+ Odpowiedz na ten temat
Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 2 3 4
Pokaż wyniki od 46 do 56 z 56

Temat: zamienniki tuszu do drukarki

  1. #46
    pixelllll Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Aug 2011
    Postów
    11
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: zamienniki tuszu do drukarki

    opinia na temat twoich doświadczeń z zamiennikami jest mało wiarygodna, widzż, że się zgrywasz a nie udzielasz opinii innym użytkownikom, któryz szukają informacji nt. zamienników.

  2. #47
    6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level Avatar 6 biegowy
    Na DoFo od
    Sep 2005
    Skąd
    CHICAGO
    Postów
    9,745
    Siła Reputacji
    33

    Domyślnie Odp: zamienniki tuszu do drukarki

    Cytat Napisał pixelllll Zobacz post
    opinia na temat twoich doświadczeń z zamiennikami jest mało wiarygodna, widzż, że się zgrywasz a nie udzielasz opinii innym użytkownikom, któryz szukają informacji nt. zamienników.

    Uzytkownicy unikajcie tych produktow, GAZETA WYBORCZA opublikowala artykul o rakotworczym wplywie tuszu uzywanego przez te firmy, powoduja tez nieplodnosc i wodoglowie. Ponoc sa produkowane przez Chinskie dzieci ponizej 10-tego roku zycia i placa im w papierosach i wodce wykorzystujac tania sile robocza!

  3. #48
    BlueEye Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Jun 2014
    Skąd
    Białystok
    Wiek
    33
    Postów
    2
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: zamienniki tuszu do drukarki

    Nie wiedziałem o tym. Ja używam zamienników już od bardzo dawna i nigdy nie miałem z nimi żadnego problemu.

  4. #49
    6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level Avatar 6 biegowy
    Na DoFo od
    Sep 2005
    Skąd
    CHICAGO
    Postów
    9,745
    Siła Reputacji
    33

    Domyślnie Odp: zamienniki tuszu do drukarki

    Cytat Napisał BlueEye Zobacz post
    Nie wiedziałem o tym. Ja używam zamienników już od bardzo dawna i nigdy nie miałem z nimi żadnego problemu.
    Do Sylwestra nie dociagniesz!

  5. #50
    JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek Avatar JaMajka
    Na DoFo od
    Aug 2007
    Wiek
    37
    Postów
    2,367
    Siła Reputacji
    26

    Domyślnie Odp: zamienniki tuszu do drukarki

    no, a potem wlaczasz drukarke, a tam wyskakuje wydruk : "pomocy! nieludzkie warunki w obozach pracy, chcemy jesc!"

  6. #51
    pixelllll Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Aug 2011
    Postów
    11
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: zamienniki tuszu do drukarki

    tak nasze drukarki trzeba karmić odpowiednimi tuszami, żeby dobrze Nam służyły.

  7. #52
    daga22 Człowiek z aspiracjami Avatar daga22
    Na DoFo od
    Feb 2010
    Wiek
    38
    Postów
    24
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: zamienniki tuszu do drukarki

    Zależy jakie zamienniki. Jakieś no name mogą bardziej zaszkodzić, a nie każdy producent drukarek uznaje wtedy gwarancję.

  8. #53
    Marlenka33 Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    May 2013
    Wiek
    43
    Postów
    61
    Siła Reputacji
    11

    Domyślnie Odp: zamienniki tuszu do drukarki

    Kiedyś kupowalam zamienniki do drukarek i wcale na tym dobrze nie wyszlam. Koszt naprawy wystarczylby na zapas tonerów przynajmniej na dwa lata . Niedawno znalazlam bardzo dobry sklep, ktory w asortymencie ma każdy rodzaj tuszu http://www.triocolor.pl/g_tonery_-_o...12,1-997-0.htm

  9. #54
    miron987 Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Aug 2012
    Wiek
    49
    Postów
    33
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: zamienniki tuszu do drukarki

    Może zamiast zamienników skorzystać z drukarni online? Nie jest to pomysł pozbawiony sensu jeśli ktoś dużo drukuje, nie mówiąc już o coraz popularniejszym druku 3d. Firma w której pracuje korzysta właśnie z platformy 3D Desingers. Zasada jest prosta. Wrzuca się projekt, jeśli spełnia wymogi dostaje się wycenę (online), jeśli zleceniodawca akceptuje warunki potwierdza i czeka na przesyłkę. Takie drukarnie dysponują wysokiej jakości komponentami żywicy w palecie barw CMYK a więc więc wyrób gotowy powstaje dokładnie taki jak został zaprojektowany, bez przebarwień. W warunkach naszej firmy samodzielna zabawa w drukowanie jest zwyczajnie nieopłacalna.

  10. #55
    pait11 Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Sep 2012
    Postów
    63
    Siła Reputacji
    12

    Domyślnie Odp: zamienniki tuszu do drukarki

    jednak wolę drukować w domu, kupuję actisy już od jakiegoś czasu, są tanie i jakość jest całkiem w porządku, drukuję tylko dla siebie i wychodzi to tanio, nie muszę nigdzie chodzić, szukać drukarni itp

  11. #56
    Mariola12 Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Nov 2019
    Wiek
    29
    Postów
    62
    Siła Reputacji
    5

    Domyślnie Odp: zamienniki tuszu do drukarki

    A gdzie zapatrujecie się w tusze do drukarki ? Ostatnio zaryzykowałam i zakupiłam do swojej drukarki tusz w tym sklepie https://akcesoriamarket.pl/ jak najbardziej polecam, jestem bardzo zadowolona. Zapowiada się na to, że tusz, który zakupiłam jest bardzo wydajny i starczy mi na bardzo długo, co jest ogromnym plusem dla mnie

+ Odpowiedz na ten temat

Thread Information

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

     

Podobne wątki

  1. tonery do drukarki
    By magdap in forum O WSZYSTKIM
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 04-09-23, 07:08
  2. tonery do drukarki
    By magdap in forum POLITYKA, WIADOMOŚCI
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 09-03-21, 11:19
  3. tonery do drukarki
    By magdap in forum O WSZYSTKIM
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 08-03-21, 15:46
  4. drukarki informacje
    By siloos in forum Komputery, sprzet audio-video  
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 20-04-06, 22:19

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów