+ Odpowiedz na ten temat
Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Temat: Biala kielbasa

  1. #1
    Tylko S. ;* Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Avatar Enemigo
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    Człuchów
    Postów
    7,299
    Siła Reputacji
    31

    Domyślnie Biala kielbasa

    Jezus was kocha

  2. #2
    Gospodarz araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci Avatar araj
    Na DoFo od
    Sep 2005
    Skąd
    Jutlandia
    Postów
    13,283
    Siła Reputacji
    10

    Domyślnie Odp: Biala kielbasa

    sam robie białą, tzn. z Małgorzata, gdzies tu chyba dałem fotke, jest taka sama w smaku jak dobra polska, i tez kocham z opiekacza, jem ja tylko z chrzanem i piwem,qrwa jak ja to lubie

  3. #3
    JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek Avatar JaMajka
    Na DoFo od
    Aug 2007
    Wiek
    37
    Postów
    2,367
    Siła Reputacji
    26

    Domyślnie Odp: Biala kielbasa

    a ja lubię gotować barszcz biały i do niego daję podsmazona cebulke, troche chrzanu, czosnku, gotowane osobno ziemniaczki i wlasnie surowa bialą kiełbasę która gotuje sie juz w barszczu, a potem lubie jak to ludziom smakuje Na swieta musze rodziców odwiedzić i im cos zgotować takiego

  4. #4
    6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level Avatar 6 biegowy
    Na DoFo od
    Sep 2005
    Skąd
    CHICAGO
    Postów
    9,745
    Siła Reputacji
    33

    Domyślnie Odp: Biala kielbasa

    Cytat Napisał Enemigo Zobacz post
    Najlepsza z opiekacza zaraz bedzie

    Biala sila i kielbasa
    Biala Sila I Biala Kielbasa daja rade ! 3 razy dla bialej kielbasy, SIEG WURST, SIEG WURST , SIEG WURST!!!!

+ Odpowiedz na ten temat

Thread Information

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

     

Podobne wątki

  1. Poeta z Kamerunu,czarna kielbasa i HIV
    By 6 biegowy in forum O WSZYSTKIM
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 05-01-07, 02:46

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów