+ Odpowiedz na ten temat
Pokaż wyniki od 1 do 12 z 12

Temat: Mitsubishi Outlander na Weekend

  1. #1
    kaczucha Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Sep 2011
    Wiek
    40
    Postów
    2
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Mitsubishi Outlander na Weekend

    Witam serdecznie
    Chciałabym zaprosić wszystkich do super konkursu!
    Do wygrania Mitsubischi Outlander na weekend.
    Wystarczy wejść na stronę delara samochodowego Mitcar i tam wejść w aplikację bezpieczne wakacje!
    https://www.facebook.com/mitsubishi.mitcar

    *******************************
    Najpopularniejsze wątki w tym dziale:


  2. #2
    Unbearable cone-eater akaeld Człowiek z aspiracjami Avatar akaeld
    Na DoFo od
    Nov 2005
    Skąd
    Rzeszów
    Wiek
    38
    Postów
    244
    Siła Reputacji
    19

    Domyślnie Odp: Mitsubishi Outlander na Weekend

    Kaczucha nie wpierdalaj ludziom tego tekturowego szajsu, bo w zimie nawet sanki zaprzegniete w kota sa szybsze od tego swinio-wozu. Mialem okazje tym jechac, wykonanie tego auta jest na poziomie poczciwej zastawy.. chociaz nie.. zastawa przeciez nie byla z kartonu..

    Jeszcze ktos wygra ten szczyt mysli technologicznej japonskich inzynierow na weekend i bedzie musial zaplacic jak urwie kolo na przydroznym kamieniu.
    Identify,Predict,Decide,Execute.

  3. #3
    Tylko S. ;* Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Avatar Enemigo
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    Człuchów
    Postów
    7,299
    Siła Reputacji
    31

    Domyślnie Odp: Mitsubishi Outlander na Weekend

    Cytat Napisał akaeld Zobacz post
    Kaczucha nie wpierdalaj ludziom tego tekturowego szajsu, bo w zimie nawet sanki zaprzegniete w kota sa szybsze od tego swinio-wozu. Mialem okazje tym jechac, wykonanie tego auta jest na poziomie poczciwej zastawy.. chociaz nie.. zastawa przeciez nie byla z kartonu..

    Jeszcze ktos wygra ten szczyt mysli technologicznej japonskich inzynierow na weekend i bedzie musial zaplacic jak urwie kolo na przydroznym kamieniu.
    Czemu tak uwazasz mi sie tym super jezdzilo, ba nawet uwazam ze to jedno z lepszych aut w swojej klasie

    A co do autora tematu to klasyczny czlonek do okreznicy za reklamowanie itp.
    Jezus was kocha

  4. #4
    Unbearable cone-eater akaeld Człowiek z aspiracjami Avatar akaeld
    Na DoFo od
    Nov 2005
    Skąd
    Rzeszów
    Wiek
    38
    Postów
    244
    Siła Reputacji
    19

    Domyślnie Odp: Mitsubishi Outlander na Weekend

    Może troche sie rozpisze i pozrzedze jak baba.
    W 2004 kupilem moje pierwsze auto - nubira II(3letnia). Gowniarz bylem i mialem smiesznie male pojecie, wazne ze byla klima, el. lusterka, co na tamte czasy bylo nie lada szalem na wiosce.Silnik 1.6 + lpg. Jezdzilem za grosze jak prawdziwy dworzanin-mimo ze mawiaja w moich stronach 'wyszedlem na pole'. Wydatek zycia. Ale warto bylo, pomyslalem wtedy..
    Po 2 tyg (zima, gorzysty teren) prawie sie zabilem jadac z gorki - rozwalil sie wał, silnik zgasl, wspomaganie, abs i inne cuda sie wylaczyly, a ja zatrzymalem sie pol metra przed 10m urwiskiem.

    W 2007r zmienilem sprzet na 3 letnia lagune II w kombi, navi, czujniki w oponach, szybach,swiatlach i dupie. Full wypas jednymi slowy. 3x turbina wymieniona w 2 lata u pana Staszka w stodole, bo jak uslyszalem cene w ASO to moje 4,5kg jaja jak arbuzy ktore trzymalem w jednej rece, gdy druga prowadzilem moj niebieski pojazd marzen, skurczyly sie do wielkosci przejrzalych mandarynek. Na naprawy wydalem w 2 lata bez mala rownowartosc auta.

    Podkurwiony stanem rzeczy na poczatku 2010 postanowilem nabyc 4x4, jako ze to ponoc gniotsa nie łamniotsa. Na nowe szkoda bylo kasy jak zawsze. Pojechalem stestowac do jednego z rzeszowskich komisow jakas terenówe. Bylo kilka, rav4, outlander, ml.. Wybralem outlandera. Pan sprzedawca zabral mnie na jazde w teren iiii... auto mialo problem z ruszeniem z miejsca pod delikatna oblocona goreczke. Nie wiem czym to spowodowane, moze opony lyse, chuj wie, malo mnie to interesowalo w tamtym momencie. Zauwazylem tez nie najlepsze i trzaskajace plastiki w srodku, co jak na ta kase za auto nie powinno miec wg mnie miejsca. Wyszlo na to, ze kupilem rav4 z 96roku za 1/5 tego co kosztowalby mnie outlander. Zapieprzam nia wszedzie jak dzik i mimo, ze nie jest to 100% auto w ciezki teren, to daje rade na lysych oponach, w sniegu i blocie i tundrze i tajdze :] Cieszy fakt, ze nie dolozylem do niej ani grosza i choc do seksu sie nie nadaje, to przynajmniej zalu jak sie rozjebie nie bedzie.

    Morał z tego taki, że dobre 4x4 sa jak grube laski, nikt tego nie chce, kazdy sie wstydzi, ale tony halik wyjechal na tym na Rysy z calym osprzetem hehe

    Nastepny na ruszt pojdzie GL, takie mam postanowienie noworoczne

    Pozdrawiam
    Identify,Predict,Decide,Execute.

  5. #5
    6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level Avatar 6 biegowy
    Na DoFo od
    Sep 2005
    Skąd
    CHICAGO
    Postów
    9,745
    Siła Reputacji
    33

    Domyślnie Odp: Mitsubishi Outlander na Weekend

    Mitsubishi nie ma nic specjalnego w swojej ofercie na ten moment, ciotka ma nowego Galanta i samochod jest naprawde zrobiony tandetnie z zastosowaniem technologii z poczatku wieku.

  6. #6
    Unbearable cone-eater akaeld Człowiek z aspiracjami Avatar akaeld
    Na DoFo od
    Nov 2005
    Skąd
    Rzeszów
    Wiek
    38
    Postów
    244
    Siła Reputacji
    19

    Domyślnie Odp: Mitsubishi Outlander na Weekend

    "W 2009 r. kupiłem samochód marki Mitsubishi Outlander 2.2 DID. Oczekiwałem, że ta japońska marka będzie synonimem niezawodności, tak jednak się nie stało.

    Pierwsze rozczarowanie spotkało mnie w grudniu 2009 r. Okazało się, że gdy temperatura otoczenia spada do poziomu -15 stopni, samochód odmawia posłuszeństwa. Silnik uruchamia się bez problemu, natomiast po przejechaniu 1-2 km samochód nagle gaśnie, w trakcie jazdy. Po ponownym
    uruchomieniu jest w stanie pracować tylko na biegu jałowym. Dodanie gazu czy ruszenie powoduje znowu zgaśnięcie.

    Problem został zgłoszony w ASO i został zdiagnozowany jako niedrożność filtra paliwa, spowodowana złą jakością oleju napędowego. Filtr został zmieniony. Po kilku dniach... problem powrócił.

    Podobne perypetie dotknęły mnie również zimą 2010/2011, a także w bieżącym tygodniu. Zeszłej zimy problem objawiał się codziennie przez okres tygodnia. Tej zimy występuje już czwarty dzień.

    Zatkanie filtra jest absolutnie niezależne od rodzaju zatankowanego paliwa. Próbowałem tankować na wszystkich stacjach sieciowych: Orlen, Statoil, Shell, BP. Testowałem również paliwa premium, a także uszlachetniacze do paliw. Nie przyniosło to żadnego rezultatu. Jedyne co pomaga, gdy problem już wystąpi, to pozostawienie pracującego silnika na okres 1-2 godzin.

    Problem wynika z faktu, że samochody w wersji silnikowej 2.2 (oparte o silnik DW12 produkcji PSA) nie zostały wyposażone w wersji wprowadzonej
    na polski rynek w ogrzewanie filtra paliwa. Skutkuje to jego notorycznym zamarzaniem.

    Problem ten dotyka wszystkich egzemplarzy wyposażonych w silnik 2.2. Na forum Mitsubishi można przeczytać wiele skarg od użytkowników tego modelu. Zgłaszanie go do ASO skutkuje jedynie wyrazami współczucia. Producent nie przewidział dla tego modelu podgrzewacza paliwa. Jest on dostępny tylko dla Mitsubishi L200. Na rynku występują wprawdzie nieoryginalne podgrzewacze paliwa, ale poinformowano mnie, że ich instalacja spowoduje utratę gwarancji.

    Tym samym, dysponuję samochodem, który nie jeździ w zimie, a próba jeżdżenia nim naraża mnie na niebezpieczeństwo. Ostatnio zgasł mi na środku ruchliwej drogi. Nie muszę chyba dodawać, że gdy przestaje pracować silnik, przestaje też działać wspomaganie kierownicy i hamulców..."


    http://www.wykop.pl/ramka/1034821/po...e-jezdzi-zima/


    Cześć 6b
    Identify,Predict,Decide,Execute.

  7. #7
    6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level Avatar 6 biegowy
    Na DoFo od
    Sep 2005
    Skąd
    CHICAGO
    Postów
    9,745
    Siła Reputacji
    33

    Domyślnie Odp: Mitsubishi Outlander na Weekend

    Cytat Napisał akaeld Zobacz post
    "W 2009 r. kupiłem samochód marki Mitsubishi Outlander 2.2 DID. Oczekiwałem, że ta japońska marka będzie synonimem niezawodności, tak jednak się nie stało.

    Pierwsze rozczarowanie spotkało mnie w grudniu 2009 r. Okazało się, że gdy temperatura otoczenia spada do poziomu -15 stopni, samochód odmawia posłuszeństwa. Silnik uruchamia się bez problemu, natomiast po przejechaniu 1-2 km samochód nagle gaśnie, w trakcie jazdy. Po ponownym
    uruchomieniu jest w stanie pracować tylko na biegu jałowym. Dodanie gazu czy ruszenie powoduje znowu zgaśnięcie.

    Problem został zgłoszony w ASO i został zdiagnozowany jako niedrożność filtra paliwa, spowodowana złą jakością oleju napędowego. Filtr został zmieniony. Po kilku dniach... problem powrócił.

    Podobne perypetie dotknęły mnie również zimą 2010/2011, a także w bieżącym tygodniu. Zeszłej zimy problem objawiał się codziennie przez okres tygodnia. Tej zimy występuje już czwarty dzień.

    Zatkanie filtra jest absolutnie niezależne od rodzaju zatankowanego paliwa. Próbowałem tankować na wszystkich stacjach sieciowych: Orlen, Statoil, Shell, BP. Testowałem również paliwa premium, a także uszlachetniacze do paliw. Nie przyniosło to żadnego rezultatu. Jedyne co pomaga, gdy problem już wystąpi, to pozostawienie pracującego silnika na okres 1-2 godzin.

    Problem wynika z faktu, że samochody w wersji silnikowej 2.2 (oparte o silnik DW12 produkcji PSA) nie zostały wyposażone w wersji wprowadzonej
    na polski rynek w ogrzewanie filtra paliwa. Skutkuje to jego notorycznym zamarzaniem.

    Problem ten dotyka wszystkich egzemplarzy wyposażonych w silnik 2.2. Na forum Mitsubishi można przeczytać wiele skarg od użytkowników tego modelu. Zgłaszanie go do ASO skutkuje jedynie wyrazami współczucia. Producent nie przewidział dla tego modelu podgrzewacza paliwa. Jest on dostępny tylko dla Mitsubishi L200. Na rynku występują wprawdzie nieoryginalne podgrzewacze paliwa, ale poinformowano mnie, że ich instalacja spowoduje utratę gwarancji.

    Tym samym, dysponuję samochodem, który nie jeździ w zimie, a próba jeżdżenia nim naraża mnie na niebezpieczeństwo. Ostatnio zgasł mi na środku ruchliwej drogi. Nie muszę chyba dodawać, że gdy przestaje pracować silnik, przestaje też działać wspomaganie kierownicy i hamulców..."


    http://www.wykop.pl/ramka/1034821/po...e-jezdzi-zima/


    Cześć 6b
    Dzien Dobry Wieczor Jak tam zycie kolego?

  8. #8
    Unbearable cone-eater akaeld Człowiek z aspiracjami Avatar akaeld
    Na DoFo od
    Nov 2005
    Skąd
    Rzeszów
    Wiek
    38
    Postów
    244
    Siła Reputacji
    19

    Domyślnie Odp: Mitsubishi Outlander na Weekend

    Życie powolutku do przodu, ostatnio trochę monotonne, ale tak już bywa. Czasami wybiorę się gdzieś na dziki wschód na poprawę humoru
    Widzę, że podobnie jak ja zaglądasz na forum z sentymentu Ale ten czas leci, w 2004 jeszcze na NKT Jakuba posty się czytało hehe, szkoda że nie ma już takich miejsc w sieci.
    "To se już nie wrati.. "
    Pozdro!
    Identify,Predict,Decide,Execute.

  9. #9
    Tylko S. ;* Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Avatar Enemigo
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    Człuchów
    Postów
    7,299
    Siła Reputacji
    31

    Domyślnie Odp: Mitsubishi Outlander na Weekend

    Kurde Ziomy brat ma Outlandera i ja sie w sumie jaralem troche, ale powiem ze na furach to sie specjalnie nie znam jak Wy
    Jezus was kocha

  10. #10
    6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level Avatar 6 biegowy
    Na DoFo od
    Sep 2005
    Skąd
    CHICAGO
    Postów
    9,745
    Siła Reputacji
    33

    Domyślnie Odp: Mitsubishi Outlander na Weekend

    Jedynie Toyta FJ Cruiser z samochodow terenowych

    Ostatnio edytowane przez 6 biegowy ; 17-02-12 o 04:03

  11. #11
    ZimnoCiepo Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Apr 2020
    Wiek
    24
    Postów
    5
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: Mitsubishi Outlander na Weekend

    Grunt, to żeby była klima

  12. #12
    Wyrzucony z DoFo mery1998 Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Mar 2019
    Postów
    353
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: Mitsubishi Outlander na Weekend

    Zawsze sprawdzajcie co samochód ma w swoim wyposażeniu. Jakie akcesoria. Czyta ma na przykład apteczkę samochodową i koc termiczny to jest element niezbędny podczas jakiegoś nieszczęśliwego zdarzenia na drodze. Pamiętajcie o tym by o to zadbać by to w samochodach naszych było.

+ Odpowiedz na ten temat

Thread Information

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

     

Podobne wątki

  1. Weekend w Palestynie
    By Nazwisko in forum O WSZYSTKIM
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 28-01-09, 20:50
  2. Weekend majowy
    By Enemigo in forum O WSZYSTKIM
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post / autor: 30-04-08, 11:52
  3. Mitsubishi Lancer Evolution X
    By Adamitsu in forum AUTO-MOTO
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 14-06-07, 20:53
  4. Juz w ten weekend
    By 6 biegowy in forum AUTO-MOTO
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 25-05-07, 17:51
  5. mitsubishi eclipse 2006
    By n2zo in forum AUTO-MOTO
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 10-10-05, 21:11

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów