+ Odpowiedz na ten temat
Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Temat: Chirurgia plastyczna

1. Na górę | #1
    zuz Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Sep 2011
    Siła Reputacji
    0

Domyślnie Chirurgia plastyczna

Co myślicie o operacjach plastycznych? Popieracie? Jesteście przeciew? Co chcielibyście w sobie zmienić za ich pomocą? Może ktoś ma doświadczenie w tej kwestii i podzieli się swoimi wrażeniami? Poleci lekarza?

Najpopularniejsze wątki w tym dziale:

2. Na górę | #2
    set Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Jan 2021
    Siła Reputacji
    0

Domyślnie Odp: Chirurgia plastyczna

Ja uważam, ze każdy ma prawo do własnej opinii, ja jestem za. Sama miałam operowaną opadającą powiekę. Był to zabieg wykonywany u dobrego, rzetelnego chirurga - dr Łątkowskiego z kliniki w Polanicy-Zdroju. Chodziło o to, by wyciąć nadmiar skóry z mojej prawej powieki tak, by wyglądała tak jak lewa. Wyszło super, po korekcie nie widać szwów ani niczego takiego, za to sama powieka wygląda naturalnie i pasuje do drugiej . Jestem szczęśliwa, że natrafiłam na tak dobrego chirurga i polecam go serdecznie.

3. Na górę | #3
    slawek3321 Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Feb 2021
    Siła Reputacji
    0

Ja na pewno ten wątek dzisiaj pokaże mojej koleżance. Moją koleżankę takie wątki interesują.
    __________________________________________________ _____________
    medyczna marihuana

4. Na górę | #4

Ja raczej zdecydowałabym się na miej inwazyjne zabiegi medycyny estetycznej, np. na poprawę kondycji cery Mam problemy z bliznami po trądziku i nie wyobrażam sobie nigdy z niczego nie skorzystać, skoro jest teraz tyle możliwości. W wolnej chwili polecam sobie poczytać o takich zabiegach na http://www.ladentalspa.pl/. Może ktoś znajdzie coś dla siebie

+ Odpowiedz na ten temat

Thread Information

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Uprawnienia