+ Odpowiedz na ten temat
Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 22

Temat: biuro nieruchomości

  1. #1
    brumbrum Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Jan 2012
    Wiek
    42
    Postów
    16
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie biuro nieruchomości

    Co myślicie o biurach nieruchomości. Czy podczas wybierania biura, obrać jakieś kryteria cz wszystko jedno bo działają tak samo?? Na co powinno się zwrócić uwagę??

    *******************************
    Najpopularniejsze wątki w tym dziale:


  2. #2
    minkade Człowiek z aspiracjami Avatar minkade
    Na DoFo od
    Sep 2014
    Wiek
    34
    Postów
    16
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: biuro nieruchomości

    Wszystkie biura nieruchomości oszukują, byle jak najgorsze oferty wcisnąć.

  3. #3
    Unbearable cone-eater akaeld Człowiek z aspiracjami Avatar akaeld
    Na DoFo od
    Nov 2005
    Skąd
    Rzeszów
    Wiek
    38
    Postów
    244
    Siła Reputacji
    19

    Domyślnie Odp: biuro nieruchomości

    Wszystkie biura oszukuja. Slyszalem, ze kupujac mieszkanie przez biuro nieruchomosci dostaniesz gratis w szafie transopedryla, ktory wyjdzie w nocy jak zasniesz i cie wyrucha.

    Wez sie w garsc i do roboty. Za zarobione pieniadze wykuj w gorach swoja twarz i plac bezdomnym zeby sie do niej modlili.
    Identify,Predict,Decide,Execute.

  4. #4
    Martunia Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Oct 2014
    Wiek
    35
    Postów
    5
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: biuro nieruchomości

    Biuro nieruchomości to fatalny pomysł w każdym wypadku. To tak jakbyś z własnej woli płacił dodatkowy podatek.

  5. #5
    janekk Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Oct 2014
    Wiek
    31
    Postów
    2
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: biuro nieruchomości

    Różnie z tym bywa - generalnie pewne jest to, że znajdziesz mieszkanie lub w dom w dobrym standardzie, ale zapłacisz więcej.

  6. #6
    Tylko S. ;* Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Avatar Enemigo
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    Człuchów
    Postów
    7,299
    Siła Reputacji
    31

    Domyślnie Odp: biuro nieruchomości

    Agent nieruchomosci, sprzedawca ubezpieczen, sprzedawca samochodow - jebane kurwy generalnie
    Jezus was kocha

  7. #7
    czaki Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Sep 2017
    Wiek
    34
    Postów
    19
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: biuro nieruchomości

    Bywa z nimi różnie, można się czasem naciąć. Lepszą opcją jest chyba pośrednik, który zna biura w swojej okolicy i posiada oferty tylko od uczciwych sprzedawców, jeśli chodzi o podkarpacie to polecam Nieruchomości 123 , fajne oferty zarówno domów jak i lokali komercyjnych w mieście i na obrzerzach, wszystko w jednym miejscu.

  8. #8
    miron987 Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Aug 2012
    Wiek
    49
    Postów
    33
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: biuro nieruchomości

    Żadne biuro nie robi nic za darmo. Ja zwróciłem się o pomoc do firmy per modum która zarządza wieloma osiedlami w Warszawie i doskonale wie co w nieruchomościach piszczy. Czekałem trochę ponad 2 m-ce i efekt przeszedł najśmielsze oczekiwania. Mam mieszkanie z rynku wtórnego które nie wymagało prawie żadnych nakładów.

  9. #9
    maniek33 Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Feb 2018
    Postów
    10
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: biuro nieruchomości

    Dokładnie ale nieraz warto zapłacić więcej niż bujać się ze sprzedażą działki w nieskończoność, ja rok wydawałem kasę na reklamę i banery a biuro nieruchomości Lebiedź przy Lekkiej znalazło mi klienta w miesiąc, i to od razu zdecydowanego na zakup a nie jakiegoś wydziwiacza

  10. #10
    TomKowal Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Dec 2018
    Wiek
    36
    Postów
    2
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: biuro nieruchomości

    Warto zainwestować w profesjonalny program do rachunkowości, taki jak RAKS. Jest to polski program, który pomógł już tysiącom firm, średnim małym i dużym. Moja firma jest jedną z nich. Zachęcam: http://www.apeks-it.pl/

  11. #11
    nadieja Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Jun 2019
    Wiek
    32
    Postów
    1
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: biuro nieruchomości

    Ja tam polecam Ci śledzić jakiś dobry, często uaktualniany portal inwestycji deweloperskich, na którym samodzielnie będziesz mógł wynajdować interesujące Cię okazje. Jeśli jakaś oferta Cię zainteresuje, to wystarczy skontaktować się z doradcą i poprosić np. o wycenę. Uważam, że tego typu współprace niosą za sobą wiele korzyści, ponieważ z jednej strony możemy posiłkować się wiedzą ekspertów, ale z drugiej zawsze mamy kontrolę nad każdym etapem, dzięki czemu stajemy się bardziej czujni. Ja w ten właśnie sposób poszukiwałam mieszkania i swoje wymarzone lokum znalazłam bardzo szybko.

  12. #12
    Lukrencja Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Jun 2019
    Wiek
    33
    Postów
    1
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: biuro nieruchomości

    Pomoc biura nieruchomości bardzo się przydaje, zwłaszcza jeśli kogoś interesuje jego pierwsze mieszkanie na sprzedaż. Trójmiasto jest idealnym przykładem miasta, w którym dobrze się żyje. Na Twoim miejscu rozejrzałbym się za jakąś dobrą agencją marketingową w Gdańsku, można tam trafić na świetnych doradców.

  13. #13
    oktymorin Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Aug 2019
    Wiek
    32
    Postów
    1
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: biuro nieruchomości

    Ciężko tak jednoznacznie odpowiedzieć na Twoje pytanie, ponieważ wszystko zależy tak naprawę od kontekstu sytuacji i Twoich oczekiwań. Mogę Ci zobrazować moją sytuację, w której jeszcze niedawno sama się znajdowałam. Przyjechałam do Warszawy na studia i szukałam dla siebie względnie taniej kawalerki położonej w niedalekiej odległości od uczelni. Większość ogólnodostępnych w internecie ofert nie była dla mnie jednak atrakcyjna, ponieważ mieszkania te okazywały się dla mnie po prostu zbyt drogie. Dopiero biuro pośrednictwa nieruchomości z Warszawy pomogło mi znaleźć ofertę, która w pełni spełniła moje oczekiwania. Mój przykład jest idealnym potwierdzeniem tego, że czasami warto prosić o pomoc profesjonalistów.

  14. #14
    lila00
    Guest

    Domyślnie Odp: biuro nieruchomości

    W temacie sprzedaży mieszkań często jest tak, że na własną rękę trudno jest takie sprzedać. Zwłaszcza jeśli są problemy z zadłużeniem, hipoteką czy jeszcze inne. Wówczas najlepiej jak do firmy https://grb-nieruchomosci.pl/skup-mieszkan-warszawa/ się zgłosicie. Dla nich jakikolwiek problem z mieszkaniem właśnie nie stanowi problemu.

  15. #15
    Wyrzucony z DoFo mery1998 Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Mar 2019
    Postów
    353
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: biuro nieruchomości

    Jezeli szukacie mieszkania to polecam Wam https://www.ekopark.pl/aktualnosci/n...gorzki-krakow/ .

+ Odpowiedz na ten temat

Thread Information

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

     

Podobne wątki

  1. biuro nieruchomości Elbląg
    By Max25 in forum Pytaj o wszystko  
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 06-08-21, 23:08
  2. Sprawdzone biuro nieruchomości we Wrocławiu
    By Max25 in forum O WSZYSTKIM
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 27-07-21, 14:25
  3. Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 23-04-21, 12:16
  4. Dobre biuro nieruchomości Szczytno
    By Miki789 in forum O WSZYSTKIM
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 19-10-20, 11:34
  5. Biuro nieruchomości Kraków
    By Max25 in forum Pytaj o wszystko  
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 26-08-20, 10:02

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów