+ Odpowiedz na ten temat
Strona 1 z 6 1 2 3 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 87

Temat: Jak obecnie dbacie o formę?

  1. #1
    JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek Avatar JaMajka
    Na DoFo od
    Aug 2007
    Wiek
    37
    Postów
    2,367
    Siła Reputacji
    26

    Domyślnie Jak obecnie dbacie o formę?

    Chodzi mi o to jaki aktualnie (systematycznie) uprawiacie sport, czy jaki trening, albo jakieś zabiegi które dają fajne efekty...?

    Pytam bo uwielbiam sie za cos nowego brać, nauczyc się tego, potem zostawic i brać się za cos nowego. Przykładowo cały zeszły rok trenowałam sztuki walki, zostawiłam tuż przed swiętami i myslę co ciekawego robić w tym roku. Obecnie mam zapał do wstawania 5x w tyg o 7.00 zeby isc plywac ponad godzine, czekam tez na wiosne, uwielbiam biegac, ale mysle o czyms takim bardziej elitarnym.. np. szermierka, albo cos w tym stylu. Albo jakis fajny taniec.
    Chetnie potrenowalabym cos niekoniecznie typowego dla lasek.

    *******************************
    Najpopularniejsze wątki w tym dziale:


  2. #2
    Tylko S. ;* Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Avatar Enemigo
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    Człuchów
    Postów
    7,299
    Siła Reputacji
    31

    Domyślnie Odp: Jak obecnie dbacie o formę?

    U mnie standard: rower, silownia, crossfit, plywanie i boks nic elitarnego ale mimo wszystko jakbym zgubil z 5 kg to by mnie nei zabilo
    Jezus was kocha

  3. #3
    JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek Avatar JaMajka
    Na DoFo od
    Aug 2007
    Wiek
    37
    Postów
    2,367
    Siła Reputacji
    26

    Domyślnie Odp: Jak obecnie dbacie o formę?

    Mi kiedys ktoś dal rade jak moge szybko zrzucic 10kg: -upierdolic sobie noge
    Jak sie tyle cwiczy to juz tylko dieta da porzadany efekt. Hehe Ene, dlugo boksujesz? jakis sparing by sie przydał
    Rower od wiosny... ale mysle o czyms ciekawym i mniej popularnym. No i jeszcze planuje na strzelnice wreszcie od wiosny pojsc bo mam 10min a nigdy nie bylam

  4. #4
    Tylko S. ;* Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Avatar Enemigo
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    Człuchów
    Postów
    7,299
    Siła Reputacji
    31

    Domyślnie Odp: Jak obecnie dbacie o formę?

    Cytat Napisał JaMajka Zobacz post
    Mi kiedys ktoś dal rade jak moge szybko zrzucic 10kg: -upierdolic sobie noge
    Jak sie tyle cwiczy to juz tylko dieta da porzadany efekt. Hehe Ene, dlugo boksujesz? jakis sparing by sie przydał
    Rower od wiosny... ale mysle o czyms ciekawym i mniej popularnym. No i jeszcze planuje na strzelnice wreszcie od wiosny pojsc bo mam 10min a nigdy nie bylam
    Haha tak wiem ze u mnie tylko dieta
    Niby nie jem niezdrowo ale czasem chyba po prostu za duzo, lubie gotowac i niestety dobrze mi to wychodzi po prostu
    Co do boksu to ponad rok w klubie wczesniej z kumplami na silowni w Polsce ale to juz ultraamatorsko bez stylu praktycznie, swoja droga duzo dobrych fajnych dupeczek jak Ty na boks przychodzi, a kiedys myslalem ze to domena babochlopow. U mnie na silowni jest o tyle fajnie ze WSZYSTKO lacznie ze scianka wspinaczkowa, basenem, sala bokserska itp. mam w 1 budynku.
    Jamajka a Zumba? Duzo moich kolezanek z UK na to chodzi, ale nie wiem czy to nie zbyt oklepane.
    Ewentualnie wspinaczka sciankowa?
    Jezus was kocha

  5. #5
    JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek Avatar JaMajka
    Na DoFo od
    Aug 2007
    Wiek
    37
    Postów
    2,367
    Siła Reputacji
    26

    Domyślnie Odp: Jak obecnie dbacie o formę?

    Dzieki za ładnie wbity w kontekst komplement ja własnie w zeszłym roku na poczatku miałam taki sam dylemat jak teraz i wyciagnęlam siostre na boks i kickboksing. Spodobalo nam sie i ostatni rok tak zlecial, ze sportowo sie na tych dwóch rzeczach skupilam i 4razy w tygodniu trenowalam po 2godzinki. Przestalam z koncem roku, ale tesknie juz i chyba znowu sie przejde tylko bardziej lajtowo musze to potraktowac, bo ja wbrew pozorom przybralam na wadze bo miesni dostalam. Teraz basen, stretching, sauna i na cialo lepiej dziala w moim przypadku. Co do kondycji to sie okaze na wiosne jak zaczne biegac
    No a u mnie w szkole, bylam tylko z siostra i co jakis czas przychodzily jakies laski ale nie zostawaly na stale, wiec w POlsce jeszcze nie jest to takie popularne wsrod kobiet. Sprobowalam w tej samej szkole w wakacje pojsc na mma.... tragedia, za bardzo kontaktowe, obrzydlistwo.

  6. #6
    Tylko S. ;* Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Avatar Enemigo
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    Człuchów
    Postów
    7,299
    Siła Reputacji
    31

    Domyślnie Odp: Jak obecnie dbacie o formę?

    Jamajka a Ty jakas diete masz czy po prostu NŻT? Bo ja musze sobie cos zorganizowac w koncu
    Jezus was kocha

  7. #7
    JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek Avatar JaMajka
    Na DoFo od
    Aug 2007
    Wiek
    37
    Postów
    2,367
    Siła Reputacji
    26

    Domyślnie Odp: Jak obecnie dbacie o formę?

    Ene, NŻT to faktycznie podstawa Po pierwsze, wiem juz, że nie można sie głodzić bo to spowalnia metabolizm, ale posiłki trzeba jesc male na tyle czesto zeby nie byc glodnym ale nie rozpychac zoladka, unikac napadow apetytu bo wtedy popelnia sie grzechy zywieniowe od ktorych sie tyje. Wiec przede wszystkim trzymam sie tego. No i nie jem pieczywa i ogolnie nic z maki (czasem robie jakis wyjatek, ale rzadko). Nie jem slodyczy- na szczescie nie lubie. Smazonych rzeczy.
    Najczesciej jem potrawy nie przetworzone, na surowo, albo gotowane, rzadziej pieczone i zupy. Mieso ryb, owoce morza, od swieta kurczak i wolowina. Na codzien salatki, surowki, owoce, pije tylko wode niegazowana i soki swiezo wyciskane. Bialko uzupelniam najczesciej chudym lub poltlustym twarogiem. Nie jem na wieczor. No i nie sole prawie.

    Ale tak szczerze mowiac, czesto nie mam czasu, nie pamietam albo nie mam humoru zeby jesc i wychodzi na to, ze dziennie jem max 1000kcal.

    tak na biegu tak wyglada to jak sie zywie, a Ty?

  8. #8
    JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek Avatar JaMajka
    Na DoFo od
    Aug 2007
    Wiek
    37
    Postów
    2,367
    Siła Reputacji
    26

    Domyślnie Odp: Jak obecnie dbacie o formę?

    a jeszcze zapomnialam jednej istotnej rzeczy: czesto apetyt rosnie bo jedzenie jest ubogie w wit. i mikroelementy i organizm sie ich domaga. Wiec ja codziennie pije plusza multiwitamine, magnez i potas, zauwazylam, ze to hamuje apetyt bo dostarcza to czego brakuje

  9. #9
    Tylko S. ;* Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Avatar Enemigo
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    Człuchów
    Postów
    7,299
    Siła Reputacji
    31

    Domyślnie Odp: Jak obecnie dbacie o formę?

    Rano sniadanie:

    2 jogurty male + banan

    Pozniej:
    Grzanka z tunczykiem szynka, oliwkami i odrobina sera

    Obiad:
    Jakies mieso (jak piers z kurczaka), makaron lub frytki pieczone (nie smazone) + warzywa

    Kolacja:
    I tu jest problem bo jem okolo 21.00 bo wtedy wracam z silowni :/

    2 pity (takie bulki greckie) z tunczykiem, szynka i odrobina sera

    To na przyklad jadlem wczoraj
    Jezus was kocha

  10. #10
    JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek Avatar JaMajka
    Na DoFo od
    Aug 2007
    Wiek
    37
    Postów
    2,367
    Siła Reputacji
    26

    Domyślnie Odp: Jak obecnie dbacie o formę?

    czyli normalnie jesz po prostu, bez fast foodow i zachowujac piramide zywieniowa u mnie inne proporcje- sniadanie najwieksze, a potem juz tylko zeby nie byc glodna cos tam drobnego.

  11. #11
    6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level Avatar 6 biegowy
    Na DoFo od
    Sep 2005
    Skąd
    CHICAGO
    Postów
    9,745
    Siła Reputacji
    33

    Domyślnie Odp: Jak obecnie dbacie o formę?

    Cytat Napisał Enemigo Zobacz post
    Rano sniadanie:

    2 jogurty male + banan

    Pozniej:
    Grzanka z tunczykiem szynka, oliwkami i odrobina sera

    Obiad:
    Jakies mieso (jak piers z kurczaka), makaron lub frytki pieczone (nie smazone) + warzywa

    Kolacja:
    I tu jest problem bo jem okolo 21.00 bo wtedy wracam z silowni :/

    2 pity (takie bulki greckie) z tunczykiem, szynka i odrobina sera

    To na przyklad jadlem wczoraj
    Masz jakies kaloryczny przelicznik tego? Ile gramow proteiny na dzien spozywasz? Jakies suplementy??

  12. #12
    Tylko S. ;* Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Avatar Enemigo
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    Człuchów
    Postów
    7,299
    Siła Reputacji
    31

    Domyślnie Odp: Jak obecnie dbacie o formę?

    Cytat Napisał 6 biegowy Zobacz post
    Masz jakies kaloryczny przelicznik tego? Ile gramow proteiny na dzien spozywasz? Jakies suplementy??
    Kurde powiem stary ze nigdy nie liczylem, mam 5 kilowe wiadro protein ale to spozywam okazjonalnie jak np: mam w pracy zapierdol i nie mam czaseu czegos zrobic to shake, mleko i jechane


    Daje foto Jamajka ocen ile musze zrzucic zeby byc elo?
    Jezus was kocha

  13. #13
    JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek Avatar JaMajka
    Na DoFo od
    Aug 2007
    Wiek
    37
    Postów
    2,367
    Siła Reputacji
    26

    Domyślnie Odp: Jak obecnie dbacie o formę?

    Ene, ja niewiem, ja jestem tylko w stosunku do siebie ewentualnie kobiet taka surowa z tym wygladem. Chyba mam spaczony umysł przez ogladanie modelek w czasopismach itd. No moim zdaniem musisz zrzucic tyle zeby czuc sie dobrze, energicznie, to juz zależy od Twojego samopoczucia bo jak dla mnie wygladasz spoko, facet musi byc duzy

  14. #14
    badyzka Człowiek z aspiracjami Avatar badyzka
    Na DoFo od
    May 2010
    Wiek
    44
    Postów
    70
    Siła Reputacji
    14

    Domyślnie Odp: Jak obecnie dbacie o formę?

    Zaczęłam ćwiczyć i zdrowo się odżywiać, nie jem też produktów mącznych i odstawiłam cukier, mam zamiar też kupić Therm Line forte, słyszałam, że to jeden z lepszych suplementów wspomagających odchudzanie. Czy któraś z Was go stosowała?

  15. #15
    Tylko S. ;* Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Avatar Enemigo
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    Człuchów
    Postów
    7,299
    Siła Reputacji
    31

    Domyślnie Odp: Jak obecnie dbacie o formę?

    Cytat Napisał badyzka Zobacz post
    Zaczęłam ćwiczyć i zdrowo się odżywiać, nie jem też produktów mącznych i odstawiłam cukier, mam zamiar też kupić Therm Line forte, słyszałam, że to jeden z lepszych suplementów wspomagających odchudzanie. Czy któraś z Was go stosowała?
    Moja kolezanka to brala i ten lek spowodowal u niej raka zoladka [']
    Ten suplement to pewna smierc
    Jezus was kocha

+ Odpowiedz na ten temat

Thread Information

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

     

Podobne wątki

  1. U kogo najlepiej obecnie zamawiać peruki
    By Baranek17 in forum Pytaj o wszystko  
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 29-11-23, 13:28
  2. Jak dbacie o zęby?
    By dino34 in forum O WSZYSTKIM
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 10-08-21, 18:03
  3. Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 08-12-20, 09:09
  4. U kogo najlepiej obecnie zamawiać peruki
    By Miki789 in forum Pytaj o wszystko  
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 18-08-20, 13:48
  5. Dbacie o swoje pecety?
    By araj in forum O WSZYSTKIM
    Odpowiedzi: 26
    Ostatni post / autor: 25-09-08, 00:24

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów