+ Odpowiedz na ten temat
Pokaż wyniki od 1 do 11 z 11

Temat: Dobra restauracja w Krakowie

  1. #1
    malwina87 Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Apr 2013
    Postów
    10
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Dobra restauracja w Krakowie

    Czy ktoś może mi polecić jakąś dobrą, oryginalną i niedrogą restaurację w Krakowie? Najlepiej żeby była niedaleko Dworca Głównego

    *******************************
    Najpopularniejsze wątki w tym dziale:


  2. #2
    przemo12345 Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Feb 2013
    Postów
    6
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: Dobra restauracja w Krakowie

    Koło Dworca to tylko mogę Ci polecić Królestwo Pierożków. Jedzenie jest tam przepyszne Zaletą tego lokalu jest to, że pierogi są robione ręcznie na miejscu i wcale nie są drogie.

  3. #3
    Sentyment molestuje dzieci stuff Wie o co chodzi stuff Wie o co chodzi Avatar stuff
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Wiek
    34
    Postów
    2,202
    Siła Reputacji
    22

    Domyślnie Odp: Dobra restauracja w Krakowie

    pierogi zajebista sprawa
    a jakie sa wady?

  4. #4
    malamii Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Aug 2018
    Wiek
    29
    Postów
    45
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: Dobra restauracja w Krakowie

    Aby jedzenie było dobrze przyrządzone potrzeba profesjonalnego sprzętu a taki znajduje się w tym sklepie https://technologies4all.pl/ Sprzęt jest jest bardzo dobrej jakości i w bardzo atrakcyjnych cenach. Zachęcam do zapoznania się z ofertą tego sklepu.

  5. #5
    Solagne Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Apr 2019
    Postów
    11
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: Dobra restauracja w Krakowie

    Zgadzam się, że lokal gastronomiczny powinien być wyposażony w dobry sprzęt, bo to bardzo ułatwia pracę. Kompleksowe wyposażenie do baru możesz zakupić w sklepie https://galeriagastro.pl/bar-c-4.html Mój znajomy tylko tam się zaopatruje i mówi, że mają profesjonalny i niezawodny sprzęt najwyższej jakości. Poza tym mają bardzo dobre ceny, a zamawianie sprzętu online oszczędza czas. Sklep bardzo czesto oferuje sprzęt w promocyjnych cenach, więc warto zaglądać na ich stronę, bo można kupić coś okazyjnie.

  6. #6
    Wyrzucony z DoFo sandra90002 Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Dec 2019
    Postów
    72
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: Dobra restauracja w Krakowie

    Kraków ma to do siebie, że jest tam bardzo wielu turystów i niestety czasem po prostu nie ma miejsca w różnych ciekawych restauracjach. Na szczęście jest taka aplikacja i portal https://zjedz.my/ z którego w dowolnym momencie możecie sobie skorzystać. Wystarczy wejść, sprawdzić i zarezerwować stolik na dogodny dzień i godzinę. Wszystko robi się automatycznie i o każdej porze.

  7. #7
    monia990
    Guest

    Domyślnie Odp: Dobra restauracja w Krakowie

    Wydaje mi się, że wybór sali weselnej jest naprawdę bardzo trudny - należy wziąć pod uwagę zarówno jej lokalizację, jak i opinie, jakie na jej temat krążą. Szukając dobrej restauracji zlokalizowanej nieopodal Warszawy, proponowałabym zainteresować się się https://naskrajnej.pl/menu zlokalizowaną w Ząbkach, przy Warszawie.

  8. #8
    Wyrzucony z DoFo małaaa Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Aug 2019
    Wiek
    34
    Postów
    132
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: Dobra restauracja w Krakowie

    A ja kojarzę coś lepszego ja tylko zwykłą restaurację ? A mianowicie na terenie Krakowa ostatnio odkryłam świetny bar z bilardem. Warto tam byłoby wybrać się ze znajomymi lub firmą. Na pewno w takim miejscu miło można byłoby spędzić czas. Warto więc pod uwagę taką opcję.

  9. #9
    karol333223 Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Aug 2020
    Wiek
    50
    Postów
    1
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: Dobra restauracja w Krakowie

    Jeśli ktoś prowadzi restaurację to na pewno są mu potrzebne bardzo dobre opakowania do gastronomii.Sam mogę polecić sklkep galago.pl w którym takie opakowania można kupić.

  10. #10
    karol3326778
    Guest

    Domyślnie Odp: Dobra restauracja w Krakowie

    Kilka miesięcy temu byłem w restauracji w Krakowie u mojego przyjaciela. Tam dowiedziałem się że on papierowe słomki kupuje ze sklepu https://papierowe.slomki.biz .Na pewno bardzo dobrze robi.

  11. #11
    Wyrzucony z DoFo czerwonyprw Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Aug 2018
    Wiek
    30
    Postów
    107
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: Dobra restauracja w Krakowie

    Niestety a Krakowie nie orientuję się jeżeli chodzi o dobre jedzenie ale jeżeli chodzi i dobre steki wrocław to tylko u thewinnerspub mają naprawdę przepyszne mięso, sprowadzone od najlepszych dostawców. Sama bardzo często z całą moją rodziną odwiedzam to miejsce dzieci uwielbiają burgery które są obłędne.

+ Odpowiedz na ten temat

Thread Information

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

     

Podobne wątki

  1. Restauracja
    By sochaarek in forum O WSZYSTKIM
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 17-10-23, 20:22
  2. Restauracja
    By lucaskruszyna in forum O WSZYSTKIM
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post / autor: 04-08-23, 13:17
  3. Restauracja
    By lucaskruszyna in forum O WSZYSTKIM
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 15-06-21, 11:41
  4. Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 07-04-21, 09:16
  5. Tajska restauracja
    By lucaskruszyna in forum O WSZYSTKIM
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 17-12-20, 15:56

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów