+ Odpowiedz na ten temat
Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 25

Temat: Jak skończyć z paleniem?

  1. #1
    miron987 Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Aug 2012
    Wiek
    49
    Postów
    33
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Jak skończyć z paleniem?

    Nigdy nie myślałem, że rzucenie papierosów jest takie trudne. Próbowałem kilkakrotnie i nie daję rady. Ograniczyłem co prawda, ale mimo wszystko sięgam po fajki. Znacie jakieś sposoby na rzucenie palenia? Jak to zrobić skutecznie?

    *******************************
    Najpopularniejsze wątki w tym dziale:


  2. #2
    Unbearable cone-eater akaeld Człowiek z aspiracjami Avatar akaeld
    Na DoFo od
    Nov 2005
    Skąd
    Rzeszów
    Wiek
    38
    Postów
    244
    Siła Reputacji
    19

    Domyślnie Odp: Jak skończyć z paleniem?

    Kup sobie fajki ziołowe - Hamiltons , w PL tego nie dostaniesz raczej. Ja na allegro dorwałem, produkt nie jest wyrobem tytoniowym więc bez akcyzy. W smaku nieciekawe dla palacza, taki ultra light o smaku slomy/siana. Ale na upartego jak spalisz karton przez powiedzmy tydzień, to automatycznie będzie to tydzień bez normalnych fajek i jakieś odzwyczajenie organizmu od nikotyny. Wiadomo, pierwsze tygodnie najgorsze. Mi się tak udało, wszelkie elektroniczne itp. o kant dupy rozbić.
    Powodzenia ;]
    Identify,Predict,Decide,Execute.

  3. #3
    miron987 Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Aug 2012
    Wiek
    49
    Postów
    33
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: Jak skończyć z paleniem?

    Sądzisz, że jeśli smakowo będę miał dwa rodzaje papierosów, to wybiorę te gorsze? Ech... chyba nie jestem jeszcze na tym etapie niestety.

  4. #4
    Gospodarz araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci Avatar araj
    Na DoFo od
    Sep 2005
    Skąd
    Jutlandia
    Postów
    13,283
    Siła Reputacji
    10

    Domyślnie Odp: Jak skończyć z paleniem?

    Cytat Napisał akaeld Zobacz post
    ... wszelkie elektroniczne itp. o kant dupy rozbić.
    Powodzenia ;]
    nie zgodzę sie, ja od ponad roku pale elektronicznego,warunek-nie jakies popierdułki typu:



    tylko taki:



    ja zacząłem palić to z myślą rzucenia,ale jak na razie nie myślę o rzuceniu
    Zaleta? - 5000 substancji trujących mniej, o zawartości nikotyny decydujesz sam(można zejść do zera), milion smaków no i co najważniejsze - chmura jest potężna,całkowicie zastępuje taka z prawdziwego papierosa, jak na razie nikt nie stwierdził szkodliwości, dla mnie rewelka,a bylem prawdziwym palaczem. Teraz pale w pokoju,gdzie jest zona(nie znosi dymu papierosowego), zapomniałem o problemach typu kaszel,smak popielniczki w ustach,czy niemiły zapach...no ale to trzeba spróbować

  5. #5
    miron987 Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Aug 2012
    Wiek
    49
    Postów
    33
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: Jak skończyć z paleniem?

    Miałem e-fajka i niestety nie podziałał za długo. Przyznaję się, wieczorem jak dzieciak w ukryciu przed żoną zawsze sobie pyknąłem jednego, czy dwa analogi. Więc jak dla mnie nie tędy droga.

  6. #6
    Unbearable cone-eater akaeld Człowiek z aspiracjami Avatar akaeld
    Na DoFo od
    Nov 2005
    Skąd
    Rzeszów
    Wiek
    38
    Postów
    244
    Siła Reputacji
    19

    Domyślnie Odp: Jak skończyć z paleniem?

    Araj, nie miałem takiego wypaśnego, ale mi zwyczajnie nie pomogło i chyba wszystkim których znam i mieli elektronicznego nie pomogło. Możliwe ze kwestia jakosci tej fajki. Suma sumarum to dalej jestes uzależniony, tylko od elektronika :P
    Jestem pewien, ze jakbym nie przestał palic definitywnie, tylko tak jak Ty zamienilbym na elektrofaje, to pewnie pozniej dalej bym ćmił normalne. Wszystkie takie experymenty slabo mi wychodzily niestety.

    miron987 u starych palaczy wiem, ze nagly detox wyglada podobnie jak odstawienie narkotykow. Kiedyś byłem w szpitalu i widzialem takiego, ktoremu odjebalo i myslal ze jest wężem Probuj wszystkiego.
    Identify,Predict,Decide,Execute.

  7. #7
    miron987 Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Aug 2012
    Wiek
    49
    Postów
    33
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: Jak skończyć z paleniem?

    Akaeld.. no nie strasz mnie szpitalem, jestem za gruby na węża Próbować, ale czego? Próbowałem gumy reklamowanej w tv ale nic nie dało. Im więcej hałasu tym bardziej gówniany produkt.

  8. #8
    Gospodarz araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci Avatar araj
    Na DoFo od
    Sep 2005
    Skąd
    Jutlandia
    Postów
    13,283
    Siła Reputacji
    10

    Domyślnie Odp: Jak skończyć z paleniem?

    Cytat Napisał akaeld Zobacz post
    Araj, nie miałem takiego wypaśnego, ale mi zwyczajnie nie pomogło i chyba wszystkim których znam i mieli elektronicznego nie pomogło. Możliwe ze kwestia jakosci tej fajki. Suma sumarum to dalej jestes uzależniony, tylko od elektronika :P
    wszystko prawda co piszesz, oczywiście,że jakość takiego papierosa ma znaczenie,ponieważ wielu ludzi kupuje w biedronce po 10 zł i jest zawiedziona, zgadza się też,że nadal jestem uzależniony od elektrycznego, tylko ,że te uzależnienie jest raczej od chęci wzięcia po prostu dymka, a nie nikotyny, ale czy nie uważasz,ze sam fakt iż pale ,a raczej inhaluję się już od roku tylko małą zawartością nikotyny w parze wodnej,bez tych wszystkich substancji smolistych , JEST SUKCESEM? Można by napisać,że jest to mniejsze zło,bardzo bardzo mniejsze . Generalnie,jak ktoś chce rzucić palenie, to najlepiej to zrobić natychmiast,wiem ,jakie to jest ciężkie zadanie, elpapieros jest alternatywą, mega wiele razy zdrowszą

  9. #9
    miron987 Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Aug 2012
    Wiek
    49
    Postów
    33
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: Jak skończyć z paleniem?

    Jest to zapewne jakiś sposób, ale jak sam wspomniałeś jest to alternatywa. Być może mniej szkodliwa dla zdrowia, ale czy nie jest to zastąpienie jednego nałogu drugim?

  10. #10
    mali Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Aug 2012
    Wiek
    38
    Postów
    4
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: Jak skończyć z paleniem?

    Rzucałam wiele razy i niestety... najlepszym sposobem jest silna wola. Moim zdaniem niewiele innych rzeczy może pomóc...

  11. #11
    miron987 Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Aug 2012
    Wiek
    49
    Postów
    33
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: Jak skończyć z paleniem?

    Mali rzucałaś i nie palisz, czy wróciłaś do papierosów ?

  12. #12
    Marlenka33 Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    May 2013
    Wiek
    43
    Postów
    61
    Siła Reputacji
    11

    Domyślnie Odp: Jak skończyć z paleniem?

    zajść w ciazę :P

  13. #13
    doncorleone Człowiek z aspiracjami Avatar doncorleone
    Na DoFo od
    Dec 2014
    Skąd
    Kraków
    Wiek
    32
    Postów
    10
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: Jak skończyć z paleniem?

    Po prostu przestać, wszystko inne może trochę pomóc, ale i tak najważniejsza jest silna wola. Możesz zacząć uprawiać sport. Jak nie będziesz mógł złapać tchu, to znienawidzisz fajki i je odstawisz.
    Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz. One przyjdą same. - P.B.

  14. #14
    Marlenka33 Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    May 2013
    Wiek
    43
    Postów
    61
    Siła Reputacji
    11

    Domyślnie Odp: Jak skończyć z paleniem?

    Mnie się udało dopiero przy 4 próbie zerwać z nałogiem palenia chociaż czasem (naprawdę sporadycznie) lubie puścić sobie dymka. W tym celu kupiłam taki waporyzator, który działa jak shisha https://vapuj.pl/arizer-extreme-q-wersja-5-czarna.html . Na domówki sprawdza się idealnie a do tego nie truje dymem tytoniowym

  15. #15
    Adele Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Jul 2015
    Wiek
    35
    Postów
    13
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: Jak skończyć z paleniem?

    Wiem, że ciężko rzucić palenie. Mój mąż palił od liceum. Nawet problemy z sercem go nie przekonały. Dopiero jak "sprzęt" zaczął mu nawalac w sypialni. Zmieliśmy dietę i zaczęliśmy chodzić "z kijkami". Mąż kupił sobie maxon activ bo do lekarza po viagrę wstydził się iść i sytuacja w sypialni wróciła do normy. Ale ja naciskałam i nie pali juz dwa miesiące. To już sukces. Mam nadzieję, ze będzie tak dalej.

+ Odpowiedz na ten temat

Thread Information

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

     

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów