+ Odpowiedz na ten temat
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 1 2
Pokaż wyniki od 16 do 20 z 20

Temat: Witaminy

  1. #16
    karol3326778
    Guest

    Domyślnie Odp: Witaminy

    Ja od kilku miesięcy to co potrzebuje kupuje w aptece internetowej https://www.inmediexpert.com .W tej aptece jest wszystko to co potrzebuję. Polecam każdemu tę aptekę.

  2. #17
    FitApetit Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Apr 2020
    Wiek
    24
    Postów
    10
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: Witaminy

    Ja bym powiedział, że podstawa do dobrze zbilansowana dieta, która większość witamin Ci zapewni, porozmawiaj z dobrym dietetykiem i dobierzcie dietę dla Ciebie, ja korzystam z catering sportowy Wrocław i sobie chwalę

  3. #18
    kamillek98 Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Mar 2020
    Wiek
    33
    Postów
    7
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: Witaminy

    wiecie co ja stosuję ? Głównie suplementy spalacze tłuszczu po siłowni - po ciężkim treningu. Do tego najważniejsza jest zdrowa dieta oraz oczywiscie cwiczenia i deficyt kaloryczny,. bez deficytu ani rusz tak naprawdę Warto tez poczytac jakas ksiazke o dietach, w ktorej znajdziecie porady, przykładowy jadłospis, 100 przepisów na zdrowe zupy, koktajle, soki, musy itp.

  4. #19
    Arkadiusz1
    Guest

    Domyślnie Odp: Witaminy

    Tak, to bardzo ważna rzecz. Musicie pamiętać o tym, że jeśli chodzi o kwestie związane z poprawą stanu Waszego zdrowia, to na pewno warto byłoby zajrzeć do https://ktomalek.pl/suplementy/jama-...-zeby/cs-101/1 i przekonać się, jakie suplementy mogłyby najlepiej zadziałać w kontekście poprawy stanu Waszej jamy ustnej. To ważny aspekt, więc nie ma co tego lekceważyć.

  5. #20
    Wyrzucony z DoFo dinol Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Apr 2019
    Postów
    90
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: Witaminy

    Jeśli myślicie w jaki sposób dostarczyć witaminy do organizmu to świetnie sprawdzi się wyciskarka kuvings do warzyw i owoców. Mam, dostałam w prezencie i jestem ogromnie z niej zadowolona. Mogę zrobić soki z dowolnych owoców czy warzyw i smakują one wybornie

+ Odpowiedz na ten temat

Thread Information

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

     

Podobne wątki

  1. kiedy uzupełniać witaminy u dzieci?
    By słavka in forum O WSZYSTKIM
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 08-11-23, 21:09

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów