+ Odpowiedz na ten temat
Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 18

Temat: dobre agd

  1. #1
    pait11 Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Sep 2012
    Postów
    63
    Siła Reputacji
    12

    Domyślnie dobre agd

    Jakiej marki agd polecacie, jestem w tracie planowania wymiany sprzętów, w planach jest lodówka, pralka i za jakiś czas zmywarka. Do tej pory miałam whirlpoola (lodówka) i pralkę (boscha). Lodówka swoje lata już ma i trochę się zrobiła za mała, pralka słabo już działa

    *******************************
    Najpopularniejsze wątki w tym dziale:


  2. #2
    6b idiota whatever Świecący przykładem whatever Świecący przykładem whatever Świecący przykładem whatever Świecący przykładem Avatar whatever
    Na DoFo od
    Dec 2005
    Skąd
    LDZ
    Postów
    4,690
    Siła Reputacji
    26

    Domyślnie Odp: dobre agd

    em no jakby ci doradzic teraz wiecej jeta to lodowka sie kurzy no ta, kup se wirula to ci sie nic nie pomyli i nie zaladujesz lodowki od tylu. co do pralki to nie tarzaj sie w blotku

  3. #3
    pait11 Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Sep 2012
    Postów
    63
    Siła Reputacji
    12

    Domyślnie Odp: dobre agd

    nie ma to jak rzeczowa odpowiedź

  4. #4
    monia990
    Guest

    Domyślnie Odp: dobre agd

    Jeśli szukacie dobrego AGD do swojego domu w postaci nowoczesnych pralek to polecam sprawdzić te dostępne na stronie https://www.oleole.pl/pralki.bhtml Wybór dość duży, ceny świetne i możliwość znalezienia pralki od swojego ulubionego producenta. Na pewno coś wybierzecie, bo są to też sprzęty, które są najbardziej popularne.

  5. #5
    Borowka Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Dec 2018
    Postów
    26
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: dobre agd

    Mnie zdarzyło się kupować do kuchni profesjonalne sprzęty, które są dedykowane dla gastronomii. Uważam, że są o wiele lepszej jakości niż te produkowane do gospodarstw domowych, ich żywotność jest o wiele dłuższa. Zakupy najczęściej robię w sklepie https://magnum-pro.pl/ bo mają bardzo szeroką ofertę i zawsze znajdę tam coś dla siebie. Ostatnio szukam dobrego blendera i chyba kupię coś u nich.

  6. #6
    kijkami
    Guest

    Domyślnie Odp: dobre agd

    Pralki A+++ koniecznie oglądaj, inne sprzęty z resztą też patrz koniecznie na klasy energetyczne. działać będzie każdy sprzęt, zobacz sobie opinie. Kwestia parametrów tak naprawdę, ceny. Bo z każdej firmy są modele lepsze, gorsze, kolejna sprawa jaki się jeszcze egzemplarz trafi. Ale na nowe urządzenia masz przecież gwarancję także tego się nie ma co obawiać i też nie przewidzi. A sprzętów teraz nie opłaca się naprawiać, jak się coś psuje to wymienia się na nowe.

  7. #7
    Mariola12 Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Nov 2019
    Wiek
    29
    Postów
    62
    Siła Reputacji
    5

    Domyślnie Odp: dobre agd

    Jeżeli chodzi o sprzęt AGD, to znajoma polecała mi ten sklep https://piekarnikiparowe.com/, wspomniała, że posiada od nich płytę indukcyjną z której jest bardzo zadowolona. Osobiście słyszałam, że ludzie sobie chwalą ten sklep. Na dobra sprawę można urządzić całą kuchnie ponieważ posiadają wszystkie potrzebne sprzęty do AGD, którymi moglibyście się zainteresować.

  8. #8
    lila00
    Guest

    Domyślnie Odp: dobre agd

    Dobrej jakości sprzęt to podstawa żebyśmy długo mogli cieszyć się z zakupu i bezawaryjnego użytkowania. Moja mama chce pralkę kupić. Przyzwyczaiła się do modelu gdzie pranie wkłada się od przodu. A, że co rusz jakieś nowe urządzenia mamy na rynku to sama najpierw chciałam się trochę rozeznać na co uwagę zwrócić przy zakupie. Pomocna okazała się strona http://www.jippon.pl/jaka-pralke-lad...przodu-wybrac/ . Jak się więcej wie, to potem też łatwiej coś konkretnego wybrać.

  9. #9
    Wyrzucony z DoFo mczay Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Apr 2019
    Wiek
    34
    Postów
    495
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: dobre agd

    Nie będę ukrywał, że aby zakupić dobry sprzęt trzeba najpierw trochę na jego temat poczytać Właśnie jestem przed zakupem pralko-suszarki i natrafiłem na artykuł http://www.e-ciuszki.pl/jaka-pralko-suszarke-wybrac/, który pokazuje czym się sugerować przy zakupie takich produktów, dodatkowo wskazuje najlepsze i najtrwalsze marki!

  10. #10
    SklepyNaPlus Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Apr 2019
    Wiek
    31
    Postów
    9
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: dobre agd

    Fantastyczny serwis znalazłem na sklepynaplus.pl

  11. #11
    Wyrzucony z DoFo ameliad Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Jan 2020
    Postów
    130
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: dobre agd

    Wszystko zależy od tego, czy masz na myśli AGD do profesjonalnej, czy do domowej kuchni. Bardzo wiele sprzętów znajdziesz w ofercie sklepu internetowego Gastronet24. Są to między innymi energooszczędne kuchenki indukcyjne: https://gastronet24.pl/12770-indukcyjne.

  12. #12
    krzychu_92 Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Feb 2021
    Wiek
    37
    Postów
    65
    Siła Reputacji
    4

    Domyślnie Odp: dobre agd

    Faktycznie sam wybór właściwego sprzętu AGD do naszego domu czasami potrafi przyprawić o ból głowy. Ja całkiem niedawno miałem okazję kupować nową pralkę i myślę, że mój wybór jak najbardziej jest właściwy. Również zaciekawiła mnie mata antywibracyjna do pralki która w bardzo fajny sposób wytłumia wszelkie drgania. Jestem przekonany, że jest to świetne rozwiązanie.

  13. #13
    Wyrzucony z DoFo mery1998 Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Mar 2019
    Postów
    353
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: dobre agd

    Jeśli szukasz dobrego AGD to sprawdź na stronę https://maxi-media.pl To świetny sklep który ma atrakcyjne oferty. A obsługa profesjonalna i miła aż chce się tam powrócić. Sprawdźcie na stronę bo tam macie ofertę na ich sprzęty AGD i RTV. Mają duży wybór i produkty wysokiej jakości.

  14. #14
    Mira
    Guest

    Domyślnie Odp: dobre agd

    Electrolux ma w swojej ofercie bardzo eleganckie sprzęty kuchenne. Mam na myśli lodówkę oraz piekarnik w designerskiej kolorystyce Black Matt. Polecam zapoznać się z nimi bliżej.

  15. #15
    widlo Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    May 2021
    Wiek
    31
    Postów
    8
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: dobre agd

    polecam boszha, i beko sprzety na lata

+ Odpowiedz na ten temat

Thread Information

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

     

Podobne wątki

  1. dobre!
    By harier in forum O WSZYSTKIM
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 25-10-09, 12:00
  2. Dobre piwko
    By araj in forum O WSZYSTKIM
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 14-07-08, 20:22
  3. Dobre mam usb?
    By Porzadny in forum Komputery, sprzet audio-video  
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 10-08-07, 22:09
  4. DOBRE FORUM -DOBRE W CHUJ
    By Memento Mori in forum O WSZYSTKIM
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 09-01-06, 18:25

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów