+ Odpowiedz na ten temat
Strona 1 z 3 1 2 3 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 43

Temat: Fajne miejsce do wypoczynku

  1. #1
    priest Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Sep 2011
    Wiek
    48
    Postów
    3
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Fajne miejsce do wypoczynku

    Witam,
    Znacie może jakieś fajne miejsce gdzie spokojnie na łonie natury zdala od wielkomiejskiego hałasu można by wypocząć. Nie musi być nie wiadomo co - dużo zieleni i mało ludzi

    *******************************
    Najpopularniejsze wątki w tym dziale:


  2. #2
    Gospodarz araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci Avatar araj
    Na DoFo od
    Sep 2005
    Skąd
    Jutlandia
    Postów
    13,283
    Siła Reputacji
    10

    Domyślnie Odp: Fajne miejsce do wypoczynku


  3. #3
    JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek Avatar JaMajka
    Na DoFo od
    Aug 2007
    Wiek
    37
    Postów
    2,367
    Siła Reputacji
    26

    Domyślnie Odp: Fajne miejsce do wypoczynku

    Jura.

  4. #4
    karolciawin Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Nov 2011
    Postów
    46
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: Fajne miejsce do wypoczynku

    Ja polecam jeśli mieszkasz w Warszawie - starówkę i którąś w ławeczek wieczorem w Parku Fontann.
    Jeśli nad morzem - w okolicy Trójmiasta - sam koniec sopockiego mola, plażę w centrum Gdynii.
    Mój blog

  5. #5
    Maja01 Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Jan 2012
    Postów
    13
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: Fajne miejsce do wypoczynku

    Ja na wypoczynek polecam rejs promem Polonia do Szwecji, tutaj ciekawa oferta na Dzień Kobiet http://www.unityline.pl/oferta/ofert...e/dzien-kobiet
    Ja byłam na podobnym rejsie z okazji walentynek, mimo że na promie sporo sie działo to można było znaleźć miejsce by spokojnie odpocząć i spędzić czas tylko we dwoje a nie ma to jak odpoczynek na środku morza

  6. #6
    6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level Avatar 6 biegowy
    Na DoFo od
    Sep 2005
    Skąd
    CHICAGO
    Postów
    9,745
    Siła Reputacji
    33

    Domyślnie Odp: Fajne miejsce do wypoczynku

    Cytat Napisał maja01 Zobacz post
    ja na wypoczynek polecam rejs promem polonia do szwecji, tutaj ciekawa oferta na dzień kobiet http://www.unityline.pl/oferta/ofert...e/dzien-kobiet
    ja byłam na podobnym rejsie z okazji walentynek, mimo że na promie sporo sie działo to można było znaleźć miejsce by spokojnie odpocząć i spędzić czas tylko we dwoje a nie ma to jak odpoczynek na środku morza

    nie klikajce w link to wirus !!!!

  7. #7
    dobrica Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Feb 2012
    Postów
    4
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: Fajne miejsce do wypoczynku

    Zależy, w której części kraju mieszkasz Ja uwielbiam Roztocze.

  8. #8
    JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek Avatar JaMajka
    Na DoFo od
    Aug 2007
    Wiek
    37
    Postów
    2,367
    Siła Reputacji
    26

    Domyślnie Odp: Fajne miejsce do wypoczynku

    Bez wyjezdzania, pakowania sie, bukowania biletow, brania wolnego itd- basen, sauna i masaz

  9. #9
    mareczek99 Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Feb 2012
    Wiek
    38
    Postów
    4
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: Fajne miejsce do wypoczynku

    Promem? A masz jakieś porównanie rodzajów transportu? Czym się jeszcze opłaca jechać? Jakieś tanie loty, autobus? Ja nie mam samochodu

  10. #10
    6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level Avatar 6 biegowy
    Na DoFo od
    Sep 2005
    Skąd
    CHICAGO
    Postów
    9,745
    Siła Reputacji
    33

    Domyślnie Odp: Fajne miejsce do wypoczynku

    Cytat Napisał mareczek99 Zobacz post
    Promem? A masz jakieś porównanie rodzajów transportu? Czym się jeszcze opłaca jechać? Jakieś tanie loty, autobus? Ja nie mam samochodu
    przejechalbym cie ryjem po kruchym szkle podgatunku spammera.

  11. #11
    Tylko S. ;* Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Avatar Enemigo
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    Człuchów
    Postów
    7,299
    Siła Reputacji
    31

    Domyślnie Odp: Fajne miejsce do wypoczynku

    Cytat Napisał Maja01 Zobacz post
    Ja na wypoczynek polecam rejs promem Polonia do Szwecji, tutaj ciekawa oferta na Dzień Kobiet http://www.unityline.pl/oferta/ofert...e/dzien-kobiet
    Ja byłam na podobnym rejsie z okazji walentynek, mimo że na promie sporo sie działo to można było znaleźć miejsce by spokojnie odpocząć i spędzić czas tylko we dwoje a nie ma to jak odpoczynek na środku morza
    Ostrzegam wszystkich przed ta firma! Kolezanka z nimi plynela i zgwalcili jej psa!!!
    Jezus was kocha

  12. #12
    6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level Avatar 6 biegowy
    Na DoFo od
    Sep 2005
    Skąd
    CHICAGO
    Postów
    9,745
    Siła Reputacji
    33

    Domyślnie Odp: Fajne miejsce do wypoczynku

    Nie zapominajcie ze firma unityline,pl jest odpowiedzialna za katastrofe promu MF Jan Heweliusz w roku 93.
    Tylko zdrajcy narodu wybraliby taka firme !!!

  13. #13
    Tylko S. ;* Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Avatar Enemigo
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    Człuchów
    Postów
    7,299
    Siła Reputacji
    31

    Domyślnie Odp: Fajne miejsce do wypoczynku

    A teraz bez beki plynalem stenaline w 2009 roku, kajuty male jak sam skurwysyn uprawianie seksu w nich bylo nie lada wyczynem, pelno najebanych dlugowlosych brudasow ze Szwecji, do tego caly czas chcialo mi sie rzygac (dopokie nie wypilem paru drinkow).
    Jezus was kocha

  14. #14
    GSAcademy Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Feb 2019
    Wiek
    31
    Postów
    5
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: Fajne miejsce do wypoczynku

    Ja to basen polecam serdecznie A jak nie umiesz pływać to jakiś instruktor pływania zawsze Ci pomoże

  15. #15
    Palomka Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Apr 2019
    Wiek
    31
    Postów
    1
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: Fajne miejsce do wypoczynku

    A ja polecam Ci nasze polskie góry. Wypoczniesz, zrelaksujesz się, podumasz na łonie dzikiej przyrody... Regularnie odwiedzam górskie miejscowości zarówno latem, jak i zimą i mogę z czystym sumieniem zapewnić, że wypady te zawsze spełniają wszystkie moje oczekiwania. Jeśli pragniesz choć na chwilę odciąć się od zgiełku dużych miast, to do gustu przypadnie Ci na 100% Wisła. Hotele położone w tej miejscowości oferują pokoje o wysokim, europejskim wręcz standardzie.

+ Odpowiedz na ten temat

Thread Information

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

     

Podobne wątki

  1. Sprawdzone miejsce
    By mczay in forum Pytaj o wszystko  
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 03-05-21, 14:55
  2. Idealne miejsce na randkę
    By jankooo in forum Pytaj o wszystko  
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 29-08-20, 00:57
  3. Najpiekniejsze miejsce na swiecie
    By Papla in forum Pytaj o wszystko  
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 01-01-07, 23:17
  4. Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 03-08-06, 09:07

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów