+ Odpowiedz na ten temat
Strona 1 z 4 1 2 3 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 51

Temat: Gdzie na studia?

  1. #1
    frankie Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Feb 2011
    Wiek
    44
    Postów
    3
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Gdzie na studia?

    Ostatni gwizdek na pójście na studia wyższe, zastanawiałem się nad studiami lingwistycznymi. Polecicie coć w stolicy?

    *******************************
    Najpopularniejsze wątki w tym dziale:


  2. #2
    Tylko S. ;* Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Avatar Enemigo
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    Człuchów
    Postów
    7,299
    Siła Reputacji
    31

    Domyślnie Odp: Gdzie na studia?

    Idz na studia nizsze
    Jezus was kocha

  3. #3
    pauliniacz Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Feb 2011
    Wiek
    44
    Postów
    4
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: Gdzie na studia?

    Znajoma postanowiła wybrać się na germanistykę do Lingwistycznej Szkoły Wyższej w Warszawie, z racji tego, iż wyczytała wiele pozytywnych opinii o tej uczelni, także możesz zastanowić się nad ich ofertę.

  4. #4
    Tylko S. ;* Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Avatar Enemigo
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    Człuchów
    Postów
    7,299
    Siła Reputacji
    31

    Domyślnie Odp: Gdzie na studia?

    Cytat Napisał pauliniacz Zobacz post
    Znajoma postanowiła wybrać się na germanistykę do Lingwistycznej Szkoły Wyższej w Warszawie, z racji tego, iż wyczytała wiele pozytywnych opinii o tej uczelni, także możesz zastanowić się nad ich ofertę.
    Moja znajoma tez tam byla podobno szkola strasznie kijowa, zamiast kibli maja wykopana 1 latryne a wykladowcy molestuja studentow

    Info potwierdzone
    Jezus was kocha

  5. #5

    Domyślnie Odp: Gdzie na studia?

    Lingwistyczna Szkoła Wyższa w Warszawie jest kiepska wiem bo ją ukończylam

  6. #6
    marta art Człowiek z aspiracjami Avatar marta art
    Na DoFo od
    Oct 2011
    Skąd
    Poznan
    Wiek
    48
    Postów
    3
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: Gdzie na studia?

    Nie polecam tez lingwistyki na UW i tej na UAM w Poznaniu. Wiem bo w Poznaniu sama studiowalam, a w Wawie moja kumpela. Mysle ze z lingwistyka problem nie jest gdzie najlepiej studiowac, ale czy w ogole akurat taki kierunek studiow. Chyba ze chcesz byc tlumaczem. Jesli tak,to jest to dobry wybor, a jak nie, to kiepsko, bo jezyki biegle zna coraz wiecej osob, a do tego maja skonczone jeszcze inne studia. Takze lepiej to przemyslec
    Dobry film i dobra muzyka

  7. #7
    Tylko S. ;* Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Avatar Enemigo
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    Człuchów
    Postów
    7,299
    Siła Reputacji
    31

    Domyślnie Odp: Gdzie na studia?

    Zawsze mialem beke z ludzi ktorzy sie za bardzo podniecaja studiami i mysla ze studia same z siebie zaprowadza ich do kariery - moja teze potwierdza fakt ze w POlsce pelno gamoni po studiach jest nierobami nie mogacymi sie odnalezc na rynku pracy
    Jezus was kocha

  8. #8
    Unbearable cone-eater akaeld Człowiek z aspiracjami Avatar akaeld
    Na DoFo od
    Nov 2005
    Skąd
    Rzeszów
    Wiek
    38
    Postów
    244
    Siła Reputacji
    19

    Domyślnie Odp: Gdzie na studia?

    Cytat Napisał frankie Zobacz post
    Ostatni gwizdek na pójście na studia wyższe, zastanawiałem się nad studiami lingwistycznymi. Polecicie coć w stolicy?
    Filologia i filizofia to najbardziej przyszlosciowe kierunki. Bardzo je polecamy, zwlaszcza ze bedziesz studiowac w stolicy! Ja sam ukonczylem niedawno High School University College Of Warsaw i choc jestem ze wsi to znam angielski. Mam swietna, niesamowicie platna prace. Powiem wiecej - wolniej zarabialbym nawet sprzedajac narkotyki. Nie martwie sie zlosliwymi komentarzami, nie mam jak ich przeczytac zza tej sterty pieniedzy! Jesli masz jakies pytania odnosnie studiowania, lingwistyki oraz zycia na wsi, to goraco sie polecam.
    Ostatnio edytowane przez akaeld ; 22-10-11 o 13:10
    Identify,Predict,Decide,Execute.

  9. #9
    kotlin Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Oct 2011
    Wiek
    37
    Postów
    1
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: Gdzie na studia?

    Zależy jaka dziedzina Cię ciągnie...
    Ja jestem teraz na podyplomówce na Wyższej Szkole Bankowej.
    Zamierzam robić na niej certyfikat Franklin Univeristy

  10. #10
    karolciawin Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Nov 2011
    Postów
    46
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: Gdzie na studia?

    Proponuję większe miasta - takie jak Warszawa, Lublin, Wrocław, Łódź. Warszawa chyba najlepiej kształci, gdyż jest miastem o bardzo wysokim szczeblu edukacyjnym, ale tu panuje wyścig szczurów. Próbuj, powodzenia!
    Mój blog

  11. #11
    belladonna Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Dec 2011
    Wiek
    39
    Postów
    32
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: Gdzie na studia?

    Wybór kierunku to też chyba teraz zależy również od tego co się zdawało na maturze? czyż nie?

  12. #12
    karolciawin Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Nov 2011
    Postów
    46
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: Gdzie na studia?

    Polecam Lingwistyczną Szkołę Wyższą, Społeczną Szkołę Wyższą Przedsiębiorczości i Zarządzania oraz Clark University.
    Mój blog

  13. #13
    annna Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Feb 2012
    Postów
    1
    Siła Reputacji
    0

    Wink Odp: Gdzie na studia?

    Hej! Zgadzam się z karolciawin, że najlepiej jest chyba w Warszawie. Poza tym chyba najłatwiej tu o pracę. Co do kierunku to trzeba myśleć o tym jakie jest i będzie zapotrzebowanie. Mam znajomych którzy obecnie studiują na WSFiZ psychologię i są bardzo zadowoleni i namawiają mnie na studiowanie tam. Fajne specjalizacje jak np. psychologia przedsiębiorczości i zarządzania. Można w ten sposób zdobyć wiedzę z dwóch dziedzin. Poza tym nie musisz wydawać majątku na czesne

  14. #14
    6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level Avatar 6 biegowy
    Na DoFo od
    Sep 2005
    Skąd
    CHICAGO
    Postów
    9,745
    Siła Reputacji
    33

    Domyślnie Odp: Gdzie na studia?

    Cytat Napisał annna Zobacz post
    Hej! Zgadzam się z karolciawin, że najlepiej jest chyba w Warszawie. Poza tym chyba najłatwiej tu o pracę. Co do kierunku to trzeba myśleć o tym jakie jest i będzie zapotrzebowanie. Mam znajomych którzy obecnie studiują na WSFiZ psychologię i są bardzo zadowoleni i namawiają mnie na studiowanie tam. Fajne specjalizacje jak np. psychologia przedsiębiorczości i zarządzania. Można w ten sposób zdobyć wiedzę z dwóch dziedzin. Poza tym nie musisz wydawać majątku na czesne
    Jezeli Ci sie nie uda na psychologii i to tak mozesz sie zatrzymac na dluzej w Warszawie, dla przykladu na dworcu Centralnym, tam wiele aktorek twojego typu zaczynalo kariere zeby pozniej skonczyc w Monarze.

  15. #15
    Tylko S. ;* Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Avatar Enemigo
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    Człuchów
    Postów
    7,299
    Siła Reputacji
    31

    Domyślnie Odp: Gdzie na studia?

    Hej! Nie zgadzam się z karolciawin, że najlepiej jest chyba w Warszawie. Poza tym chyba najgorzej tu o pracę. Co do kierunku to trzeba myśleć o tym jakie jest i będzie zapotrzebowanie. Mam znajomych którzy obecnie studiują na WSFiZ psychologię i są bardzo niezadowoleni i odradzaja mi studiowanie tam. Chujowe specjalizacje jak np. psychologia przedsiębiorczości i zarządzania. Można w ten sposób co najwyzej prostytuowac sie pod latarnian. Poza tym musisz wydawać majątek na czesne :/
    Jezus was kocha

+ Odpowiedz na ten temat

Thread Information

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

     

Podobne wątki

  1. Studia podyplomowe
    By karol3326778 in forum O WSZYSTKIM
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 06-03-24, 08:36
  2. Pisanie prac na studia
    By Miki789 in forum O WSZYSTKIM
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 28-10-20, 11:07
  3. Studia 2011/2012
    By moniavip in forum O WSZYSTKIM
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 05-07-11, 10:48
  4. Studia
    By katsiu in forum O WSZYSTKIM
    Odpowiedzi: 17
    Ostatni post / autor: 03-12-08, 10:14
  5. Pałac za studia w czasie
    By mineczka in forum O WSZYSTKIM
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 06-01-08, 23:58

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów