+ Odpowiedz na ten temat
Strona 6 z 11 PierwszyPierwszy ... 4 5 6 7 8 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 76 do 90 z 160

Temat: pomysł na prezent dla teściowej?

  1. #76
    Kessencja Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Apr 2019
    Wiek
    31
    Postów
    1
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: pomysł na prezent dla teściowej?

    Moja teściowa jest zaprawioną ogrodniczką, zawsze z wielkim wzruszeniem obserwuję jej prace porządkowe w ogrodzie, widać wówczas, że w pielęgnacje roślin wkłada ona całe swoje serce. Teściowa niedawno sprawiła sobie małą, drewnianą altankę, która od zawsze była jej marzeniem. Postanowiłem sprawić jej więc sosnowe skrzynki dekoracyjne wykonana z twardego, pięknie wyszlifowanego drewna, w których teściowa postanowiła trzymać doniczki z ulubionymi kwiatkami. Stworzone przez nią kompozycje prezentują się naprawdę uroczo. Cieszę się, że mogłem sprawić jej tym radość.

  2. #77
    Wyrzucony z DoFo mery1998 Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Mar 2019
    Postów
    353
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: pomysł na prezent dla teściowej?

    Myślę że masaż relaksacyjny czy leczniczy będzie dobrym prezentem. Niedawno byłam na takim masażu ws klinice masazlodz.pl było naprawdę super. Bardzo mi to pomogło. Gdyby ktoś się wybierał to ja polecam ich serdecznie. Mają oni różne oferty. Koniecznie zobaczcie na stronę i poczytajcie.

  3. #78
    Kawoszka Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Apr 2019
    Wiek
    33
    Postów
    1
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: pomysł na prezent dla teściowej?

    Myślę, że każda teściowa ucieszy się ze świeżo palonej kawy. Moja mama wprost przepada za tym naparem bogów, mąż doskonale zdaje sobie z tego sprawę i zawsze kupuje mojej rodzicielce dobrą kawę. Mama lubi jedynie włoskie marki, zakupiona przez Rafała kawa Illy od razu przypadła jej więc do gustu. Cieszę się, że udało nam się znaleźć świetny sklep internetowy, w którym markowe kawy premium można nabyć w bardzo atrakcyjnych cenach.

  4. #79
    Wyrzucony z DoFo dinol Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Apr 2019
    Postów
    90
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: pomysł na prezent dla teściowej?

    Praktyczny prezent albo urodowy Może coś z mody np. buty? Teraz wiosna więc botki sznurowane https://www.czasnabuty.pl/pol_m_Obuw...owane-133.html byłby moim zdaniem świetnym pomysłem

  5. #80
    upichcony Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    May 2019
    Wiek
    33
    Postów
    1
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: pomysł na prezent dla teściowej?

    Uważam, że każdą teściową uszczęśliwią profesjonalne kursy kulinarne prowadzone przez pasjonatów! Wiadomo, że każda mama dobrze gotuje, ale nie zmienia to faktu, że zawsze warto poszerzać swoje zdolności kulinarne. Nabywanie nowych kompetencje pod okiem przemiłych kucharzy z pewnością będzie niezapomnianym przeżyciem. W ten właśnie sposób nasze mamy będą mogły poznać wiele przepisów na pyszne dania, które będziemy mogli spożywać na rodzinnych obiadkach. Rozwiązanie to usatysfakcjonuje obie strony.

  6. #81
    Dobrodziejaa Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Jun 2019
    Wiek
    32
    Postów
    1
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: pomysł na prezent dla teściowej?

    A mi wreszcie udało się namówić moją teściową na przekłuwanie uszu! Mama bardzo bała się tego zabiegu, który w rzeczywistości okazał się jednak całkowicie bezbolesny. Cieszę się bardzo, że udało mi się pomóc wygrać jej z tym lękiem i teraz moja teściowa może nosić kobiece kolczyki.

  7. #82
    Wyrzucony z DoFo mery1998 Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Mar 2019
    Postów
    353
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: pomysł na prezent dla teściowej?

    Może tradycyjnie biżuteria?? Myślę że to super opcja. Polecam serdecznie zajrzeć na stronę https://kingy.pl/zlote-celebrytki-48 tutaj złota i srebrna biżuteria naprawdę spory wybór. Ja zamawiałam na tej stronie bransoletkę dla siostry i jest ona bardzo zadowolona z tego prezentu. Bransoletka jest super. Polecam wam ten sklep.

  8. #83
    Azar
    Guest

    Domyślnie Odp: pomysł na prezent dla teściowej?

    Biżuteria to dobra opcja jednak wcześniej dobrze zorientowac się co teściowa lubi , co jej się podoba. Można dyskretnie się podpytać czy dana biżuteria będzie jej odpowiadała Jeśli chcecie sprezentowac jej coś porządnego, polecam zastanowić sie nad bransoletką Pandory. Pandora ma wiele kompletów na swojej stronie dedykoawnej mamom oraz teściowym


    Stopniowo można potem uzupełniać bransoletkę o kolejne charmsy bo bransoletka jest personalizowana, tak wiec każda bransoletka jest inna. W przyszłości dzięki temu nie będziecie mieli na przyklad problemu z tym co podarować. Jeśli nie będziecie mieli pomysłu możecie kupić koralik.

    Sama jestem posiadaczką takiej bransoletki i dla mnie nie jest to jedynie sama biżuteria ale coś co mi przypomina o dobrych wydarzeniach.

  9. #84
    Azar
    Guest

    Domyślnie Odp: pomysł na prezent dla teściowej?

    Na tej stronie jest ich katalog https://pl.pandora.net/pl/gifts/mums-and-babies/

  10. #85
    Pattka09 Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Jul 2019
    Wiek
    32
    Postów
    1
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: pomysł na prezent dla teściowej?

    Mój mąż zafundował niedawno mamie masaż podciśnieniowy Icoone. Kraków, w którym wszyscy mieszkamy, słynie z nowoczesnych salonów SPA, w których można bez przeszkód korzystać dziś z dobrodziejstw medycyny estetycznej. Mama jest z tych zabiegów bardzo zadowolona, efekty widoczne po zaledwie kilku zabiegach są na tyle zachęcające, że w niedalekiej przyszłości sama pewnie z nich skorzystam.

  11. #86
    belladonna09 Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Aug 2019
    Wiek
    32
    Postów
    1
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: pomysł na prezent dla teściowej?

    Na Twoim miejscu postawiłabym na klasyczne rozwiązania. Szlachetna, elegancka biżuteria z pewnością pomoże Ci zdobyć serce teściowej. Pamiętaj tylko o tym, że pierścionki czy bransoletki posiadają konkretne rozmiary, istnieje więc obawa, że możesz zakupić prezent, który będzie za duży lub zbyt wąski. Najrozsądniejszym wyborem w tym wypadku będą chyba uniwersalne łańcuszki złote damskie z ozdobnymi zawieszkami. Sama bardzo ucieszyłabym się z tego prezentu.

  12. #87
    ringa Człowiek z aspiracjami Avatar ringa
    Na DoFo od
    Jul 2019
    Wiek
    31
    Postów
    177
    Siła Reputacji
    5

    Domyślnie Odp: pomysł na prezent dla teściowej?

    Dobrą opcją będzie podarowanie karnetu na zabiegi do kosmetyczki.Najlepiej tej jednej, konkretnej, z której usług teściowa korzysta od zawsze, tak wiec wcześniej warto się delikatnie o to podpytać tak aby mieć pewnosć.... Znacznie bezpieczniejsze będzie sprezentowanie manicure czy pedicure, niż zabiegu odmładzającego. Zależy jeszcze, jakie teściowa ma podejście do swojego wieku, ale lepiej nie ryzykować, skoro można sprawić opcję bardziej bezpieczna. Różni są ludzie i jeśli podarujesz zabieg odmładzający to teściowa może się obrazić....

    Jeśli nie masz takich funduszy to dobrą opcją będzie podarowanie kawy:
    https://sklep.gkpge.pl/kawa-ziarnist...ma-e-aroma-1kg

    Najlepiej ziarnistej aromatycznej kawy Lavazza.

  13. #88
    Wyrzucony z DoFo mczay Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Apr 2019
    Wiek
    34
    Postów
    495
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: pomysł na prezent dla teściowej?

    A może by jej zamówić meble ogrodowe, komplet? Tutaj https://gardenspace.pl/komplet-ogrodowy macie fajna ofertę, ja zamówiłem takie meble do siebie i powiem wam że było warto. Są wygodne, stylowe, solidne. Opowiedział mi o tym producencie znajomy i też był zadowolony z zakupu mebli od nich.

  14. #89
    PaczkaDP Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Sep 2019
    Wiek
    31
    Postów
    10
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: pomysł na prezent dla teściowej?

    Może coś w stylu paczki upominkowej i w sumie jej wystarczy, co się będziesz na teściową wykosztowywał

  15. #90
    Wyrzucony z DoFo mczay Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Apr 2019
    Wiek
    34
    Postów
    495
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: pomysł na prezent dla teściowej?

    Moja zawsze prosi o wino. Uwielbia je kolekcjonować i degustować. Ostatnio znalazłam stronę: http://wineavenue24.pl/ i zamierzam w tym roku na święta wybrać jej coś z tej strony, aby mieć pewność, że takiego jak ja jej wybiorę, jeszcze nigdy nie piła

+ Odpowiedz na ten temat

Thread Information

Users Browsing this Thread

Aktualnie 3 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 3 gości)

     

Podobne wątki

  1. Mam taki pomysł!!!
    By araj in forum O WSZYSTKIM
    Odpowiedzi: 17
    Ostatni post / autor: 20-09-07, 13:40
  2. ale miał pomysł
    By mineczka in forum Humor
    Odpowiedzi: 27
    Ostatni post / autor: 02-06-06, 01:09
  3. MAM POMYSł NA NOWY DZIAł
    By araj in forum ANKIETY
    Odpowiedzi: 15
    Ostatni post / autor: 25-02-06, 23:52
  4. Mam pomysł na nowy dział
    By araj in forum O WSZYSTKIM
    Odpowiedzi: 31
    Ostatni post / autor: 16-11-05, 17:31

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów