+ Odpowiedz na ten temat
Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 45 z 74

Temat: Ktoś już ma wakacyjne plany

  1. #31
    6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level Avatar 6 biegowy
    Na DoFo od
    Sep 2005
    Skąd
    CHICAGO
    Postów
    9,745
    Siła Reputacji
    33

    Domyślnie Odp: Ktoś już ma wakacyjne plany

    Cytat Napisał Enemigo Zobacz post
    Tak serio to bym gdzies pojechal, kase mam nie mam czasu
    Bylem w rejsie na Karaibach, Jamajka i Wyspy Kanaryjskie wlacznie z nurkowaniem w oceanie, polecam.

  2. #32
    Miszelo Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Mar 2017
    Wiek
    54
    Postów
    1
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: Ktoś już ma wakacyjne plany

    Ja w tym roku wybrałem tanie kwatery ustroń i jadę z dziewczyną do Willi Korea Już się nie mogę doczekać, co roku zawsze wybierałem morze i w końcu trzeba było poszukać alternatywy dla tego miejsca. Dużo czytałem na temat tego regionu i słyszałem że jest co robić i co zwiedzać. Zdam relację jak było jak wrócę Pozdrawiam.

  3. #33
    Lidi Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Jun 2017
    Wiek
    25
    Postów
    2
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: Ktoś już ma wakacyjne plany

    Jeśli gdzieś się wybiorę w tym roku to będzie to nasz kraj,więc zostaje morze,góry lub Mazury.

  4. #34
    fronda Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Mar 2015
    Wiek
    37
    Postów
    8
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: Ktoś już ma wakacyjne plany

    Ja już po wakacjach nad polskim morzem.Sam urlop udany ale powrót tragedia, pociąg 7 godzin opóźnienia bo przez burze były trakcje pozrywane.

  5. #35
    kasiunia1 Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Jan 2019
    Postów
    2
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: Ktoś już ma wakacyjne plany

    My planujemy wakacje 2019 i spędzimy je nad polskim morzem a dokładniej w Trójmieście.Zależało nam też by nie było to zbytnio tłoczne miejsce i wybraliśmy Gdynię.Dobra komunikacja w zasadzie była koniecznością i znaleźliśmy willę właśnie w Gdyni - http://www.willamewa.pl/pokoje-i-restauracja/ .Zamierzamy trochę pozwiedzać i chcemy wybrać się na Hel ale na słoneczną pogodę też się nastawiamy.

  6. #36
    słavka
    Guest

    Domyślnie Odp: Ktoś już ma wakacyjne plany

    ja jeszcze nie mam planów, trzeba będzie zacząć coś myśleć; może góry?

  7. #37
    Wyrzucony z DoFo baka Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Jun 2017
    Wiek
    34
    Postów
    142
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: Ktoś już ma wakacyjne plany

    My już większość mamy zaplanowane, w tym roku będzie to Azja i nie moge się doczekać Jakby ktoś też wybierał się w tamte rejony to tutaj https://kioskpolis.pl/najlepsze-ofer...-granice-azja/ znajdziecie pomocne porady na temat ubezpieczenia, można też skorzystać z rabatu wpisując kod "UDOKY" - kilkanaście procent mniej za składkę wyjdzie

  8. #38
    kijkami
    Guest

    Domyślnie Odp: Ktoś już ma wakacyjne plany

    Udane wakacje mogą być również w kraju, nie trzeba daleko wyjeżdżać. Nad morzem jest super, można i pozwiedzać i dobrze zjeść. Szczególnie w http://lavita.kolobrzeg.pl/, najlepsza włoska restauracja na Pomorzu. Same smakołyki podają, elegancko, profesjonalna i sympatyczna obsługa. Na wakacjach najwięcej możemy zasmakować właśnie, to czas kiedy się nie gotuje tylko właśnie jada w takich miejscach.

  9. #39
    Lukrecja09 Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Jun 2019
    Wiek
    33
    Postów
    1
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: Ktoś już ma wakacyjne plany

    Oto moje wakacyjne plany w skrócie: mąż, rodzice, dwa przestronne apartamenty, Gdańsk, starówka. Czyż nie brzmi bajkowo? Nawet nie wyobrażasz sobie tego, jak bardzo cieszy mnie fakt, że udało mi się zarezerwować wspaniałe apartamentowce, w których będziemy mogli się zrelaksować za wszystkie czasy. Nie interesują mnie już hotele i hostele, w grę wchodzą jedynie apartamenty, które wcale nie są dużo droższe od hoteli.

  10. #40
    lila00
    Guest

    Domyślnie Odp: Ktoś już ma wakacyjne plany

    U mnie będzie ciężko z urlopem, niedawno pracę zmieniałam. Za to rodziców chcę wysłać na jakiś przyjemny wypoczynek. Znalazłam ośrodek Wiktorowo, z ciekawą ofertą dla seniorów. Jakieś 40 km od Bydgoszczy. Bardzo daleko to nie chcą nigdzie jechać. A tam nawet się przejechałam, to piękne strony. Lasów dużo, jezioro, trasy rowerowe. Na miejscu też zajęcia różne. A do tego można Szlak Piastowski zwiedzić sobie, bo to wszystko blisko. Wygląda wszystko super i opinie też bardzo dobre mają. Myślę, że wrócą zadowoleni.

  11. #41
    Azar
    Guest

    Domyślnie Odp: Ktoś już ma wakacyjne plany

    Polecam zapisanie się na kurs kajakarstwa górskiego:
    https://www.m-canoe.pl/blog/posty/ku...jak-przebiega-

    Moim zdaniem świetna alternatywa dla tradycyjnych wakacji. . Dzienne pokonywanie kilku-kilkunastu kilometrów podczas spływu to przyjemny sposób na zaznanie odrobiny ruchu nie męcząc się zbytnio, a przenoszenie kajaków przez powalone konary i inne napotkane zatory na rzece to raczej rzadkość. Nie zwalnia nas to z zachowanie czujności i bycia w ciągłej gotowości do szybkiej reakcji na przeszkody. Byłem w kilku miejscach, serdecznie polecam, szczególnie że kursy są organizowane na wielu poziomach trudności.

  12. #42
    GapTravel Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Aug 2019
    Wiek
    31
    Postów
    5
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: Ktoś już ma wakacyjne plany

    Ja kupiłem wakacje w biurze podróży Gap Travel z Bielska-Białej i jadę tu Turcji na 2 tygodnie

  13. #43
    timeXtos Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Aug 2019
    Wiek
    31
    Postów
    5
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: Ktoś już ma wakacyjne plany

    Ja wakacje będę mieć dopiero w październiku, więc postawiłam skorzystać z fake bake 60 minutes dzięki czemu będę mieć piękną opaleniznę bez potrzeby gotowania się na słońcu

  14. #44
    Krystian_166 Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Sep 2019
    Wiek
    38
    Postów
    4
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: Ktoś już ma wakacyjne plany

    Ja na swoje wakacje wybieram się dopiero za dwa tygodnie. W tym roku postawiłem na coś bardziej szalonego i stwierdziliśmy razem ze znajomymi, że pojedziemy się powspinać w Alpy włoskie. Nigdy tam nie byliśmy, ale dużo się naczytaliśmy o tym regionie. Mamy już cały sprzęt skompletowany, który kupiliśmy w https://e-pamir.pl/. Nic teraz nie zostało jak tylko czekać na dzień wyjazdu i świetnie się bawić już na miejscu

  15. #45
    damian3332 Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Oct 2019
    Wiek
    38
    Postów
    1
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: Ktoś już ma wakacyjne plany

    Ja już mam wakacyjne plany i pojadę na narty. Już teraz wykupiłem ubezpieczenie na stronie internetowej https://polisoteka.pl/ubezpieczenie-...-ubezpieczenie .Na pewno bardzo dobrze zrobiłem.

+ Odpowiedz na ten temat

Thread Information

Users Browsing this Thread

Aktualnie 11 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 11 gości)

     

Podobne wątki

  1. jakie plany na Andrzejki?
    By czambauamba in forum O WSZYSTKIM
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 26-11-12, 16:44
  2. wakacyjne odchudzanie
    By tolka in forum KUCHNIA - Przepisy
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 05-06-08, 17:26
  3. Czy ktoś to rozumie???
    By araj in forum O WSZYSTKIM
    Odpowiedzi: 21
    Ostatni post / autor: 06-09-06, 21:57
  4. Wie ktoś?
    By mineczka in forum Pytania, pogawędki
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 10-08-06, 22:24

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów