+ Odpowiedz na ten temat
Strona 5 z 11 PierwszyPierwszy ... 3 4 5 6 7 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 61 do 75 z 160

Temat: pomysł na prezent dla teściowej?

  1. #61
    Adam321 Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Aug 2018
    Postów
    30
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: pomysł na prezent dla teściowej?

    A może coś z DIY? To bardzo często jest całkiem dobrym pomysłem

  2. #62
    elikor Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Apr 2015
    Wiek
    36
    Postów
    1
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: pomysł na prezent dla teściowej?

    www.4gsm.pl

    Sprawdź rabaty i promocje

    Zobacz akcesoria gsm - najwięcej ofert w jednym miejscu;

    - etui
    - szkła
    - wyświetlacze
    - słuchawki
    - baterie

  3. #63

    Domyślnie Odp: pomysł na prezent dla teściowej?

    Dla teściowej bym się nie wykosztowywał no chyba, że u niej mieszkacie i wam gotuje, pierze, sprząta i w ogóle to trzeba się postarać Ja bym jej kupił jakiś kosz prezentowy i myślę, że powinna być zadowolona

  4. #64
    Wyrzucony z DoFo czerwonyprw Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Aug 2018
    Wiek
    30
    Postów
    107
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: pomysł na prezent dla teściowej?

    A może olejki zapachowe będą dobrym pomysłem. jakiś czas temu takie olejki ze strony https://ladniepachnie.pl/pl/c/Olejki-zapachowe/108 zamówiłam na prezent dla przyjaciółki. była pod wrażeniem zapachu jak i jakości olejku. Olejki bardzo gęste i wydajne teściowo na pewno będzie zadowolona.

  5. #65
    kijkami
    Guest

    Domyślnie Odp: pomysł na prezent dla teściowej?

    Krem to średni pomysł, takie rzeczy lepiej niech sama sobie kupuje. Ale może coś z agd, może toster ? https://duka.com/pl/agd/tostery albo coś innego fajnego do kuchni, mojej by się taki prezent spodobał.

  6. #66
    Wrześniowa_czereśnia Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Mar 2019
    Wiek
    31
    Postów
    1
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: pomysł na prezent dla teściowej?

    Uważam, że każdą teściową ucieszy sok Tahitian Noni bogaty w cenne minerały i witaminy. Osoby w podeszłym wieku często borykają się z różnego rodzaju problemami zdrowotnymi, które można na szczęście załagodzić lub nawet całkowicie wyleczyć. Wystarczy jedynie wzbogacić codzienną dietę o zdrowe preparaty. Liczne badania kliniczne udowodniły, że codziennie picie 60 ml soku z czystego puree z Noni bardzo pozytywnie wpływa na ogólną kondycję naszego organizmu.

  7. #67
    matwiert Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Mar 2019
    Wiek
    32
    Postów
    3
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: pomysł na prezent dla teściowej?

    kwiatka kup to zawsze się podoba
    http://kornet.art.pl/ Fotograf Ślubny

  8. #68
    Onyksowa Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Mar 2019
    Wiek
    31
    Postów
    1
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: pomysł na prezent dla teściowej?

    Jestem przekonana o tym, że każdą kobietę ucieszy jakaś ładna, elegancka sukienka z kopertowym dekoltem, w końcu każda z Pań uwielbia często zmieniać kreacje. Jeśli obawiasz się tego, że możesz nie trafić z rozmiarem, to z czystym sumieniem mogę polecić Ci pewien świetny sklep internetowy, w którym sukienki dostępne są we wszystkich, często bardzo niestandardowych rozmiarach.

  9. #69
    Wyrzucony z DoFo mery1998 Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Mar 2019
    Postów
    353
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: pomysł na prezent dla teściowej?

    Ja jestem zdania że udany prezent to taki który związany jest z pasją. Polecam serdecznie poczytać sobie na stronie http://www.skarbnicanarodowa.info.pl/srebrne-monety/ tutaj dowiecie się więcej na temat numizmatyki. Bardzo ciekawe hobby. Polecam się zapoznać.

  10. #70
    soap94 Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Mar 2019
    Wiek
    29
    Postów
    1
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: pomysł na prezent dla teściowej?

    Cytat Napisał pait11 Zobacz post
    co byście polecili? Poleciły? Chcę się jej wkupić w łaski, pomyślałam o jakimś dobrym kremie przeciwzmarszczkowym, co polecacie dla kobiet dojrzalych?
    Zrób unikalny prezent - własna koszula z nadrukiem, tutaj są dużo różnych wariantów. Najwazjniejse te że możesz stworzyć swój unikalny nadruk!

  11. #71
    złotousta Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Apr 2019
    Wiek
    31
    Postów
    1
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: pomysł na prezent dla teściowej?

    Niedawno moja mama świętowała swoje pięćdziesiąte urodziny, z tej okazji mój mąż sprezentował jej prześliczny, subtelny wisiorek z wysadzaną cyrkoniami zawieszką. Jak wielkie było moje zdumienie, kiedy Grzegorz zdradził mi, że zakupiona dla mamy biżuteria jest sztuczna. Wysokiej jakości produkty, które do złudzenia imitowały znacznie droższe materiały, posiada w ofercie świetnie zaopatrzona hurtownia biżuterii, w której można zakupić m.in. biżuterię rodowaną czy patynowaną.

  12. #72
    domsuli Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Apr 2019
    Postów
    1
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: pomysł na prezent dla teściowej?

    z kremami to raczej ryzkownie bo każdy lubi i toleruje co innego :/ Może lepiej jakąś dobra herbatę z herbaciarni i kwiatka w donicznce jakiegoś dobrego ?

  13. #73
    Yasss Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Apr 2019
    Wiek
    30
    Postów
    1
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: pomysł na prezent dla teściowej?

    Jak przymilić się teściowej lub, po prostu zrobić dobre wrażenie, to nie ma nic lepszego, niż biżuteria Jakiś czas temu znalazłem rzetelnego internetowego jubilera i kupiłem tam pierścionek na Jej urodziny. Była więcej, niż zachwycona

  14. #74
    Dolores Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Apr 2019
    Wiek
    31
    Postów
    1
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: pomysł na prezent dla teściowej?

    Myślę, że każda kobieta ucieszy się z praktycznego, symbolicznego prezentu, na którego zakup nie trzeba wcale zawrotnych sum. Idealnym przykładem takiego trafionego upominku będzie m.in. ozdobna puszka metalowa na kawę bądź skrzynka na herbaty. Przedmioty te łączą w sobie dwie zasadnicze cechy — są nie tylko ładne, ale i użyteczne.

  15. #75
    Stefka09 Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Apr 2019
    Wiek
    31
    Postów
    1
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: pomysł na prezent dla teściowej?

    Moja mama jest straszną gadżeciarą, byłam więc bardzo ciekawa tego, jaki prezent sprawi jej mój mąż. Choć moja mama niedawno skończyła 50 lat, to jednak jest ona żywym przykładem tego, że nawet w dojrzałym ciele może żyć młody duch! Mama aktywnie śledzi wszystkie nowe trendy, posiada konta na popularnych portalach społecznościowych i po prostu ogólnie rzecz ujmując jest ze wszystkim "na czasie". Mój mąż postanowił więc sprezentować jej szalenie modne aktualnie balony urodzinowe z helem w kształcie liczb. Mama bardzo ucieszyła się z prezentu, a złote balony bardzo ładnie prezentowały się na pamiątkowych zdjęciach.

+ Odpowiedz na ten temat

Thread Information

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

     

Podobne wątki

  1. Mam taki pomysł!!!
    By araj in forum O WSZYSTKIM
    Odpowiedzi: 17
    Ostatni post / autor: 20-09-07, 13:40
  2. ale miał pomysł
    By mineczka in forum Humor
    Odpowiedzi: 27
    Ostatni post / autor: 02-06-06, 01:09
  3. MAM POMYSł NA NOWY DZIAł
    By araj in forum ANKIETY
    Odpowiedzi: 15
    Ostatni post / autor: 25-02-06, 23:52
  4. Mam pomysł na nowy dział
    By araj in forum O WSZYSTKIM
    Odpowiedzi: 31
    Ostatni post / autor: 16-11-05, 17:31

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów