+ Odpowiedz na ten temat
Strona 1 z 3 1 2 3 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 42

Temat: Odchudzanie przed wakacjami

  1. #1
    mali Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Aug 2012
    Wiek
    38
    Postów
    4
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odchudzanie przed wakacjami

    Czas wziąć się za siebie, niebawem wakacje i chyba jak każda kobieta, ja też chciałabym dobrze wyglądać w kostiumie kąpielowym. Czytałam niedawno całkiem ciekawy artykuł, że dieta - póki co idzie mi całkiem nieźle ( 5 posiłków co 3-4 godziny), zapisałam się na siłownię, ćwiczę 3 razy w tygodniu. No ale też w tym artykule było, że można stosować jakieś produkty pomagające przyspieszyć redukcję tkanki tłuszczowej. Stosujecie coś takiego? Faktycznie pomaga?

    *******************************
    Najpopularniejsze wątki w tym dziale:


  2. #2
    badyzka Człowiek z aspiracjami Avatar badyzka
    Na DoFo od
    May 2010
    Wiek
    44
    Postów
    70
    Siła Reputacji
    14

    Domyślnie Odp: Odchudzanie przed wakacjami

    Po zimie i ja niestety przybrałam na wadze, wiadomo mniej ruchu , mniej czasu na uprawianie sportu a i pogoda mniej sprzyjała. A teraz czas wziąć się za odchudzanie, ja akurat biorę Therm Line Forte, na jego temat słyszałam najwięcej pozytywnych opinii, rzeczywiście działa, już widzę efekty. Składniki TL pobudzają organizm i zwiększają jego tempo metabolizmu a to powoduje m.in. spalanie tkanki tłuszczowej.

  3. #3
    Tylko S. ;* Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Avatar Enemigo
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    Człuchów
    Postów
    7,299
    Siła Reputacji
    31

    Domyślnie Odp: Odchudzanie przed wakacjami

    Cytat Napisał badyzka Zobacz post
    Po zimie i ja niestety przybrałam na wadze, wiadomo mniej ruchu , mniej czasu na uprawianie sportu a i pogoda mniej sprzyjała. A teraz czas wziąć się za odchudzanie, ja akurat biorę Therm Line Forte, na jego temat słyszałam najwięcej pozytywnych opinii, rzeczywiście działa, już widzę efekty. Składniki TL pobudzają organizm i zwiększają jego tempo metabolizmu a to powoduje m.in. spalanie tkanki tłuszczowej.
    Znam min 4 osoby ktore dostaly nowotworu przez to gowno
    Jezus was kocha

  4. #4
    JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek Avatar JaMajka
    Na DoFo od
    Aug 2007
    Wiek
    37
    Postów
    2,367
    Siła Reputacji
    26

    Domyślnie Odp: Odchudzanie przed wakacjami

    Ja takich rzeczy w ogole nie polecam, choc kiedys uwazalam ze sa skuteczne. Gówno prawda. Po pierwsze primo nie spalaja one tkanki tluszczowej tylko odwadniaja organizm, stad zmniejszenie obwodow, ale jest to niezdrowe, a pozatym potem i tak wraca wszystko. Po drugie secundo owszem przyspieszaja metabolizm komorek- a co za tym idzie przyspieszaja starzenie sie komorek, a chyba zadnej kobiecie o to nie chodzi. Btw przyspieszenie metabolizmu komorek nie powoduje spalania tkanki tluszczowej bo co ma piernik do wiatraka. Moze przyspieszyc trawienie, pobieranie skladnikow z pokarmu, ale tkanka tluszczowa ktora juz mamy sie nie spali za pomoca tabletek a jedynie za pomoca ruszenia dupy do roboty. Mozna ja nic nie robiac ew odwodnic, ale to tylko "polsrodek". Tak wlasnie dzialaja termogeniki.

    Jak chcecie poprawic metabolizm z gowa i z pozytkiem dla ciala to poczytajcie na ten temat bo nie chce mi sie robic kopiuj/wklej i wam tego szukac. Po prostu trzeba jesc czesciej, a mniej, stosowac zasade najwiekszego sniadania, sredniego obiadu i malutkiej kolacji (na kilka godzin przed snem) no i jesc okreslone produkty, ktore metabolizm poprawiaja. Do tego regularnie uprawiac sport, a codziennie chociaz spacer. Zadne syfy co lykacie tego nie zastapia. Amen

  5. #5
    Milenka25 Człowiek z aspiracjami Avatar Milenka25
    Na DoFo od
    Jan 2015
    Skąd
    Puck
    Wiek
    34
    Postów
    17
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: Odchudzanie przed wakacjami

    Dużo ruchu i schudniesz

  6. #6
    idaśka Człowiek z aspiracjami Avatar idaśka
    Na DoFo od
    Dec 2014
    Postów
    16
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: Odchudzanie przed wakacjami

    Wiosna nadchodzi i każdy zabiera się za dietę i ćwiczenia. Ja chodzę na siłownię, sama dużo biegam, zdrowo się odżywiam. Ostatnio też kupiłam sobie w ispot opaskę jawbone, apkę, która mi trochę podpowiada jak uregulować pewne rzeczy. Fajna sprawa. Nie ma co faszefować się prochami, liczy się zdrowe podejście do sprawy, a kilogramy napewno spadną

  7. #7

    Domyślnie Odp: Odchudzanie przed wakacjami

    No tak... chudnięcie... boszszsz, jakbym chudł o 1 gram za każdym razem kiedy o tym pomyślę - byłbym Maślak ;-)
    A tak na serio - ograniczenie papu - a dokładniej tego co papusiamy (puste cukry) i nieco ruchu. Daje efekty. Przez ostatnie 1,5 miesiąca jadłem 4 posiłki dziennie, unikać: smażonego na tłuszczu (ale nie jakoś restrykcyjnie), słodyczy (łatwo mi, bo nie przepadam), alkoholu (tu trudniej) i spacery po 4 km dziennie... 5 kilo w dół;-)

  8. #8
    6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level Avatar 6 biegowy
    Na DoFo od
    Sep 2005
    Skąd
    CHICAGO
    Postów
    9,745
    Siła Reputacji
    33

    Domyślnie Odp: Odchudzanie przed wakacjami

    Cytat Napisał Sadeeq Zobacz post
    No tak... chudnięcie... boszszsz, jakbym chudł o 1 gram za każdym razem kiedy o tym pomyślę - byłbym Maślak ;-)
    A tak na serio - ograniczenie papu - a dokładniej tego co papusiamy (puste cukry) i nieco ruchu. Daje efekty. Przez ostatnie 1,5 miesiąca jadłem 4 posiłki dziennie, unikać: smażonego na tłuszczu (ale nie jakoś restrykcyjnie), słodyczy (łatwo mi, bo nie przepadam), alkoholu (tu trudniej) i spacery po 4 km dziennie... 5 kilo w dół;-)
    Jak juz bedziesz mial pelnego AIDS-a to wtedy dopiero stracisz na wadze !

  9. #9
    amanstazja Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Oct 2015
    Wiek
    36
    Postów
    40
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: Odchudzanie przed wakacjami

    Trochę ruchu trzeba to na pewno, bez tego nie ma zmiłuj nawet najlepsze preparaty na odchudzanie jak http://pl.bestacaiberryplus.com/ z jagód Acai wtedy nie pomogą. SPożywane rzeczy trzeba zbilansować, odpuścić sobie przede wszystkim nadmiary wszelkie. Chodzić na spacery.

  10. #10
    doncorleone Człowiek z aspiracjami Avatar doncorleone
    Na DoFo od
    Dec 2014
    Skąd
    Kraków
    Wiek
    32
    Postów
    10
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: Odchudzanie przed wakacjami

    E tam, dziewczyno, daruj sobie te chemikalia. Tylko Ci to zaszkodzi. Zdrowe jedzenia i ruch to podstawa. Dobrze zaczęłaś, trzymaj się tego i czekaj na efekty. Lepiej niech pojawiają się powoli, ale niech będą trwałe. Szybkie chudnięcie to prawie pewny efekt jojo. Jedz lekko i ćwicz, pij dużo wody i zapomnij o wspomagaczach.

  11. #11
    tosia Człowiek z aspiracjami Avatar tosia
    Na DoFo od
    Apr 2015
    Wiek
    33
    Postów
    4
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: Odchudzanie przed wakacjami

    Nie zapominajcie o obwisłej skórze przy szybkim chudnięciu! To nawet gorsze niż otyłość... :/ i wygląda strasznie lepiej chudnąć wolniej, ale zdrowiej i wyglądać potem lepiej i cieszyć się jędrną skórą
    Żyj chwilą! Chyba, że chwila jest nieprzyjemna, w takim przypadku zjedz ciasteczko. – Ciasteczkowy Potwór

  12. #12
    Flareon Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Aug 2016
    Wiek
    30
    Postów
    32
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: Odchudzanie przed wakacjami

    Ja się odchudzam licząc kalorie i jedząc dużo witamin np ostatnio znalazłem taki artykuł : http://polecane-suplementy.pl/2017/05/10/folian/ i zakupiłem sobie taki folian do mojej diety na prawdę efekty są czuje to i zchodzę z tych kg po woli ale systematycznie jeszcze z miesiąc i osiągnę taką wagę jaką zamierzałem.
    Wystarczy dobrze zaplanować dietę + jakieś wspomagacze i będą efekty odpowiednie.

  13. #13
    karolinka777 Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Sep 2017
    Skąd
    Kraków
    Wiek
    30
    Postów
    6
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: Odchudzanie przed wakacjami

    Trening i odpowiednia dieta ( dobra dieta to nie katorga)

  14. #14
    MagdaLunia Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Oct 2017
    Wiek
    33
    Postów
    48
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: Odchudzanie przed wakacjami

    Ani dobra dieta, ani dobry trening nie powinny być katorgą, a wręcz przeciwnie - powinny być przyjemnością i sprawiać radość. Tylko wtedy jest szansa, że przyniesie on efekt. Jeśli twój trening jest dla ciebie przykrym obowiązkiem, to najpewniej trzeba go zmienić. Spójrz sobie na stronę http://wswietnejformie.pl/ i poczytaj o tym, jakie są różne możliwości - na pewno znajdziesz coś dla siebie.

  15. #15
    maniaqq Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    May 2018
    Wiek
    32
    Postów
    3
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: Odchudzanie przed wakacjami

    Dieta typu mniej żreć, do tego dużo ruchu i na pewno się uda. Jeszcze można też zdecydować się na jakieś spalacze tłuszczu jak tutaj http://fitnfreshblog.com/pl/tabletki-na-odchudzanie/ ale samo ich stosowanie bez diety i ruchu mija się z celem. Przede wszystkim zmień swój sposób życia

+ Odpowiedz na ten temat

Thread Information

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

     

Podobne wątki

  1. Odchudzanie
    By AgnieszkaSobczak in forum O WSZYSTKIM
    Odpowiedzi: 50
    Ostatni post / autor: 04-11-23, 15:31
  2. Catering - odchudzanie
    By AgnieszkaSobczak in forum Medycyna
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 17-09-21, 10:50
  3. Odchudzanie
    By zaro in forum SPORT
    Odpowiedzi: 24
    Ostatni post / autor: 17-09-21, 07:44
  4. wakacyjne odchudzanie
    By tolka in forum KUCHNIA - Przepisy
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 05-06-08, 18:26
  5. PiS przed PO
    By mineczka in forum POLITYKA, WIADOMOŚCI
    Odpowiedzi: 50
    Ostatni post / autor: 10-10-07, 01:34

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów