+ Odpowiedz na ten temat
Pokaż wyniki od 1 do 13 z 13

Temat: Gotowanie na parze

  1. #1
    Maja01 Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Jan 2012
    Postów
    13
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Gotowanie na parze

    Nie znalazłam tematu więc zakładam nowy

    Gotujecie na parze? Interesuje Was zdrowe gotowanie?
    Proponuje żebyśmy wstawiali tutaj przepisy do gotowania na parze. Mam nadzieje że wątek się rozwinie bo ja osobiście dopiero zaczynam przygodę ze zdrowym gotowaniem

    *******************************
    Najpopularniejsze wątki w tym dziale:


  2. #2
    6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level Avatar 6 biegowy
    Na DoFo od
    Sep 2005
    Skąd
    CHICAGO
    Postów
    9,745
    Siła Reputacji
    33

    Domyślnie Odp: Gotowanie na parze

    Bralas pod uwage przejazd PKP ? Slyszalem ze teraz szanse na wykolejenie i zderzenie sa jakies 30/70 wiec sprobuj szczescia.

  3. #3
    Gospodarz araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci Avatar araj
    Na DoFo od
    Sep 2005
    Skąd
    Jutlandia
    Postów
    13,283
    Siła Reputacji
    10

    Domyślnie Odp: Gotowanie na parze

    moja żona czasem gotuje na parze rybę i warzywa, mi smakują

  4. #4
    JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek Avatar JaMajka
    Na DoFo od
    Aug 2007
    Wiek
    37
    Postów
    2,367
    Siła Reputacji
    26

    Domyślnie Odp: Gotowanie na parze

    Ja na parze gotuje kluski na parze czyli tak zwane pampuchy, do tego sos gulaszowy juz normalnie w garnku i tez daje rade, ale czy to zdrowe czy nie nie wnikam, po prostu dobre

  5. #5
    6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level Avatar 6 biegowy
    Na DoFo od
    Sep 2005
    Skąd
    CHICAGO
    Postów
    9,745
    Siła Reputacji
    33

    Domyślnie Odp: Gotowanie na parze

    Maja01 to spammer ale wy mozecie sobie pogadac o gotowaniu

  6. #6
    JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek Avatar JaMajka
    Na DoFo od
    Aug 2007
    Wiek
    37
    Postów
    2,367
    Siła Reputacji
    26

    Domyślnie Odp: Gotowanie na parze

    moze sie nawroci

  7. #7
    Tylko S. ;* Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Avatar Enemigo
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    Człuchów
    Postów
    7,299
    Siła Reputacji
    31

    Domyślnie Odp: Gotowanie na parze

    Sorry za debilne pytanie, ale jak sie gotuje na parze??
    Tz woda w garnku a w durszlaku zarcie i to sie gotuje czy mowa o jakims urzadzeniu?
    Jezus was kocha

  8. #8
    brumbrum Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Jan 2012
    Wiek
    42
    Postów
    16
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: Gotowanie na parze

    Ja nie mam naczynia do gotowania na parze, ale używam papieru toaletowego nie zajmuje miejsca a efekt ten sam, a nawet lepszy bo jak gotuję rybę to zalewam winem trochę.
    Ostatnio edytowane przez 6 biegowy ; 07-03-12 o 00:38

  9. #9
    JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek Avatar JaMajka
    Na DoFo od
    Aug 2007
    Wiek
    37
    Postów
    2,367
    Siła Reputacji
    26

    Domyślnie Odp: Gotowanie na parze

    Cytat Napisał Enemigo Zobacz post
    Sorry za debilne pytanie, ale jak sie gotuje na parze??
    Tz woda w garnku a w durszlaku zarcie i to sie gotuje czy mowa o jakims urzadzeniu?
    Dokladnie- woda w garnku, durszlak lub inne dziurkowane naczynie na tym i pod przykrywka zrobisz co tam chcesz. gotujac dla innych mozna sie sporo nauczyc

  10. #10
    maximus Człowiek z aspiracjami Avatar maximus
    Na DoFo od
    Jul 2012
    Wiek
    39
    Postów
    5
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: Gotowanie na parze

    Też gotowałem na normalnym garnku, bez konieczności kupowania parowaru. Szkoda pieniędzy, użyty zostanie z 2 razy do roku, a wydać trzeba 200 zł.

  11. #11
    Jolanta80 Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Jun 2015
    Wiek
    34
    Postów
    1
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: Gotowanie na parze

    To zależy, jak ktoś jest w stanie zainwestować to czemu nie. Ja dostałam szybkowar jako prezent ślubny od mojej chrzestnej. Przyzwyczaiłam się do niego i wszystko w nim gotuję, zupy, warzywa na parze i inne

  12. #12
    sheldon Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Jan 2014
    Postów
    18
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: Gotowanie na parze

    Dania przygotowane na parze są coraz bardziej popularne. Dzisiaj jeśli ktoś stoi przed wyborem nowego piekarnika to decyduje się właśnie na parowy. Siostra kupiła sobie electroluxa do nowego mieszkania i nawet bułki piecze wykorzystują parę. Buły mają chrupiącą skórkę i upieczone w zwykłym piekarniku raczej by takie nie wyszły.

  13. #13
    Arkadiusz1
    Guest

    Domyślnie Odp: Gotowanie na parze

    Pewnie, że tak! Skoro dzisiaj jesteście w stanie o wiele skuteczniej przygotowywać posiłki, to jak najbardziej warto byłoby już teraz pomyśleć o zakupie odpowiednich sprzętów. Osobiście polecam Wam zajrzeć do https://www.eldom.eu/en/product/robo...m-wrk2500-muti i sprawdzić ten robot planetarny z blenderem. To bardzo dobry sprzęt, który świetnie sprawdza sie podczas gotowania.

+ Odpowiedz na ten temat

Thread Information

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

     

Podobne wątki

  1. moje gotowanie -przepisy
    By Małgorzata in forum Pytania, pogawędki
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 29-12-22, 16:05

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów