+ Odpowiedz na ten temat
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 15

Temat: MacBook Pro retina

  1. #1
    hybryd Człowiek z aspiracjami Avatar hybryd
    Na DoFo od
    Jan 2009
    Wiek
    39
    Postów
    120
    Siła Reputacji
    16

    Domyślnie MacBook Pro retina

    Przymierzam się do zakupu droższego sprzętu. Chodzi mi o komputer z nadgryzionym jabłuszkiem
    Poczytałem i polecają. Popytałem znajomych i tez polecają … a tu na forum?
    Chodzi mi konkretnie o ten model http://ispot.pl/macbook-pro/apple-ma...phics,id-70831 Teraz w sklepie internetowym ispot jest 5% zniżki na zakupy więc pliska o szybką opinię.

    *******************************
    Najpopularniejsze wątki w tym dziale:


  2. #2
    Tylko S. ;* Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Avatar Enemigo
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    Człuchów
    Postów
    7,299
    Siła Reputacji
    31

    Domyślnie Odp: MacBook Pro retina

    Apple = gowno
    Jezus was kocha

  3. #3
    Gospodarz araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci Avatar araj
    Na DoFo od
    Sep 2005
    Skąd
    Jutlandia
    Postów
    13,283
    Siła Reputacji
    10

    Domyślnie Odp: MacBook Pro retina

    mój syn ma najwyższy model pro retiny ...jest nieziemsko zajebisty

  4. #4
    Tylko S. ;* Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Avatar Enemigo
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    Człuchów
    Postów
    7,299
    Siła Reputacji
    31

    Domyślnie Odp: MacBook Pro retina

    Cytat Napisał araj Zobacz post
    mój syn ma najwyższy model pro retiny ...jest nieziemsko zajebisty
    Czyli zostalem zaorany?
    Jezus was kocha

  5. #5
    Gospodarz araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci Avatar araj
    Na DoFo od
    Sep 2005
    Skąd
    Jutlandia
    Postów
    13,283
    Siła Reputacji
    10

    Domyślnie Odp: MacBook Pro retina

    Cytat Napisał Enemigo Zobacz post
    Czyli zostalem zaorany?

    jest qrewsko szybki, może na raz otworzyć 30 okien z różnymi programami i nic się nie wiesza,nie muli, ekran ma retine coś tam i np. płynnie odtwarza z youtube filmy 4k(rzeźnia jakość) i w ogóle to jak sprzęt z przyszłości...ale cena też z przyszłości, ponad 20 tyś zł

  6. #6
    Tylko S. ;* Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Avatar Enemigo
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    Człuchów
    Postów
    7,299
    Siła Reputacji
    31

    Domyślnie Odp: MacBook Pro retina

    Arajku a po co mu tak szybki komp? W sensie co na nim sie robi zeby byl sens kompa za >20 k kupowac?

    Pozdro
    Jezus was kocha

  7. #7
    Gospodarz araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci Avatar araj
    Na DoFo od
    Sep 2005
    Skąd
    Jutlandia
    Postów
    13,283
    Siła Reputacji
    10

    Domyślnie Odp: MacBook Pro retina

    też sobie zadawałem te pytanie ale w sumie nie moja sprawa,ma 18 lat,sam zarobił no i chodzi do szkoły o profilu grafika komputerowego, uwielbia bawić się obróbką filmów, kupił sobie tez gopro 3, nagrywa,montuje, może kiedyś będzie Spielbergiem

  8. #8
    idaśka Człowiek z aspiracjami Avatar idaśka
    Na DoFo od
    Dec 2014
    Postów
    16
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: MacBook Pro retina

    Ja mam proretine i jestem zadowolona. W sumie chyba nie ma opcji, żebym teraz kiedykolwiek zrezygnowała z macbooka na rzecz innego :P A widziałam w iSpocie, że mają też zniżkę edukacyjną, chyba 6% dla uczniów, studentów i 8% dla nauczycieli. Spoko opcja.

  9. #9
    Gronaver Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Dec 2016
    Wiek
    36
    Postów
    6
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: MacBook Pro retina

    A ja miałem maca i z ulgą wróciłem na windowsa. Nie dla mnie ten os x.
    polecam plakaty

  10. #10
    Usk'nal Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Dec 2016
    Wiek
    45
    Postów
    3
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: MacBook Pro retina

    Ja osobiście przeniosłem się z windowsa na osx i... nie czuję jakiejś większej zmiany. Wszelkie te wojenki i sztuczne podziały są bez sensu. Osx jest inny niż windows, ani lepszy ani gorszy. Dla mnie nie ma większej różnicy na czym pracuję. Chociaż oczywiście retina robi robotę, ale taką samą jak każdy ekran z wysokim DPI.

  11. #11
    Marlenka33 Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    May 2013
    Wiek
    43
    Postów
    61
    Siła Reputacji
    11

    Domyślnie Odp: MacBook Pro retina

    Mam ten macbook air od jakiegoś czasu http://www.euro.com.pl/laptopy-i-net...s-x-10-8.bhtml i jestem zachwycona, w życiu na windowsa nie wrócę. Trochę ryzykowałam tym zakupem bo wcześniej nie miałam żadnej styczności z macbookami ale windows tak mi działał na nerwy, że stwierdziłam że gorzej być nie może. No i opinie użytkowników też zachęciły.

  12. #12
    6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level Avatar 6 biegowy
    Na DoFo od
    Sep 2005
    Skąd
    CHICAGO
    Postów
    9,745
    Siła Reputacji
    33

    Domyślnie Odp: MacBook Pro retina

    Cytat Napisał Marlenka33 Zobacz post
    Mam ten macbook air od jakiegoś czasu http://www.euro.com.pl/laptopy-i-net...s-x-10-8.bhtml i jestem zachwycona, w życiu na windowsa nie wrócę. Trochę ryzykowałam tym zakupem bo wcześniej nie miałam żadnej styczności z macbookami ale windows tak mi działał na nerwy, że stwierdziłam że gorzej być nie może. No i opinie użytkowników też zachęciły.
    ciesz sie kurwa mac poki mozesz bo i tak cie arabusy rozjada ciezarowka!

  13. #13
    Wyrzucony z DoFo mczay Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Apr 2019
    Wiek
    34
    Postów
    495
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: MacBook Pro retina

    W mojej firmie jest wyłącznie sprzęt firmy Apple i jedynym problemem jaki z nim miałem to znalezienie jakiegoś fajnego serwisu. Znalazłem go ostatnio na stronie: https://www.macforce.pl/ . Na pewno gdy mój sprzęt ulegnie awarii bez zastanowienia skorzystam z ich usług. Polecam

  14. #14
    monia990
    Guest

    Domyślnie Odp: MacBook Pro retina

    Informatykiem nie jestem, więc też konkretnie niczego nie doradzę, ale jeśli mowa o komputerach i laptopach to wybrałabym Komputery All-in-one Znajomi mają je w swoich firmach i są bardzo zadowoleni. Dobra jest też jakość takiego sprzętu, więc inwestujemy raz większe pieniądze, ale mamy sprzęt na długie lata, jeśli w odpowiedni sposób się z niego korzysta. Zerknijcie i sprawdźcie sobie, czy będzie to coś, co się Wam spodoba.

  15. #15
    lukaszweg Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Dec 2020
    Wiek
    38
    Postów
    5
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: MacBook Pro retina

    No dobrze a jaka gwarancje masz w ispot? i ile zaplacisz? - sorry, ale to bez sensu.
    chcesz miec wypasionego MAca, dla siebie czy kogos? poszukaj sovbie tutaj: https://komputerymarkowe.pl/26-macbook
    uzywane (poleasingowe) Maci - w cenach duzoooooo nizszych niz to co w ispocie czy elektromarketach..
    ja z poczatku zastanawialem sie, potem okazalo sie ze znajomi wzieli, sam kupilem i powiem tak: to byla mega decyzja
    komp smigajak trzeba, szybki, paprametry mega, jakoscowo jak to Mac - czyli super, a w kieszeni zostało sporo kasy

+ Odpowiedz na ten temat

Thread Information

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

     

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów