+ Odpowiedz na ten temat
Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Temat: Jedzenie organiczne

  1. #1
    Tylko S. ;* Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Avatar Enemigo
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    Człuchów
    Postów
    7,299
    Siła Reputacji
    31

    Domyślnie Jedzenie organiczne

    W UK tego pelno, jecie jedzenie organiczne? Ja pare razy cos kupilem organicznego (wczoraj nawet chleb) ja tam wielkiej roznicy nie widze za bardzo w chlebie, chociaz indyk organiczny bardziej mi smakowal niz zwykly, ale byc moze to byla sugestia bo kosztowal 2 razy wiecej niz zwykly.

    *******************************
    Najpopularniejsze wątki w tym dziale:

    Jezus was kocha

  2. #2
    6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level Avatar 6 biegowy
    Na DoFo od
    Sep 2005
    Skąd
    CHICAGO
    Postów
    9,745
    Siła Reputacji
    33

    Domyślnie Odp: Jedzenie organiczne

    Tu w HUSA jedzenie organiczne jest strasznie drogie, staram sie jesc w miare naturalne jedzenie bez konserwantow, sodium czy nadwyzki cukrow, robimy nawet w domu sok pomaranczowy i grejpfrutowy wyciskajac owoce ktore wyrosly w kraju i maja certyfikat ze nie uzywano na nich zadnych chemicznych srodkow. Co do kurczakow czy indykow to wg. mnie smakuja lepiej, owoce i salaty zdecydowanie. Ostatnimi laty popularny jest trend zywnosci lokalnej w restuaracjach ktora promuje okolicznych producentow uzywajacych w miare naturalnych sposobow chowu drobiu czy uprawy warzyw.


    W Polsce slyszalem tez naturalne wedliny i susz jajeczny podaja

  3. #3
    JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek Avatar JaMajka
    Na DoFo od
    Aug 2007
    Wiek
    37
    Postów
    2,367
    Siła Reputacji
    26

    Domyślnie Odp: Jedzenie organiczne

    ja nie, najbardziej lubie warzywa z tunelu od rodzicow, mieso rzadko jem, ale bardzo lubie lowic ryby a potem je robic. moze to nie organiczne jedzenie ale wydaje mi sie zdrowe

  4. #4
    6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level Avatar 6 biegowy
    Na DoFo od
    Sep 2005
    Skąd
    CHICAGO
    Postów
    9,745
    Siła Reputacji
    33

    Domyślnie Odp: Jedzenie organiczne

    Tak na marginesie,slyszalem ze najwiekszy problem z jedzeniem warzyw to ze trzeba je z powrotem na wozek inwalidzki posadzic

    Odwiedzam ta pizzerie raz na czas, serwuja jak najbardziej organiczne dania.
    http://www.mistapizza.com/

  5. #5
    Tylko S. ;* Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Avatar Enemigo
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    Człuchów
    Postów
    7,299
    Siła Reputacji
    31

    Domyślnie Odp: Jedzenie organiczne

    Dzisiaj zamkneli moja ulubiona chinska knajpe w miescie
    Jezus was kocha

  6. #6
    6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level Avatar 6 biegowy
    Na DoFo od
    Sep 2005
    Skąd
    CHICAGO
    Postów
    9,745
    Siła Reputacji
    33

    Domyślnie Odp: Jedzenie organiczne

    Cytat Napisał Enemigo Zobacz post
    Dzisiaj zamkneli moja ulubiona chinska knajpe w miescie
    Dobra chinszczyzna nie jest zla, probowales kiedys General Tso's chicken?

  7. #7
    graża Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Oct 2010
    Wiek
    42
    Postów
    20
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: Jedzenie organiczne

    Ale co to w ogóle oznacza jedzenie organiczne? A co inne to nie organiczne???

  8. #8
    6b idiota whatever Świecący przykładem whatever Świecący przykładem whatever Świecący przykładem whatever Świecący przykładem Avatar whatever
    Na DoFo od
    Dec 2005
    Skąd
    LDZ
    Postów
    4,690
    Siła Reputacji
    26

    Domyślnie Odp: Jedzenie organiczne

    Tu nie chodzi o smak tylko o to ze nie wpieprzasz chemicznego syfu ktorym wszystko jest nasiakniete

  9. #9
    asia68 Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Feb 2023
    Postów
    449
    Siła Reputacji
    2

    Domyślnie Odp: Jedzenie organiczne

    Osobiście chciałbym Wam polecić stronę, gdzie znajdziecie ofertę producenta tradycyjnych wędlin z dziczyzny, w tym np. Pasztetowa . Ciężko w zwykłym sklepie znalezc mięso i wędliny o tak wysokiej jakości, dlatego często korzystam z ich oferty.

+ Odpowiedz na ten temat

Thread Information

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

     

Podobne wątki

  1. Ile wydajemy tygodniowo na jedzenie
    By araj in forum O WSZYSTKIM
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 14-02-08, 19:25
  2. kara smierci za jedzenie...
    By Vito Andolini in forum POLITYKA, WIADOMOŚCI
    Odpowiedzi: 18
    Ostatni post / autor: 01-11-05, 15:26

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów