+ Odpowiedz na ten temat
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 1 2
Pokaż wyniki od 16 do 27 z 27

Temat: rodzina na swoim

  1. #16
    Wyrzucony z DoFo baka Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Jun 2017
    Wiek
    34
    Postów
    142
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: rodzina na swoim

    już ten program się niestety skończył. ale może coś w przyszłości się znowu pojawi. natomiast jeśli chodzi o ofertę mieszkań to myślę, że warte uwagi są te wrocławskie nieruchomości https://vantage-sa.pl/mieszkania-z-ogrodkiem-wroclaw/ . rzadko kiedy zdarza się, aby w środku miasta można było dostać mieszkanie z ogródkiem

  2. #17
    Wyrzucony z DoFo mczay Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Apr 2019
    Wiek
    34
    Postów
    495
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: rodzina na swoim

    Chcąc natomiast nabyć mieszkanie z rynku pierwotnego, warto skorzystać z oferty tego, warszawskiego dewelopera: http://dor.pl/ - oferuje mieszkania w fajnych lokalizacjach i w rozsądnych cenach.

  3. #18
    malamii Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Aug 2018
    Wiek
    29
    Postów
    45
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: rodzina na swoim

    My niestety też braliśmy kredyt pod hipotekę i korzystałam z tedy z oferty firmy https://biurokredytowe.warszawa.pl/k...edyt-gotowkowy która pomogła nam wypełnić wszystkie niezbędne formalności oraz załatwić sprawy związane z bankiem. Nie musiałam chodzić po bankach i szukać najlepszej oferty firma zrobiła to za mnie, polecam.

  4. #19
    Wyrzucony z DoFo mery1998 Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Mar 2019
    Postów
    353
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: rodzina na swoim

    Witam. Jeżeli mieszkacie w mieście i macie problem z zanieczyszczonym powietrzem w okresie grzewczym to uwierzcie mi nie jesteście sami. Mnóstwo ludzi zmaga się z tym problemem na który jest proste rozwiązanie jakim jest oczyszczacz powietrza. Naprawdę serdecznie zachęcam każdego do zakupu aby móc cieszyć się czasem spędzonym w swoim mieszkaniu.

  5. #20
    Yanusz Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Oct 2019
    Postów
    6
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: rodzina na swoim

    Trudno sie z tym nie zgodzic.

  6. #21
    AgnieszkaSobczak
    Guest

    Domyślnie Odp: rodzina na swoim

    Jesli kupujecie juz dom z rynku wtornego to wedlug mnie warto zdecydowac sie takze na generalne remonty. Na pewno bedzie tutaj potrzebna dobra firma remontowa Ja mogę polecić ekipę z Malhaus, ktora od wielu lat zajmuje sie profesjonalnym wykańczaniem wnętrz pod klucz. Decydujac sie na uslugi profesjonalistow mozna miec pewnosc ze wszystko bedzie zaaranzowane tak jak tego chcemy

  7. #22
    Wyrzucony z DoFo ameliad Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Jan 2020
    Postów
    130
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: rodzina na swoim

    Nie zawsze można dostać kredyt w banku na potrzebne wydatki. Czasem dużo łatwiej wziąć chwilówkę. To proste - bo wszystko można załatwić przez internet. Warto więc rzucić okiem na porównywarkę chwilówek: https://7pozyczki.pl/ . Z łatwością wybierzecie tam najlepszą opcję dla siebie.

  8. #23
    kazik33201 Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Jan 2020
    Wiek
    39
    Postów
    4
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: rodzina na swoim

    W tym kraju to na pewno bardzo dużo rodzin jest na swoim.Mnie to się bardzo podoba.

    __________________________________________________ ______
    tłumaczenia stron Niemiecki

  9. #24
    Wyrzucony z DoFo sandra90002 Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Dec 2019
    Postów
    72
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: rodzina na swoim

    Jeśli mieszkanie to tylko i wyłącznie od dewelopera. Ofert na rynku jest sporo, ale trzeba sprawdzać, kogo się wybiera - to najważniejsza kwestia. Musicie po prostu wiedzieć, czego chcecie, a wtedy łatwiej będzie Wam trafić na to idealne mieszkanie. Mój brat wybrał mieszkanie w Krakowie od dewelopera https://www.superkrak.com.pl/ i jest bardzo zadowolony.

  10. #25
    Wyrzucony z DoFo dinol Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Apr 2019
    Postów
    90
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: rodzina na swoim

    Jak szukacie mieszkania we Wrocławiu z ogródkiem to zerknijcie sobie na ofertę tego dewelopera https://osiedla-sogo.pl/lutynia . Co prawda to jest w Lutyni, ale dojazdy obwodnicą zajmują chwilę, a ceny są dużo niższe. Mieszkania w dodatku są bezczynszowe i z własnymi miejscami postojowymi więc odchodzi nieco kosztów dodatkowych

  11. #26
    jurek32 Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    May 2020
    Wiek
    50
    Postów
    2
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: rodzina na swoim

    Ja sobie kupiłem bardzo stare mieszkanie i na pewno bardzo dobrze postąpiłem. Jedynie co zrobiłem to skorzystałem z bardzo dobrej firmy Deratyzator .Ta firma naprawdę bardzo dużej liczbie osób pomaga. Nawet mój wujek z tej firmy skorzystał.

  12. #27
    karol3326778
    Guest

    Domyślnie Odp: rodzina na swoim

    Ja dopiero zaczynam budowę mojego domu.Na sam początek na pewno kupię beton z firmy beton bydgoszcz . Ta firma jest profesjonalna w stu procentach.

+ Odpowiedz na ten temat

Thread Information

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

     

Podobne wątki

  1. Rodzina
    By cisowianka20 in forum Co Cię wkurza?
    Odpowiedzi: 27
    Ostatni post / autor: 06-06-13, 20:57
  2. Gdyby araj przewiózł swoim mondeo
    By araj in forum O WSZYSTKIM
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 18-10-07, 12:18
  3. Rodzina
    By SaiykoPat in forum Pimp my photo
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 23-10-06, 01:20
  4. Na swoim...
    By whatever in forum O WSZYSTKIM
    Odpowiedzi: 25
    Ostatni post / autor: 21-03-06, 16:20
  5. Niech Niemcy stworza panstwo zydowskie na swoim terytorium..
    By Vito Andolini in forum POLITYKA, WIADOMOŚCI
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 09-12-05, 10:34

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów