+ Odpowiedz na ten temat
Strona 6 z 6 PierwszyPierwszy ... 4 5 6
Pokaż wyniki od 76 do 84 z 84

Temat: pomysł na prezent dla teściowej?

1. Na górę | #76
    Dolores Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Apr 2019
    Siła Reputacji
    0

Domyślnie Odp: pomysł na prezent dla teściowej?

Myślę, że każda kobieta ucieszy się z praktycznego, symbolicznego prezentu, na którego zakup nie trzeba wcale zawrotnych sum. Idealnym przykładem takiego trafionego upominku będzie m.in. ozdobna puszka metalowa na kawę bądź skrzynka na herbaty. Przedmioty te łączą w sobie dwie zasadnicze cechy — są nie tylko ładne, ale i użyteczne.

2. Na górę | #77
    Stefka09 Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Apr 2019
    Siła Reputacji
    0

Moja mama jest straszną gadżeciarą, byłam więc bardzo ciekawa tego, jaki prezent sprawi jej mój mąż. Choć moja mama niedawno skończyła 50 lat, to jednak jest ona żywym przykładem tego, że nawet w dojrzałym ciele może żyć młody duch! Mama aktywnie śledzi wszystkie nowe trendy, posiada konta na popularnych portalach społecznościowych i po prostu ogólnie rzecz ujmując jest ze wszystkim "na czasie". Mój mąż postanowił więc sprezentować jej szalenie modne aktualnie balony urodzinowe z helem w kształcie liczb. Mama bardzo ucieszyła się z prezentu, a złote balony bardzo ładnie prezentowały się na pamiątkowych zdjęciach.

3. Na górę | #78
    Kessencja Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Apr 2019
    Siła Reputacji
    0

Moja teściowa jest zaprawioną ogrodniczką, zawsze z wielkim wzruszeniem obserwuję jej prace porządkowe w ogrodzie, widać wówczas, że w pielęgnacje roślin wkłada ona całe swoje serce. Teściowa niedawno sprawiła sobie małą, drewnianą altankę, która od zawsze była jej marzeniem. Postanowiłem sprawić jej więc sosnowe skrzynki dekoracyjne wykonana z twardego, pięknie wyszlifowanego drewna, w których teściowa postanowiła trzymać doniczki z ulubionymi kwiatkami. Stworzone przez nią kompozycje prezentują się naprawdę uroczo. Cieszę się, że mogłem sprawić jej tym radość.

4. Na górę | #79
    mery1998 Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Mar 2019
    Siła Reputacji
    0

Myślę że masaż relaksacyjny czy leczniczy będzie dobrym prezentem. Niedawno byłam na takim masażu ws klinice masazlodz.pl było naprawdę super. Bardzo mi to pomogło. Gdyby ktoś się wybierał to ja polecam ich serdecznie. Mają oni różne oferty. Koniecznie zobaczcie na stronę i poczytajcie.

5. Na górę | #80
    Kawoszka Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Apr 2019
    Siła Reputacji
    0

Myślę, że każda teściowa ucieszy się ze świeżo palonej kawy. Moja mama wprost przepada za tym naparem bogów, mąż doskonale zdaje sobie z tego sprawę i zawsze kupuje mojej rodzicielce dobrą kawę. Mama lubi jedynie włoskie marki, zakupiona przez Rafała kawa Illy od razu przypadła jej więc do gustu. Cieszę się, że udało nam się znaleźć świetny sklep internetowy, w którym markowe kawy premium można nabyć w bardzo atrakcyjnych cenach.

6. Na górę | #81
    dinol Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Apr 2019
    Siła Reputacji
    0

Praktyczny prezent albo urodowy Może coś z mody np. buty? Teraz wiosna więc botki sznurowane https://www.czasnabuty.pl/pol_m_Obuw...owane-133.html byłby moim zdaniem świetnym pomysłem

7. Na górę | #82
    upichcony Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    May 2019
    Siła Reputacji
    0

Uważam, że każdą teściową uszczęśliwią profesjonalne kursy kulinarne prowadzone przez pasjonatów! Wiadomo, że każda mama dobrze gotuje, ale nie zmienia to faktu, że zawsze warto poszerzać swoje zdolności kulinarne. Nabywanie nowych kompetencje pod okiem przemiłych kucharzy z pewnością będzie niezapomnianym przeżyciem. W ten właśnie sposób nasze mamy będą mogły poznać wiele przepisów na pyszne dania, które będziemy mogli spożywać na rodzinnych obiadkach. Rozwiązanie to usatysfakcjonuje obie strony.

8. Na górę | #83
    Dobrodziejaa Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Jun 2019
    Siła Reputacji
    0

A mi wreszcie udało się namówić moją teściową na przekłuwanie uszu! Mama bardzo bała się tego zabiegu, który w rzeczywistości okazał się jednak całkowicie bezbolesny. Cieszę się bardzo, że udało mi się pomóc wygrać jej z tym lękiem i teraz moja teściowa może nosić kobiece kolczyki.

9. Na górę | #84
    mery1998 Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Mar 2019
    Siła Reputacji
    0

Może tradycyjnie biżuteria?? Myślę że to super opcja. Polecam serdecznie zajrzeć na stronę https://kingy.pl/zlote-celebrytki-48 tutaj złota i srebrna biżuteria naprawdę spory wybór. Ja zamawiałam na tej stronie bransoletkę dla siostry i jest ona bardzo zadowolona z tego prezentu. Bransoletka jest super. Polecam wam ten sklep.

+ Odpowiedz na ten temat

Thread Information

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)