+ Odpowiedz na ten temat
Pokaż wyniki od 1 do 13 z 13

Temat: dobre agd

1. Na górę | #1
    pait11 Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Sep 2012
    Siła Reputacji
    8

Domyślnie dobre agd

Jakiej marki agd polecacie, jestem w tracie planowania wymiany sprzętów, w planach jest lodówka, pralka i za jakiś czas zmywarka. Do tej pory miałam whirlpoola (lodówka) i pralkę (boscha). Lodówka swoje lata już ma i trochę się zrobiła za mała, pralka słabo już działa

Najpopularniejsze wątki w tym dziale:

2. Na górę | #2
    6b idiota whatever Świecący przykładem whatever Świecący przykładem whatever Świecący przykładem whatever Świecący przykładem Avatar whatever
    Na DoFo od
    Dec 2005
    Siła Reputacji
    22

Domyślnie Odp: dobre agd

em no jakby ci doradzic teraz wiecej jeta to lodowka sie kurzy no ta, kup se wirula to ci sie nic nie pomyli i nie zaladujesz lodowki od tylu. co do pralki to nie tarzaj sie w blotku

3. Na górę | #3
    pait11 Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Sep 2012
    Siła Reputacji
    8

nie ma to jak rzeczowa odpowiedź

4. Na górę | #4
    monia990 Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Oct 2019
    Siła Reputacji
    1

Jeśli szukacie dobrego AGD do swojego domu w postaci nowoczesnych pralek to polecam sprawdzić te dostępne na stronie https://www.oleole.pl/pralki.bhtml Wybór dość duży, ceny świetne i możliwość znalezienia pralki od swojego ulubionego producenta. Na pewno coś wybierzecie, bo są to też sprzęty, które są najbardziej popularne.

5. Na górę | #5
    Borowka Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Dec 2018
    Siła Reputacji
    0

Mnie zdarzyło się kupować do kuchni profesjonalne sprzęty, które są dedykowane dla gastronomii. Uważam, że są o wiele lepszej jakości niż te produkowane do gospodarstw domowych, ich żywotność jest o wiele dłuższa. Zakupy najczęściej robię w sklepie https://magnum-pro.pl/ bo mają bardzo szeroką ofertę i zawsze znajdę tam coś dla siebie. Ostatnio szukam dobrego blendera i chyba kupię coś u nich.

6. Na górę | #6
    sansa Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Dec 2019
    Siła Reputacji
    0

ja ostatnio rozgladalam sie za jakims porzadnym odkurzaczem i znajoma polecila mi sklep karchercenter- ocean.pl mozna u nich dostac doslownie wszystko co potrzebne do sprzatania, asortyment naprawde szeroki

7. Na górę | #7
    kijkami Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Aug 2017
    Siła Reputacji
    3

Pralki A+++ koniecznie oglądaj, inne sprzęty z resztą też patrz koniecznie na klasy energetyczne. działać będzie każdy sprzęt, zobacz sobie opinie. Kwestia parametrów tak naprawdę, ceny. Bo z każdej firmy są modele lepsze, gorsze, kolejna sprawa jaki się jeszcze egzemplarz trafi. Ale na nowe urządzenia masz przecież gwarancję także tego się nie ma co obawiać i też nie przewidzi. A sprzętów teraz nie opłaca się naprawiać, jak się coś psuje to wymienia się na nowe.

8. Na górę | #8
    Mariola12 Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Nov 2019
    Siła Reputacji
    0

Jeżeli chodzi o sprzęt AGD, to znajoma polecała mi ten sklep https://piekarnikiparowe.com/, wspomniała, że posiada od nich płytę indukcyjną z której jest bardzo zadowolona. Osobiście słyszałam, że ludzie sobie chwalą ten sklep. Na dobra sprawę można urządzić całą kuchnie ponieważ posiadają wszystkie potrzebne sprzęty do AGD, którymi moglibyście się zainteresować.

9. Na górę | #9
    rybka13 Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Dec 2019
    Siła Reputacji
    0

Jak szukasz odpowiedzi na to pytanie, od razu zaznaczę - wszystko jest subiektywne zależy jaki masz budżet, co wymagasz itp. Jak dla mnie, warto skupić się na tym co istotne czyli na jakości i cenie. Polecam zajrzeć na stronę https://usterka.pl/pralka-do-1300-zl...tanich-pralek/ gdzie znajdziesz pralki dobre i tanie, a jednocześnie zyskasz wiedzę na co zwracać szczególną uwagę przy wyborze takiego urządzenia.

10. Na górę | #10
    lila00 Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Sep 2018
    Siła Reputacji
    2

Dobrej jakości sprzęt to podstawa żebyśmy długo mogli cieszyć się z zakupu i bezawaryjnego użytkowania. Moja mama chce pralkę kupić. Przyzwyczaiła się do modelu gdzie pranie wkłada się od przodu. A, że co rusz jakieś nowe urządzenia mamy na rynku to sama najpierw chciałam się trochę rozeznać na co uwagę zwrócić przy zakupie. Pomocna okazała się strona http://www.jippon.pl/jaka-pralke-lad...przodu-wybrac/ . Jak się więcej wie, to potem też łatwiej coś konkretnego wybrać.

11. Na górę | #11
    mczay Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Apr 2019
    Siła Reputacji
    2

Nie będę ukrywał, że aby zakupić dobry sprzęt trzeba najpierw trochę na jego temat poczytać Właśnie jestem przed zakupem pralko-suszarki i natrafiłem na artykuł http://www.e-ciuszki.pl/jaka-pralko-suszarke-wybrac/, który pokazuje czym się sugerować przy zakupie takich produktów, dodatkowo wskazuje najlepsze i najtrwalsze marki!

12. Na górę | #12
    sansa Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Dec 2019
    Siła Reputacji
    0

gdybys poszukiwała jakiegos sprzetu do sprzatania, to w Ocean-Karcher w katowicach maja wszystko co niezbedne, ja u nich nawet chemie kupuje ceny fajne, wybór spory i obsluga we wszystkim pomaga, fachowo doradzaja

13. Na górę | #13
    SklepyNaPlus Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Apr 2019
    Siła Reputacji
    0

Fantastyczny serwis znalazłem na sklepynaplus.pl

+ Odpowiedz na ten temat

Thread Information

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)