+ Odpowiedz na ten temat
Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 1 2 3
Pokaż wyniki od 31 do 35 z 35

Temat: Jak obecnie dbacie o formę?

1. Na górę | #31
    Flareon Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Aug 2016
    Siła Reputacji
    0

Domyślnie Odp: Jak obecnie dbacie o formę?

Ja stosuje różne suplementy i dużo biegam białko oraz Acerole naprawdę dobra sprawa sprawdź sobie tutaj : http://polecane-suplementy.pl/2016/09/26/acerola/ warto sobie stosować takie suplementy diety bo są dobre.

2. Na górę | #32
    Karoni Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Feb 2017
    Siła Reputacji
    0

Ja dużo jeżdżę na rowerze, ale teraz stoi, bo raz, że zimno, a dwa, że coś tam nie działało przed zimą. Muszę znaleźć jakiś dobry serwis rowerowy w Krakowie i oddać go na wiosnę do naprawy, żeby móc jeździć dalej

3. Na górę | #33
    6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level Avatar 6 biegowy
    Na DoFo od
    Sep 2005
    Siła Reputacji
    28

Cytat Napisał Karoni Zobacz post
    Ja dużo jeżdżę na rowerze, ale teraz stoi, bo raz, że zimno, a dwa, że coś tam nie działało przed zimą. Muszę znaleźć jakiś dobry serwis rowerowy w Krakowie i oddać go na wiosnę do naprawy, żeby móc jeździć dalej
    To dobry pomysl ale uwaga, nie polecam SKLEPU sklep.biker-house.pl, brat oddal tam rower, zajelo im 2 miesiace wymiana detki i na koniec nie mogli znalezc jego bardzo drogiego roweru, okazalo sie ze wlasciciel zabral rower do Wloch i tam jezdzil nim osobiscie po trasie. Na koniec doszlo do przepychanki, teraz roweru nie ma a jest sprawa cywilna w sadzie. Goraco nie polecam tych patalachow.

4. Na górę | #34
    amanstazja Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Oct 2015
    Siła Reputacji
    0

forma to podstawa sport to zdrowie, tylko trzeba rozważnie go uprawiać. Bo propozycji jest bardzo dużo ostatnio mnie zachwycił kite surfing

5. Na górę | #35
    amanstazja Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Oct 2015
    Siła Reputacji
    0

DObra opcja to windsurfing.com.pl oraz kitesurfing oba sporty bardzo ogólnorozwojowe, wiele mieśni pracuję równocześnie. Żaden nie jest przeciążany jak w wielu sportach.Amożna w Polsce się uczyć kitesurfing nauka jest na Helu, Chałupach. Tak samo winsurfing Hel Chałupy

+ Odpowiedz na ten temat

Thread Information

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)