+ Odpowiedz na ten temat
Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 16

Temat: Narzędzia do napraw metali

  1. #1
    adamski Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Jan 2011
    Wiek
    42
    Postów
    8
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Narzędzia do napraw metali

    Hej, robię rozeznanie wśród firm oferujących narzędzia do napraw w metalach. Macie może jakieś doświadczenie w tej branży i możecie mi polecić zaufaną firmę? Będę wdzięczny za każdy namiar.

    *******************************
    Najpopularniejsze wątki w tym dziale:


  2. #2
    6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level Avatar 6 biegowy
    Na DoFo od
    Sep 2005
    Skąd
    CHICAGO
    Postów
    9,745
    Siła Reputacji
    33

    Domyślnie Odp: Narzędzia do napraw metali


  3. #3
    anulex Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Jun 2011
    Wiek
    45
    Postów
    7
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: Narzędzia do napraw metali

    Podbij do firmy Ataszek z Poznania (http://www.ataszek.pl), ja u nich nabywałem spawarki do plastiku, wiem że mają też do metali.

  4. #4
    6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level Avatar 6 biegowy
    Na DoFo od
    Sep 2005
    Skąd
    CHICAGO
    Postów
    9,745
    Siła Reputacji
    33

    Domyślnie Odp: Narzędzia do napraw metali

    Cytat Napisał anulex Zobacz post
    Podbij do firmy Ataszek z Poznania (http://www.ataszek.pl), ja u nich nabywałem spawarki do plastiku, wiem że mają też do metali.
    Slyszalem ze w ataszku sprzedaja kradzione, trefne narzedzia, nie polecam.

  5. #5
    Tylko S. ;* Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Avatar Enemigo
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    Człuchów
    Postów
    7,299
    Siła Reputacji
    31

    Domyślnie Odp: Narzędzia do napraw metali

    Kiedys kupowalem cos w Ataszku - straszne gowno nie polecam
    Jezus was kocha

  6. #6
    6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level Avatar 6 biegowy
    Na DoFo od
    Sep 2005
    Skąd
    CHICAGO
    Postów
    9,745
    Siła Reputacji
    33

    Domyślnie Odp: Narzędzia do napraw metali

    Cytat Napisał Enemigo Zobacz post
    Kiedys kupowalem cos w Ataszku - straszne gowno nie polecam
    Rozmawialem ze znajomym, mowil ze Ataszek to straszna tandeta i ze oklamuja straszliwie, prosil zeby powiedziec ze Ataszek jest do niczego, kompletne zero, wyrzucenie pieniedzy w bloto.

  7. #7
    przemo12345 Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Feb 2013
    Postów
    6
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: Narzędzia do napraw metali

    Cytat Napisał 6 biegowy Zobacz post
    Slyszalem ze w ataszku sprzedaja kradzione, trefne narzedzia, nie polecam.
    A po czym wnosisz, ża mają kradzione narzędzia? Przecież oni sprzedają zgrzewarki własnej marki, to kradną je sami sobie? Ja tydzień temu dokonałem u nich zakupów i jest wszytsko ok. Zgrzewarka dotarła na czas. Ataszek jest dla mnie rzetelną firmą i nie wiem skąd takie podejrzenia.

  8. #8
    Tylko S. ;* Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Avatar Enemigo
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    Człuchów
    Postów
    7,299
    Siła Reputacji
    31

    Domyślnie Odp: Narzędzia do napraw metali

    Cytat Napisał przemo12345 Zobacz post
    A po czym wnosisz, ża mają kradzione narzędzia? Przecież oni sprzedają zgrzewarki własnej marki, to kradną je sami sobie? Ja tydzień temu dokonałem u nich zakupów i jest wszytsko ok. Zgrzewarka dotarła na czas. Ataszek jest dla mnie rzetelną firmą i nie wiem skąd takie podejrzenia.

    ja kupilem w ataszku narzedzia i byly kradzione a do tego brudne i chujowej jakosci
    Jezus was kocha

  9. #9
    kijkami
    Guest

    Domyślnie Odp: Narzędzia do napraw metali

    Nakrętki w dobrej cenie ostatnio na http://srubex.pasaz24.pl/product/NAK...6923-ZN-965650 zamawialiśmy na zakład. z tego co widzę to wszystkie podkładki, śruby mają tanie i dobre. W metalowym sklepie takich cen nie znajdziesz a asortyment ten sam, Ci sami producenci. Z resztą wiadomo że na większej ilości to już hurtowe ceny idą. Jak się potrzebuje więcej to w takich sklepach zamawiać.

  10. #10
    AgnieszkaSobczak
    Guest

    Domyślnie Odp: Narzędzia do napraw metali

    Narzędzia te są potrzebne do użytku prywatnego czy biznesowego? Jeśli chodzi o taki profil działalności zwiazany z obróbką metalu jak np produkcja ogrodzeń to warto inwestować w najnowsze technologie. W transporcie takich metalowych elementów kluczowa będzie między innymi przekładka do pakowania słupków dzięki czemu uchronimy nasze elementy przed zniszczeniem cynku czy farby. No i towar zostanie bezpiecznie przewieziony z fabryki do magazynu a później do klienta

  11. #11
    paulinka44 Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Nov 2020
    Wiek
    34
    Postów
    9
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: Narzędzia do napraw metali

    Szukam sprawdzonej firmy, która w ofercie posiada ostrzałki i ukosowarki. Zależy mi na firmie z wieloletnim doświadczeniem i z bogatą ofertą. Niedawno znalazłam firmę Pol-Welt. Czy znacie tą firmę? Czekam na opinie https://polwelt.pl/oferta/szlifierki...i-do-rur-aceti

  12. #12
    choinka
    Guest

    Domyślnie Odp: Narzędzia do napraw metali

    To zależy, czy tego elementu chcesz używać na co dzień, czy jednak wahasz się nad zakupem do jednorazowej usługi. Chodzi mi o to, że jeśli tego nie będziesz na stałe używać, to może lepiej jest zapytać gdzieś o obróbkę metalu? Wiem, że ta firma https://colorex.pl/ jest do tego polecana. Może sprawdzisz?

  13. #13
    karol3326778
    Guest

    Domyślnie Odp: Narzędzia do napraw metali

    Może ktoś z państwa zdecyduje się na bardzo dobrą ofertę narzędzia skrawające . Sam z tej oferty skorzystałem i jestem z tego powodu naprawdę bardzo zadowolony.

  14. #14
    Wyrzucony z DoFo dinol Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Apr 2019
    Postów
    90
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: Narzędzia do napraw metali

    Jeśli chodzi o cięcie metali i tworzyw sztucznych to uważam że kluczowe są tu dobre i precyzyjne maszyny. Dlatego najlepiej zlecić takie usługi fachowcom http://ciecielaser.pl/wycinanie-laserowe-rur-i-profili gdzie obróbka odbywa się według ściśle określonych dyrektyw i standardów i to przekłada się na jakość

  15. #15
    Arkadiusz1
    Guest

    Domyślnie Odp: Narzędzia do napraw metali

    Oczywiście, że tak! Liczy się w końcu głównie to, byście zawsze mogli pracować na jak najlepszych akcesoriach. Ja na pewno mogę Wam już teraz podpowiedzieć, byście zajrzeli do https://sklep.yg-1.pl/vhm,s1001,cp299,pl.html i sprawdzili ofertę tego sklepu. To może być dla Was ogromnym ułatwieniem, więc nie ma co się w ogóle tutaj zastanawiać.

+ Odpowiedz na ten temat

Thread Information

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

     

Podobne wątki

  1. Narzędzia
    By mczay in forum Pytaj o wszystko  
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 22-09-21, 13:53

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów