+ Odpowiedz na ten temat
Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 45 z 74

Temat: Ktoś już ma wakacyjne plany

  1. #31
    6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level Avatar 6 biegowy
    Na DoFo od
    Sep 2005
    Skąd
    CHICAGO
    Postów
    9,745
    Siła Reputacji
    33

    Domyślnie Odp: Ktoś już ma wakacyjne plany

    Cytat Napisał Enemigo Zobacz post
    Tak serio to bym gdzies pojechal, kase mam nie mam czasu
    Bylem w rejsie na Karaibach, Jamajka i Wyspy Kanaryjskie wlacznie z nurkowaniem w oceanie, polecam.

  2. #32
    Miszelo Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Mar 2017
    Wiek
    54
    Postów
    1
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: Ktoś już ma wakacyjne plany

    Ja w tym roku wybrałem tanie kwatery ustroń i jadę z dziewczyną do Willi Korea Już się nie mogę doczekać, co roku zawsze wybierałem morze i w końcu trzeba było poszukać alternatywy dla tego miejsca. Dużo czytałem na temat tego regionu i słyszałem że jest co robić i co zwiedzać. Zdam relację jak było jak wrócę Pozdrawiam.

  3. #33
    Lidi Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Jun 2017
    Wiek
    25
    Postów
    2
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: Ktoś już ma wakacyjne plany

    Jeśli gdzieś się wybiorę w tym roku to będzie to nasz kraj,więc zostaje morze,góry lub Mazury.

  4. #34
    fronda Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Mar 2015
    Wiek
    37
    Postów
    8
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: Ktoś już ma wakacyjne plany

    Ja już po wakacjach nad polskim morzem.Sam urlop udany ale powrót tragedia, pociąg 7 godzin opóźnienia bo przez burze były trakcje pozrywane.

  5. #35
    kasiunia1 Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Jan 2019
    Postów
    2
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: Ktoś już ma wakacyjne plany

    My planujemy wakacje 2019 i spędzimy je nad polskim morzem a dokładniej w Trójmieście.Zależało nam też by nie było to zbytnio tłoczne miejsce i wybraliśmy Gdynię.Dobra komunikacja w zasadzie była koniecznością i znaleźliśmy willę właśnie w Gdyni - http://www.willamewa.pl/pokoje-i-restauracja/ .Zamierzamy trochę pozwiedzać i chcemy wybrać się na Hel ale na słoneczną pogodę też się nastawiamy.

  6. #36
    słavka
    Guest

    Domyślnie Odp: Ktoś już ma wakacyjne plany

    ja jeszcze nie mam planów, trzeba będzie zacząć coś myśleć; może góry?

  7. #37
    Wyrzucony z DoFo baka Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Jun 2017
    Wiek
    33
    Postów
    142
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: Ktoś już ma wakacyjne plany

    My już większość mamy zaplanowane, w tym roku będzie to Azja i nie moge się doczekać Jakby ktoś też wybierał się w tamte rejony to tutaj https://kioskpolis.pl/najlepsze-ofer...-granice-azja/ znajdziecie pomocne porady na temat ubezpieczenia, można też skorzystać z rabatu wpisując kod "UDOKY" - kilkanaście procent mniej za składkę wyjdzie

  8. #38
    kijkami
    Guest

    Domyślnie Odp: Ktoś już ma wakacyjne plany

    Udane wakacje mogą być również w kraju, nie trzeba daleko wyjeżdżać. Nad morzem jest super, można i pozwiedzać i dobrze zjeść. Szczególnie w http://lavita.kolobrzeg.pl/, najlepsza włoska restauracja na Pomorzu. Same smakołyki podają, elegancko, profesjonalna i sympatyczna obsługa. Na wakacjach najwięcej możemy zasmakować właśnie, to czas kiedy się nie gotuje tylko właśnie jada w takich miejscach.

  9. #39
    Lukrecja09 Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Jun 2019
    Wiek
    33
    Postów
    1
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: Ktoś już ma wakacyjne plany

    Oto moje wakacyjne plany w skrócie: mąż, rodzice, dwa przestronne apartamenty, Gdańsk, starówka. Czyż nie brzmi bajkowo? Nawet nie wyobrażasz sobie tego, jak bardzo cieszy mnie fakt, że udało mi się zarezerwować wspaniałe apartamentowce, w których będziemy mogli się zrelaksować za wszystkie czasy. Nie interesują mnie już hotele i hostele, w grę wchodzą jedynie apartamenty, które wcale nie są dużo droższe od hoteli.

  10. #40
    lila00
    Guest

    Domyślnie Odp: Ktoś już ma wakacyjne plany

    U mnie będzie ciężko z urlopem, niedawno pracę zmieniałam. Za to rodziców chcę wysłać na jakiś przyjemny wypoczynek. Znalazłam ośrodek Wiktorowo, z ciekawą ofertą dla seniorów. Jakieś 40 km od Bydgoszczy. Bardzo daleko to nie chcą nigdzie jechać. A tam nawet się przejechałam, to piękne strony. Lasów dużo, jezioro, trasy rowerowe. Na miejscu też zajęcia różne. A do tego można Szlak Piastowski zwiedzić sobie, bo to wszystko blisko. Wygląda wszystko super i opinie też bardzo dobre mają. Myślę, że wrócą zadowoleni.

  11. #41
    Azar
    Guest

    Domyślnie Odp: Ktoś już ma wakacyjne plany

    Polecam zapisanie się na kurs kajakarstwa górskiego:
    https://www.m-canoe.pl/blog/posty/ku...jak-przebiega-

    Moim zdaniem świetna alternatywa dla tradycyjnych wakacji. . Dzienne pokonywanie kilku-kilkunastu kilometrów podczas spływu to przyjemny sposób na zaznanie odrobiny ruchu nie męcząc się zbytnio, a przenoszenie kajaków przez powalone konary i inne napotkane zatory na rzece to raczej rzadkość. Nie zwalnia nas to z zachowanie czujności i bycia w ciągłej gotowości do szybkiej reakcji na przeszkody. Byłem w kilku miejscach, serdecznie polecam, szczególnie że kursy są organizowane na wielu poziomach trudności.

  12. #42
    GapTravel Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Aug 2019
    Wiek
    31
    Postów
    5
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: Ktoś już ma wakacyjne plany

    Ja kupiłem wakacje w biurze podróży Gap Travel z Bielska-Białej i jadę tu Turcji na 2 tygodnie

  13. #43
    timeXtos Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Aug 2019
    Wiek
    31
    Postów
    5
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: Ktoś już ma wakacyjne plany

    Ja wakacje będę mieć dopiero w październiku, więc postawiłam skorzystać z fake bake 60 minutes dzięki czemu będę mieć piękną opaleniznę bez potrzeby gotowania się na słońcu

  14. #44
    Krystian_166 Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Sep 2019
    Wiek
    38
    Postów
    4
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: Ktoś już ma wakacyjne plany

    Ja na swoje wakacje wybieram się dopiero za dwa tygodnie. W tym roku postawiłem na coś bardziej szalonego i stwierdziliśmy razem ze znajomymi, że pojedziemy się powspinać w Alpy włoskie. Nigdy tam nie byliśmy, ale dużo się naczytaliśmy o tym regionie. Mamy już cały sprzęt skompletowany, który kupiliśmy w https://e-pamir.pl/. Nic teraz nie zostało jak tylko czekać na dzień wyjazdu i świetnie się bawić już na miejscu

  15. #45
    damian3332 Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Oct 2019
    Wiek
    38
    Postów
    1
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: Ktoś już ma wakacyjne plany

    Ja już mam wakacyjne plany i pojadę na narty. Już teraz wykupiłem ubezpieczenie na stronie internetowej https://polisoteka.pl/ubezpieczenie-...-ubezpieczenie .Na pewno bardzo dobrze zrobiłem.

+ Odpowiedz na ten temat

Thread Information

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

     

Podobne wątki

  1. jakie plany na Andrzejki?
    By czambauamba in forum O WSZYSTKIM
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 26-11-12, 17:44
  2. wakacyjne odchudzanie
    By tolka in forum KUCHNIA - Przepisy
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 05-06-08, 18:26
  3. Czy ktoś to rozumie???
    By araj in forum O WSZYSTKIM
    Odpowiedzi: 21
    Ostatni post / autor: 06-09-06, 22:57
  4. Wie ktoś?
    By mineczka in forum Pytania, pogawędki
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 10-08-06, 23:24

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów