+ Odpowiedz na ten temat
Strona 2 z 6 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 16 do 30 z 87

Temat: Jak obecnie dbacie o formę?

  1. #16
    JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek Avatar JaMajka
    Na DoFo od
    Aug 2007
    Wiek
    37
    Postów
    2,367
    Siła Reputacji
    26

    Domyślnie Odp: Jak obecnie dbacie o formę?

    Cytat Napisał badyzka Zobacz post
    Zaczęłam ćwiczyć i zdrowo się odżywiać, nie jem też produktów mącznych i odstawiłam cukier, mam zamiar też kupić Therm Line forte, słyszałam, że to jeden z lepszych suplementów wspomagających odchudzanie. Czy któraś z Was go stosowała?
    dieta i cwiczenia wystarcza. Nie polecam Ci tych tabletek wg mnie to glownie marketing. Ogolnie jesli chcesz tabletki ktore dzialaja termoaktywnie i w ten sposob odchudzaja to sa lepsze-mocniejsze, tych to za bardzo nie czulam, ale tak czy siak organizm sie do nich szybko przyzwyczaja. Po drugie one przyspieszaja metabolizm komorek przez co komorki sie szybciej starzeja, a tego raczej wolalybysmy uniknac. Generalnie bez cwiczen sylwetki sie nie poprawi, fakt, mozesz sie odwodnic i stracic na wadze, ale nie jedzac, nie cwiczac tylko sie spowolni metabolizm i potem efekt jojo jak malowanie. Cwiczenia najwazniejsze sa.

  2. #17
    Tylko S. ;* Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Avatar Enemigo
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    Człuchów
    Postów
    7,299
    Siła Reputacji
    31

    Domyślnie Odp: Jak obecnie dbacie o formę?

    Ja kiedys jak chcialem mocno szybko schudnac (bo diety NZT nie chcialo mi sie stosowac ) to pizgalem tussipect.
    Jezu ale jazdy po tym mialem :/ Nie moglem zasnac mialem jakies psychozy a i tak nie schudlem

    Wiec ja bym olal tabsy a kase wydal na basen, silke, rower + jedzenie nie przetworzone

    BTW: Jamajka jaki sport w tym roku uskuteczniasz? Ja sie na Muay Thay zapisalem miesiac temu
    Jezus was kocha

  3. #18
    JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek Avatar JaMajka
    Na DoFo od
    Aug 2007
    Wiek
    37
    Postów
    2,367
    Siła Reputacji
    26

    Domyślnie Odp: Jak obecnie dbacie o formę?

    sztuki walki sa spoko, tylko mi troszke za bardzo rozbudowywaly sylwetke, sama 45minutowa rozgrzewka przed boksem byla dla mnie najlepsza. Obecnie Ene zaczynam w tym roku cwiczyc od klasyki- basen i silka(bieganie, orbitrek i stretching). Przez ost pol roku nie cwiczylam, stracilam ochote do wszystkiego, malo jadlam, sily nawet nie mialam nawet nie z lenistwa tylko przez rozne problemy, ale teraz wracam do cwiczen bo pomagaja bardzo i nie tylko cialu ale i psychice. Na wiosne worek sobie wieszam w ogrodzie i po bieganiu w terenie sobie na worku cwicze. W ramach laczenia przyjemnego z pozytecznym, jak skoncze remont zamierzam wziasc owczarka ze schronu i zaczac biegac z psem- bedziemy sie wzajemnie motywowac.

    Niewiem czy mi sie to uda zrealizowac ale plan na ten rok jest taki, ze trenuje do wakacji dlugodystansowe biegi, w roznym terenie i z plecaczkiem i w wakacje chcialabym sobie trase wydrukowac i noclegi przewidziec i sobie z psiakiem nad morze pobiec wiem, ze to odjechany pomysl ale ja uwielbiam sobie stawiac takie cele wyczynowe, w zeszlym roku byl maraton to teraz cos wiekszego trzeba ale narazie to takie luzne plany moze mi sie odechce.

  4. #19
    Victoria22 Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Mar 2013
    Wiek
    35
    Postów
    1
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: Jak obecnie dbacie o formę?

    Ja zaczęłam dopiero dbać o kondycję gdy zaczęłam się odchudzać. Ćwiczenia były męką, wiele razy chciałam zawrócić. Brałam tabletki Therm Line by szybko pozbyć się kilogramów. Teraz ćwiczenia są przyjemnością. Codziennie rano biegam, a wieczorem chodzę na długi spacer z psem przynajmniej godzinny.

  5. #20
    badyzka Człowiek z aspiracjami Avatar badyzka
    Na DoFo od
    May 2010
    Wiek
    44
    Postów
    70
    Siła Reputacji
    14

    Domyślnie Odp: Jak obecnie dbacie o formę?

    Muszę przyznać, że też zdecydowałam się na ten suplement i nie żałuję, w ciągu miesiąca udało mi się schudnąć 4 kg. I w końcu przeszła mi zupełnie ochota na słodycze

  6. #21
    JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek Avatar JaMajka
    Na DoFo od
    Aug 2007
    Wiek
    37
    Postów
    2,367
    Siła Reputacji
    26

    Domyślnie Odp: Jak obecnie dbacie o formę?

    heja Ene, jak tam Muay Thay?

  7. #22
    Tylko S. ;* Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Avatar Enemigo
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    Człuchów
    Postów
    7,299
    Siła Reputacji
    31

    Domyślnie Odp: Jak obecnie dbacie o formę?

    Cytat Napisał JaMajka Zobacz post
    heja Ene, jak tam Muay Thay?
    Kolana we krwi na poczatku, ale twarda bania i zacisniete piesci
    4 kg w dol
    Ale z postawa sie mecze do dzsiaj i koles srednio 10 razy na zajecia drze sie "Martin! Square!" bo postawe bokserska mam zakodowana przez lata przez ojca (broda lekko w dol itp.) i dosyc latwo mnie wziac w klincz narazie ale staram sie jak moge
    Jezus was kocha

  8. #23
    łobuziara Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Nov 2012
    Postów
    2
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: Jak obecnie dbacie o formę?

    o formę to za dużo powiedziane minilinia pozwala mi zrzucić parę kilo i raczej nazwałabym to dbanie o sylwetkę. Produkt na bazie roślinek to chyba mi nie zaszkodzi. Najważniejsze że efekty widać. 4 kg w miesiąc mnie satysfakcjonuje...

  9. #24
    JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek Avatar JaMajka
    Na DoFo od
    Aug 2007
    Wiek
    37
    Postów
    2,367
    Siła Reputacji
    26

    Domyślnie Odp: Jak obecnie dbacie o formę?

    Cytat Napisał łobuziara Zobacz post
    o formę to za dużo powiedziane minilinia pozwala mi zrzucić parę kilo i raczej nazwałabym to dbanie o sylwetkę. Produkt na bazie roślinek to chyba mi nie zaszkodzi. Najważniejsze że efekty widać. 4 kg w miesiąc mnie satysfakcjonuje...
    zupełny brak zrozumienia tematu. Pare kilo zrzucać roslinkami w pigułce? ale shit.

    Ene, ja tylko rok boksowałam, ale faktycznie postawa wchodzi w krew bo jest do walki moim zdaniem całkiem naturalna, mocno sie te odruchy utrwalaja, więc sie nie dziwie, że ciezko ich się pozbyć To gratuluje samozaparcia, ja odpuściłam narazie, lajtowo teraz musze-spacerek, basen i tyle zycie zmienia plany;P

  10. #25
    mali Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Aug 2012
    Wiek
    38
    Postów
    4
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: Jak obecnie dbacie o formę?

    Przeszłam na dietę i staram się ruszać, zapisałam się na basen. No ale męczy mnie jedno - podjadam. I między posiłkami i wieczorami słodycze. Nigdy nie byłam zwolenniczką wspomagania odchudzania tabletkami, ale sama nie wiem, może by mi pomogły jakieś...

  11. #26
    EmiliaK Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    May 2014
    Wiek
    39
    Postów
    8
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: Jak obecnie dbacie o formę?

    Ja zawsze byłam bardzo aktywna, teraz mam dziecko i nie specjalnie mam czas na chodzenie do klubu fitness. Zamierzam kupić sobie Orbitreka bo podobno jest bardzo skuteczny i rozwija wszystkie mięśnie..Ćwiczy ktoś na nim? Jeśli tak to czekam na rady co do tego sprzętu

  12. #27
    6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level Avatar 6 biegowy
    Na DoFo od
    Sep 2005
    Skąd
    CHICAGO
    Postów
    9,745
    Siła Reputacji
    33

    Domyślnie Odp: Jak obecnie dbacie o formę?

    Cytat Napisał EmiliaK Zobacz post
    Ja zawsze byłam bardzo aktywna, teraz mam dziecko i nie specjalnie mam czas na chodzenie do klubu fitness. Zamierzam kupić sobie Orbitreka bo podobno jest bardzo skuteczny i rozwija wszystkie mięśnie..Ćwiczy ktoś na nim? Jeśli tak to czekam na rady co do tego sprzętu
    Orbitrek jest znany z tego ze lamie ludziom kregoslupy, poszukajcie w necie. Tobie sugerowalbym cwiczenie miesni Kegla....

  13. #28
    idaśka Człowiek z aspiracjami Avatar idaśka
    Na DoFo od
    Dec 2014
    Postów
    16
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: Jak obecnie dbacie o formę?

    Już pisałam w innym temacie, że siłownia, ćwiczenia, zdrowe jedzonko i do przodu

  14. #29
    Mandiros Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Jan 2017
    Wiek
    32
    Postów
    1
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: Jak obecnie dbacie o formę?

    Ja teraz chodzę na trening personalny warszawa wilanów z trenerem osobistym lepiej się ćwiczy i powiem wam że efekty są o 3 razy lepsze niżeli samemu takie ćwiczenie.

  15. #30
    6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level Avatar 6 biegowy
    Na DoFo od
    Sep 2005
    Skąd
    CHICAGO
    Postów
    9,745
    Siła Reputacji
    33

    Domyślnie Odp: Jak obecnie dbacie o formę?

    Cytat Napisał Mandiros Zobacz post
    Ja teraz chodzę na trening personalny warszawa wilanów z trenerem osobistym lepiej się ćwiczy i powiem wam że efekty są o 3 razy lepsze niżeli samemu takie ćwiczenie.
    chuj to kogo obchodzi cioto w rurkach? Prawda jest taka ze w pt studio treningi trenerzy gwalca mezczyzn pod prysznicem a do proteiny dodaja nasienie z jader konia. Wbijajcie do chuja na FB i jedzcie mu po 1 gwiezdzie za spam. https://www.facebook.com/PTStudiopl/reviews/

+ Odpowiedz na ten temat

Thread Information

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

     

Podobne wątki

  1. U kogo najlepiej obecnie zamawiać peruki
    By Baranek17 in forum Pytaj o wszystko  
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 29-11-23, 13:28
  2. Jak dbacie o zęby?
    By dino34 in forum O WSZYSTKIM
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 10-08-21, 18:03
  3. Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 08-12-20, 09:09
  4. U kogo najlepiej obecnie zamawiać peruki
    By Miki789 in forum Pytaj o wszystko  
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 18-08-20, 13:48
  5. Dbacie o swoje pecety?
    By araj in forum O WSZYSTKIM
    Odpowiedzi: 26
    Ostatni post / autor: 25-09-08, 00:24

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów