+ Odpowiedz na ten temat
Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 16 do 30 z 51

Temat: Gdzie na studia?

  1. #16
    JP2propaganda Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Feb 2012
    Postów
    24
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: Gdzie na studia?

    Studia w polsce to wylegarnia nieporadnych maminsynkow, ktorzy nie potrafia sobie znalezc pozniej sami pracy. Jesli jestes nadczlowiekiem, musisz pierdolic studia zwazywszy na fakt inflacji wyksztalcenia w tym kraju.
    Przeciwko papiestwu ludzi cala masa - jestes z ulicy i wbijasz w to k*tasa

  2. #17
    Tylko S. ;* Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Avatar Enemigo
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    Człuchów
    Postów
    7,299
    Siła Reputacji
    31

    Domyślnie Odp: Gdzie na studia?

    Ja magister ale pracujacy od 18 roku zycia wiec mam prawo pluc na studentow? Mi sie wydaje ze mam moralne prawo
    Jezus was kocha

  3. #18
    6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level Avatar 6 biegowy
    Na DoFo od
    Sep 2005
    Skąd
    CHICAGO
    Postów
    9,745
    Siła Reputacji
    33

    Domyślnie Odp: Gdzie na studia?

    Cytat Napisał Enemigo Zobacz post
    Ja magister ale pracujacy od 18 roku zycia wiec mam prawo pluc na studentow? Mi sie wydaje ze mam moralne prawo
    Drogi przyjacielu, nie tylko moralne prawo ale i obowiazek, chyle glowe przed Twoim zdrowym podejsciem do zycia.

  4. #19
    calinka Człowiek z aspiracjami Avatar calinka
    Na DoFo od
    Nov 2009
    Postów
    19
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: Gdzie na studia?

    Uczelnie to w zależności od tej co lubisz, w czym jesteś dobry ale jeśli juz wybrac jakieś miasto to zdecydowanie Poznan. Przyjaźnie, jak na polskie warunki to też jest w miarę pracy. Nie jest tak drogo jak w stolicy, a miasto zachęca studentow - ostatnio nawet widziałam konkurs "ciagotki do Poznania" czy podobna nazwa, gdzie mozna wygrać rok studiowania za darmo.
    No i w mieście jest duzo zieleni, czyli terenów, gdzie można w wiosnę się pouczyc
    Nic tak diabła nie rozsierdza jak miłosierdzie

  5. #20
    Sentyment molestuje dzieci stuff Wie o co chodzi stuff Wie o co chodzi Avatar stuff
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Wiek
    34
    Postów
    2,202
    Siła Reputacji
    22

    Domyślnie Odp: Gdzie na studia?

    Nie czytajac wczesniejszych postow, napisze ze na studia nie oplaca sie isc. wybierz lepiej zawodowka i max liczbe kursow.

  6. #21
    JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek Avatar JaMajka
    Na DoFo od
    Aug 2007
    Wiek
    37
    Postów
    2,367
    Siła Reputacji
    26

    Domyślnie Odp: Gdzie na studia?

    zgadzam sie z przedmowca. Nie tyle sie nie oplaca, co jest zupelnie bez znaczenia miec tego mgr czy nie. W obydwu przypadkach taka sama chujnia potem.

  7. #22
    korab Człowiek z aspiracjami Avatar korab
    Na DoFo od
    Jul 2013
    Skąd
    warsaw
    Postów
    9
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: Gdzie na studia?

    studia sa spoko, trzeba tylko wiedziec jaki kierunek wybrac. ja skonczylem informatyke w wsb-nlu i robotę znalazlem bez problemu. dziwie sie ludziom, ktorzy wybierają kijowe kierunki, a potem dziwia sie ze roboty nie mają..

  8. #23
    Unbearable cone-eater akaeld Człowiek z aspiracjami Avatar akaeld
    Na DoFo od
    Nov 2005
    Skąd
    Rzeszów
    Wiek
    38
    Postów
    244
    Siła Reputacji
    19

    Domyślnie Odp: Gdzie na studia?

    Cytat Napisał korab Zobacz post
    studia sa spoko, trzeba tylko wiedziec jaki kierunek wybrac. ja skonczylem informatyke w wsb-nlu i robotę znalazlem bez problemu. dziwie sie ludziom, ktorzy wybierają kijowe kierunki, a potem dziwia sie ze roboty nie mają..
    jak bedzie za duza podaz co juz zaczyna sie dziac to i informatycy beda plakac. Studia w pl biora w zdecydowanej wiekszosci debili, zeby po 5 latach dac im papier, ze teraz sa tylko pol-debilami.
    W gospodarce potrzebny jest tak samo jak informatyk, gosc od wulkanizacji, piekarz, murarz czy kierowca. Tak czy siak, jak cos sie chce miec to trzeba zapierdalac, papier za nikogo robil nie bedzie.
    Identify,Predict,Decide,Execute.

  9. #24
    Wertiks Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Aug 2013
    Wiek
    31
    Postów
    1
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: Gdzie na studia?

    Śmiało mogę polecić Ci prawo na Uniwersytecie Wrocławskim studiuję tam wraz z moim kuzynem, jesteśmy póki co na 1szym roku (od października na drugim) i jest bardzo fajnie i ciekawie. Kierunek jest przyszłościowy i jest wiele możliwości po skończeniu studiów, wiele rodzajów aplikacji no i spore pieniądze po zrobieniu każdej

  10. #25
    Dlaciveg Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Oct 2016
    Wiek
    31
    Postów
    1
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: Gdzie na studia?

    w ogóle nie zdałbym studiów gdyby nie praca napisana przez firmę http://rzetelne-prace.pl/. zaliczenie studiów to piekło.

  11. #26
    Świeża Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Dec 2017
    Postów
    5
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: Gdzie na studia?

    Może lepiej idź na prywatną... zależy tez jak mieszkasz od czego dalej...bo odległośc się liczy. Ja studiuję na Akademii Polonijnej w Częstochowie filologie angielską

  12. #27
    lila00
    Guest

    Domyślnie Odp: Gdzie na studia?

    Myślę, że dobrym wyborem będzie szkoła medyczna warszawa , jeśli myślicie o takich medycznych kierunkach. Mazowiecka Uczelnia Medyczna proponuje kilka kierunków, takich jak fizjoterapia, położnictwo, pielęgniarstwo na przykład. A w tych zawodach zawsze będzie zapotrzebowanie, jak nie coraz większe.

  13. #28
    Kard Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Jul 2019
    Wiek
    36
    Postów
    7
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: Gdzie na studia?

    Nie wiem czy jest sens obecnie patrzeć się na renomę uczelni bo na rynku pracy nie liczy się to jaką się uczelnię skończyło ale jakie ma się umiejętności oraz to co może się zaoferować potencjalnemu pracodawcy. Sam ukończyłem informatykę oraz muszę tutaj przyznać, ze wiele się na studiach nie nauczyłem. Jasne, ze dyplom na początku sie przydaje jeśli nie ma się doświadczenia, jednak wszystkiego musiałem nauczyć się samodzielnie. Wiedza na studiach jest totalnie zdewaluowana.

  14. #29
    Wyrzucony z DoFo małaaa Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Aug 2019
    Wiek
    34
    Postów
    132
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: Gdzie na studia?

    Studia są ważne, ale zanim się wybierze dany kierunek trzeba przejść przez inne szkoły. A teraz jak można zauważyć dużo zmieniło się w systemach szkół. W ogóle zobacz ofertę podręczników nowych na stronie nowaera.pl. Jak teraz będzie wyglądać nauka i jaki zawierać materiał.

  15. #30
    dominik4 Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Sep 2019
    Wiek
    49
    Postów
    1
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: Gdzie na studia?

    Jeśli ktoś z was ma dziecko w szkole to polecam stronę internetową https://polisoteka.pl/ubezpieczenie-...jczestsze-mity z ubezpieczeniami.Jestem pewny że dużo osób z tej oferty skorzysta.

+ Odpowiedz na ten temat

Thread Information

Users Browsing this Thread

Aktualnie 2 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 2 gości)

     

Podobne wątki

  1. Studia podyplomowe
    By karol3326778 in forum O WSZYSTKIM
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 06-03-24, 08:36
  2. Pisanie prac na studia
    By Miki789 in forum O WSZYSTKIM
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 28-10-20, 11:07
  3. Studia 2011/2012
    By moniavip in forum O WSZYSTKIM
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 05-07-11, 10:48
  4. Studia
    By katsiu in forum O WSZYSTKIM
    Odpowiedzi: 17
    Ostatni post / autor: 03-12-08, 10:14
  5. Pałac za studia w czasie
    By mineczka in forum O WSZYSTKIM
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 06-01-08, 23:58

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów