+ Odpowiedz na ten temat
Strona 3 z 6 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 45 z 87

Temat: Jak obecnie dbacie o formę?

  1. #31
    Flareon Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Aug 2016
    Wiek
    30
    Postów
    32
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: Jak obecnie dbacie o formę?

    Ja stosuje różne suplementy i dużo biegam białko oraz Acerole naprawdę dobra sprawa sprawdź sobie tutaj : http://polecane-suplementy.pl/2016/09/26/acerola/ warto sobie stosować takie suplementy diety bo są dobre.

  2. #32
    Karoni Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Feb 2017
    Wiek
    36
    Postów
    1
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: Jak obecnie dbacie o formę?

    Ja dużo jeżdżę na rowerze, ale teraz stoi, bo raz, że zimno, a dwa, że coś tam nie działało przed zimą. Muszę znaleźć jakiś dobry serwis rowerowy w Krakowie i oddać go na wiosnę do naprawy, żeby móc jeździć dalej

  3. #33
    6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level Avatar 6 biegowy
    Na DoFo od
    Sep 2005
    Skąd
    CHICAGO
    Postów
    9,745
    Siła Reputacji
    33

    Domyślnie Odp: Jak obecnie dbacie o formę?

    Cytat Napisał Karoni Zobacz post
    Ja dużo jeżdżę na rowerze, ale teraz stoi, bo raz, że zimno, a dwa, że coś tam nie działało przed zimą. Muszę znaleźć jakiś dobry serwis rowerowy w Krakowie i oddać go na wiosnę do naprawy, żeby móc jeździć dalej
    To dobry pomysl ale uwaga, nie polecam SKLEPU sklep.biker-house.pl, brat oddal tam rower, zajelo im 2 miesiace wymiana detki i na koniec nie mogli znalezc jego bardzo drogiego roweru, okazalo sie ze wlasciciel zabral rower do Wloch i tam jezdzil nim osobiscie po trasie. Na koniec doszlo do przepychanki, teraz roweru nie ma a jest sprawa cywilna w sadzie. Goraco nie polecam tych patalachow.

  4. #34
    amanstazja Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Oct 2015
    Wiek
    36
    Postów
    40
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: Jak obecnie dbacie o formę?

    forma to podstawa sport to zdrowie, tylko trzeba rozważnie go uprawiać. Bo propozycji jest bardzo dużo ostatnio mnie zachwycił kite surfing

  5. #35
    amanstazja Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Oct 2015
    Wiek
    36
    Postów
    40
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: Jak obecnie dbacie o formę?

    DObra opcja to windsurfing.com.pl oraz kitesurfing oba sporty bardzo ogólnorozwojowe, wiele mieśni pracuję równocześnie. Żaden nie jest przeciążany jak w wielu sportach.Amożna w Polsce się uczyć kitesurfing nauka jest na Helu, Chałupach. Tak samo winsurfing Hel Chałupy

  6. #36
    Wyrzucony z DoFo baka Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Jun 2017
    Wiek
    33
    Postów
    142
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: Jak obecnie dbacie o formę?

    Sport, sport i jeszcze raz sport. Przy tym oczywiście odpowiednie ubezpieczenie https://kioskpolis.pl/ubezpieczenia-sportowe/ , bo choć to jest z korzyścią dla naszego zdrowia, to jednak zawsze jest ryzyko kontuzji.. no a potem rehabilitacja i koszty.. wolę tego uniknąć

  7. #37
    kijkami
    Guest

    Domyślnie Odp: Jak obecnie dbacie o formę?

    dieta, sport i za namową żony suplementacja która dostarcza witamin i pomaga utrzymać stałą wagę https://pilule-minceur.eu/mangoustan...-le-bien-etre/. Im bardziej naturalne produkty tym lepiej, tu wspomaga mnie owoc którego zapewne nie będzie mi dane naturalnie nigdy spróbować, no chyba że kiedyś dorobię się na egzotyczne wakacje

  8. #38
    Rafolo Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Apr 2019
    Postów
    2
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: Jak obecnie dbacie o formę?

    Hej. Ja na swoim blogu http://asot-only.pl/ mam kilka ciekawych porad które warto wdrożyć w życie, by nabrać odpowiednią sylwetkę.
    Ma nadzieję, że treść która tam zamieściłem Ci wystarczy - Dbanie o formę w tych czasach poszło naprawdę w górę i dużo ludzi zaczyna bardziej dbać o swoje zdrowie - można powiedzieć, że jest wielkie boom.

  9. #39
    PodnoSimy Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Jun 2019
    Wiek
    31
    Postów
    10
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: Jak obecnie dbacie o formę?

    Boże, ludzie chodzą na tą siłownię, podnoszą te ciężary jak dźwigi, przerzucają metal, zamiast pojechać na wieś i popracować w "polu".

  10. #40
    Filionka Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Jun 2019
    Wiek
    32
    Postów
    1
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: Jak obecnie dbacie o formę?

    Staram się trenować przynajmniej 3 razy w tygodniu i po każdym takim treningu zawsze wygrzewam się w saunie. Uwierz mi, w ten sposób najszybciej pozbędziesz się z ciała toksyn, które najzwyczajniej w świecie wypocisz. Jeśli wysokie temperatury i ciężkie, duszne powietrze trochę Cię przerażają, to pamiętaj o tym, że coraz bardziej popularne są dziś orzeźwiające zapachy do saun, dzięki którym będziesz miała poczucie rześkości. Ja bardzo lubię, kiedy rozpylają zapach cytrusowej trawy, mam wówczas wrażenie, że jestem w tropikach...

  11. #41
    Azar
    Guest

    Domyślnie Odp: Jak obecnie dbacie o formę?

    Na wiele sposobów
    zdrowo się odżywiam
    staram się ćwiczyć ( chociaż z tym jest gorzej z uwagi na to, ze nie mam tyle czasu na ćwiczenia co miałem kiedyś)
    jak rownież chodzę na elektrostymulację. Ćwiczenia jak najbardziej polecam z uwagi na to, ze nie są tak absorbujące Wystarczy zaledwie jedna sesja w tygodniu aby odnotować róznice w jędrności ciała na plus. Wzmacniają kondycję oraz modelują wybrane okolice ciala.

  12. #42
    Azar
    Guest

    Domyślnie Odp: Jak obecnie dbacie o formę?

    Ogólnie chodziłem tutaj w Krakowie https://www.intime20.pl/ - naprawdę dobra siłownia

  13. #43
    timeXtos Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Aug 2019
    Wiek
    31
    Postów
    5
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: Jak obecnie dbacie o formę?

    Ja przez kilka miesięcy chodziłam na siłownię, potem chciałam się opalić, ale niezbyt miałam na to czas, skorzystałam z fake bake flawless i jestem bardzo zadowolona z efektu opalenizny

  14. #44
    Wyrzucony z DoFo mczay Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Apr 2019
    Wiek
    34
    Postów
    495
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: Jak obecnie dbacie o formę?

    Sposobów dbania o formę jest wiele. Moim zdaniem najlepiej jest w pierwszej kolejności zadbać o zdrowie, a potem wszystko łatwiej jest osiągnąć. A na pewno bezpieczniej. Na stronie: https://www.hellozdrowie.pl można znaleźć wiele przydatnych artykułów dotyczących zdrowia, którymi można się inspirować jeśli chce się zadbać o swoje zdrowei.

  15. #45
    AgnieszkaSobczak
    Guest

    Domyślnie Odp: Jak obecnie dbacie o formę?

    Ja staram się ćwiczyć regularnie - zależy mi na zrzuceniu jeszcze 6 kilogramow i rzezbieniu sylwetki. Coraz latwiej mi to przychodzi odkad zakupilam sobie do domu odpowiedni sprzet jak orbitrek i rowerek https://sklep.spokey.pl/pol_m_Sporty...owery-393.html dzieki ktorym zauwazam coraz bardziej zadowalajace efekty w lustrze

+ Odpowiedz na ten temat

Thread Information

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

     

Podobne wątki

  1. U kogo najlepiej obecnie zamawiać peruki
    By Baranek17 in forum Pytaj o wszystko  
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 29-11-23, 13:28
  2. Jak dbacie o zęby?
    By dino34 in forum O WSZYSTKIM
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 10-08-21, 18:03
  3. Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 08-12-20, 09:09
  4. U kogo najlepiej obecnie zamawiać peruki
    By Miki789 in forum Pytaj o wszystko  
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 18-08-20, 13:48
  5. Dbacie o swoje pecety?
    By araj in forum O WSZYSTKIM
    Odpowiedzi: 26
    Ostatni post / autor: 25-09-08, 00:24

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów