+ Odpowiedz na ten temat
Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Temat: PS3 majstrowany..

  1. #1
    Unbearable cone-eater akaeld Człowiek z aspiracjami Avatar akaeld
    Na DoFo od
    Nov 2005
    Skąd
    Rzeszów
    Wiek
    38
    Postów
    244
    Siła Reputacji
    19

    Domyślnie PS3 majstrowany..

    Witam, po dłuższym czasie znów chciałem trochę pograć w kilka nowości. Mam od paru lat trochę zakurzonego już xboxa360 zrobionego na RGH, ale widzę że został mocno w tyle z exclusive'mi na PS3- niedługo pewnie PS4 ;]
    Stąd moje pytanie, bo specem jakoś nie jestem a chciałem zrobić PS3 tak jak xklocka , żeby odpalać piraciki z HDD. Multi mnie nie interesuje, tylko single, ew. splitscreen. Jest już jakaś przeróbka PS'a w ogóle i z której strony to ugryźć? ;]

    *******************************
    Najpopularniejsze wątki w tym dziale:

    Identify,Predict,Decide,Execute.

  2. #2
    Gospodarz araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci Avatar araj
    Na DoFo od
    Sep 2005
    Skąd
    Jutlandia
    Postów
    13,283
    Siła Reputacji
    10

    Domyślnie Odp: PS3 majstrowany..

    jasne,że da się, ale pytanie-czy warto? Po przeróbce odpada ci multiplayer online(a jak wiesz,w przeciwienstwie do xboxa jest darmowy), a to,wg mnie,jest sensem ps3, ja mam kilkanaście gier w których kampania zajmuje kilka dni(a niekiedy godzin), a cała zabawa jest w sieci psn z kumplami z całego świata, sony co jakiś czas sprawdza jakimś oprogramowaniem legalność gier i jak jestes w tym momencie online na piracie - to jest twój ostatni raz online,konsola jest zablokowana

  3. #3
    Unbearable cone-eater akaeld Człowiek z aspiracjami Avatar akaeld
    Na DoFo od
    Nov 2005
    Skąd
    Rzeszów
    Wiek
    38
    Postów
    244
    Siła Reputacji
    19

    Domyślnie Odp: PS3 majstrowany..

    Nie gram online bo zawsze przegrywam pozatym srednio mam niestety czas. Z tego co wczoraj wyczytalem, w ps3 chodzi tylko o podmiane softu , co mozna nastepnie cofnac odinstalowujac go , wiec sprawa jest prosta. Sony na chwile obecna wydaje fajne exclusivy z ktorymi xbox moze konkurowac tylko seria gears of war. CHociaz faktycznie masz racje, dla tych kilku exxow szkoda konsoli przerabiac, reszte mam na xklocku
    Identify,Predict,Decide,Execute.

  4. #4
    I chuj. katsiu Wie o co chodzi katsiu Wie o co chodzi
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Wiek
    34
    Postów
    1,726
    Siła Reputacji
    21

    Domyślnie Odp: PS3 majstrowany..

    jakbyś potrzebował przeróbki z ps3 to służę pomocą, najnowsze softy oferują dostęp do PSN i wszystkich nowości. sam pogrywam obecnie w Far Cry 3 i najnowszego Hitmana

    jeżeli zacna firma jaką jest sony odkryje, że grzebaliśmy w ich konsoli to wrzuci się update do obecnego softu z ich serwera co często brickuje konsole (firmware się pokrywają albo występują problemy z plikami) ale nie jest ona zablokowana tak jak powiedział araj, to nie prawda a każdego bricka jak dotąd udało mi się uratować bo zajmuję się tym dorywczo. wcześniejsze metody były prozaiczne i faktycznie trzeba było uważać z przeróbkami na USB bo sam je sprowadzałem od skośnookich przyjaciół, ale nie ma bana na andres MAC jak w przypadku xklocka
    Ostatnio edytowane przez katsiu ; 29-12-12 o 16:34

  5. #5
    Tylko S. ;* Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Avatar Enemigo
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    Człuchów
    Postów
    7,299
    Siła Reputacji
    31

    Domyślnie Odp: PS3 majstrowany..

    Siema Katsiu!

    Ja sie przymierzam do zakupu ps3 jaka mam nabyc i jak przerobic? Na graniu online mi niezbyt zalezy pozdro.
    Jezus was kocha

  6. #6
    I chuj. katsiu Wie o co chodzi katsiu Wie o co chodzi
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Wiek
    34
    Postów
    1,726
    Siła Reputacji
    21

    Domyślnie Odp: PS3 majstrowany..

    Witaj Ene
    patrz na soft jaki jest zainstalowany -> najlepiej 3.55 <- wszystko da się z nim zrobić
    jeżeli wyżej to do maksymalnie 4.10 lub 4.30 da się coś ogarnąć. osobiście polecam tą pierwszą opcję.
    dysk każdy można wymienić i z biosa jaki aktualnie mamy wrzuca pliki systemowe choć polecam USB + w chuj gier na kompie i skrętka [wrzucanie gier na zasadzie FTP]
    pliki, info itd na priv - nie ufam obcym. pozdro wodzu !

  7. #7
    Gospodarz araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci Avatar araj
    Na DoFo od
    Sep 2005
    Skąd
    Jutlandia
    Postów
    13,283
    Siła Reputacji
    10

    Domyślnie Odp: PS3 majstrowany..

    bo ja katsiu tylko slyszalem,ze tam cos blokuja, ale jednego nie kumam-czemu ene ci nie zalezy na online, jak to przeciez cala radocha , takie np. cod black ops2(gram teraz praktycznie codziennie z kumplami z calego swiata) kampanie przejsc mozna w 4 godziny i po grze, wczesniej mialem dwojke przerobiona, milion gier i w sumie bylo zajebiscie, ale jak kupilem trojke i zagralem online, to od tego czasu mam pierdolca na punkcie online

  8. #8
    Tylko S. ;* Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Avatar Enemigo
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    Człuchów
    Postów
    7,299
    Siła Reputacji
    31

    Domyślnie Odp: PS3 majstrowany..

    Cytat Napisał araj Zobacz post
    bo ja katsiu tylko slyszalem,ze tam cos blokuja, ale jednego nie kumam-czemu ene ci nie zalezy na online, jak to przeciez cala radocha , takie np. cod black ops2(gram teraz praktycznie codziennie z kumplami z calego swiata) kampanie przejsc mozna w 4 godziny i po grze, wczesniej mialem dwojke przerobiona, milion gier i w sumie bylo zajebiscie, ale jak kupilem trojke i zagralem online, to od tego czasu mam pierdolca na punkcie online
    Thx Katsiu!

    @araj - ja nigdy w sumie na konsoli online nie gralem, kiedys po lanie probowalem grac z gownazeria lokalna jeszcze w pl i jakos srednio mi sie podobalo - poza tym ze jednemu leszczowi dalem w pape w realu bo mnie wyzywal na czacie growym

    nie wiem jakos nie mam czasu na cos takiego, moze kiedys sprobuje jak bede mial mniej pracy.

    Katsiu jak bede kupowal podbije na PW. pozdro!
    Jezus was kocha

+ Odpowiedz na ten temat

Thread Information

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

     

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów