+ Odpowiedz na ten temat
Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Temat: Seria "Millenium" Stiega Larssona

  1. #1
    JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek Avatar JaMajka
    Na DoFo od
    Aug 2007
    Wiek
    37
    Postów
    2,367
    Siła Reputacji
    26

    Domyślnie Seria "Millenium" Stiega Larssona

    Polecam, jesli ktos lubi czytac (bo tu czytania jest duzo) trylogie "Millenium". Seria kryminałów z powoli rozkrecajacą się akcja (trzeba się nastawic na to, że wciaga ale powoli). Bardzo ciekawe postacie, szczególnie główna bohaterka- Lisbeth. Obecnie w kinach mozna ogladac amerykańska adaptacje ksiazki- "Dziewczyna z tatuażem" powiem szczerze- po tak dobrej lekturze nie mam checi ogladac tej wersji, boję się niesmaku jaki moze po sobie zostawić, wole jeszcze raz przeczytac te ponad 2.000stron. jest jeszcze starsza wersja tego filmu, szwedzka, pewnie predzej się na to skuszę.

    *******************************
    Najpopularniejsze wątki w tym dziale:


  2. #2
    6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level Avatar 6 biegowy
    Na DoFo od
    Sep 2005
    Skąd
    CHICAGO
    Postów
    9,745
    Siła Reputacji
    33

    Domyślnie Odp: Seria "Millenium" Stiega Larssona

    Czytalem, dobre ale film jest cieniutki, w sumie odnosilem wrazenie niesmaku wychodzac z kina.

  3. #3
    Tylko S. ;* Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Avatar Enemigo
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    Człuchów
    Postów
    7,299
    Siła Reputacji
    31

    Domyślnie Odp: Seria "Millenium" Stiega Larssona

    Widzialem szwedzka wersje i mi sie podobala, do ksiazki sie niedlugo zabiore
    Jezus was kocha

  4. #4
    JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek Avatar JaMajka
    Na DoFo od
    Aug 2007
    Wiek
    37
    Postów
    2,367
    Siła Reputacji
    26

    Domyślnie Odp: Seria "Millenium" Stiega Larssona

    Dzięki chlopcy potwierdzilo sie moje przeczucie, amerykanskiej szmiry nie obejrze, a szwedzka sobie sciagne

  5. #5
    pozjadałamRozumy Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Aug 2012
    Skąd
    Wałbrzych
    Postów
    21
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: Seria "Millenium" Stiega Larssona

    Widziałam tylko amerykańską wersję, niedawno dostałam pierwszą część trylogii i zachęcona filmem, który w sumie krytykujecie, nie omieszkam jej nie przeczytać pewnie podzielę Wasze zdanie, że ten film to szmira

  6. #6
    Tylko S. ;* Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Avatar Enemigo
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    Człuchów
    Postów
    7,299
    Siła Reputacji
    31

    Domyślnie Odp: Seria "Millenium" Stiega Larssona

    Cytat Napisał pozjadałamRozumy Zobacz post
    Widziałam tylko amerykańską wersję, niedawno dostałam pierwszą część trylogii i zachęcona filmem, który w sumie krytykujecie, nie omieszkam jej nie przeczytać pewnie podzielę Wasze zdanie, że ten film to szmira
    Wtorny anal-fabetyzm?
    Jezus was kocha

  7. #7
    pozjadałamRozumy Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Aug 2012
    Skąd
    Wałbrzych
    Postów
    21
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: Seria "Millenium" Stiega Larssona

    A do tego rozdwojenie jaźni

  8. #8

    Domyślnie Odp: Seria "Millenium" Stiega Larssona

    Zaplanowałam sobie tę serię na tegoroczne wakacje. Dzięki za rekomendację.

  9. #9
    GdzieJestWally Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Nov 2020
    Postów
    1
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: Seria "Millenium" Stiega Larssona

    z ciekawostek bardziej znanych: trylogia, napisana przez Stiega Larssona, wydana została dopiero po jego śmierci – w latach 2005–2007. A z tych mniej znanych ciekawostek: Stieg Larsson pracował na poczcie - gdzieś tak do 1979 roku , kiedy to zaproponowano mu posadę w szwedzkiej agencji prasowej TT. W agencji pracował przez dwadzieścia lat, ale nigdy nie otrzymał etatu, gdyż... uwaga, uwaga - jego szefowie uważali, iż Stieg nie umie pisać.
    coś dobrego dla każdego - wywóz odpadów Poznań

+ Odpowiedz na ten temat

Thread Information

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

     

Podobne wątki

  1. "Chyba nie zdał" i "masz coś do mnie"
    By araj in forum O WSZYSTKIM
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 14-12-10, 11:45
  2. Prestiżowy "European Voice" o "braciach kartoflach"
    By MaT in forum POLITYKA, WIADOMOŚCI
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 31-03-07, 18:37
  3. Top Gear "seria Odcinków"
    By SsMyQ in forum AUTO-MOTO
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 12-07-06, 14:10
  4. PROBLEM Z PRZYCISKAMI "fREak" I "L33T"
    By STERN in forum Pytaj o wszystko  
    Odpowiedzi: 15
    Ostatni post / autor: 22-01-06, 03:15

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów