej perspektywie bardziej się opłaca.
    Ty chuju, smog cie zabije szybciej i twoje zarcie 3 kategorii ze zwierzat z Chin, mozesz pic swoj mocz ekologu....

6. Na górę | #6
    Pantris Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Apr 2017
    Siła Reputacji
    0

Nie wiem ja właśnie też zastanawiam się nad jakimś rozwiązaniem dot ścieków szambo czy oczyszczalnia , muszę się zagłębić w to bardziej i dowiedzieć się czy się opłaca wgl montować taką oczyszczalnie obliczyć czy się opłaci montaż przez kilka lat możliwe ze się nie zwróci i pewnie i tak wybiorę szambo ale poczytam trochę na ten temat

7. Na górę | #7
    karol3326778 Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Aug 2020
    Siła Reputacji
    1

Dzięki skorzystaniu z bardzo profesjonalnej firmy https://zbiorniki-betonowe.pl mam bardzo dobre szambo. Każdemu w stu procentach polecam skorzystać z tej bardzo profesjonalnej firmy.

8. Na górę | #8
    hannabe Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Feb 2020
    Siła Reputacji
    0

Mój znajomy zamawiał szambo betonowe jednokomorowe w tej firmie https://szamba-septic.pl/oferta/. Z tego, co mówił, to jest bardzo zadowolony. Najbardziej chwalił kontakt oraz podejście do klienta. Doradzili mu, w jakim miejscu najlepiej będzie zakopać szambo oraz jakie będzie najlepsze dla jego domu. Wybrali oczywiście najtańszy dla niego wariat, co oczywiście ma dla każdego duże znaczenie.

+ Odpowiedz na ten temat

Thread Information

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia