+ Odpowiedz na ten temat
Poka¿ wyniki od 1 do 5 z 5

Temat: Szukam dobrej firmy obs³uguj±cej ksiêgowo¶æ tak¿e w jêz. niemieckim.

  1. #1
    frankie Cz³owiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Feb 2011
    Wiek
    44
    Postów
    3
    Si³a Reputacji
    0

    Domy¶lnie Szukam dobrej firmy obs³uguj±cej ksiêgowo¶æ tak¿e w jêz. niemieckim.

    Witajcie, potrzebujê firmy zajmuj±cej siê obs³ug± ksiêgowo¶ci w ¶redniej firmie jak± jest moja w³asna. Pracujê z niemieckimi firmami dlatego wa¿ne s± dla mnie tak¿e kompetencje jêzykowe. Bêdê wdziêczny za sprawdzone namiary. Pozdrawiam.

    *******************************
    Najpopularniejsze w±tki w tym dziale:


  2. #2
    Wyrzucony z DoFo mczay Cz³owiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Apr 2019
    Wiek
    34
    Postów
    495
    Si³a Reputacji
    0

    Domy¶lnie Odp: Szukam dobrej firmy obs³uguj±cej ksiêgowo¶æ tak¿e w jêz. niemieckim.

    Najlepiej jest wynaj±æ biuro rachunkowe, tutaj https://superksiegi.pl/ masz dobre z Wroc³awia, jestem ich klientem ju¿ od dawna i chwalê sobie ich pracê. Mam wszystk± dokumentacjê na czas, s± zaznajomieni ze zmianami w prawie, no i abonament miesiêczny maj± w dobrej cenie.

  3. #3
    TomKowal Cz³owiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Dec 2018
    Wiek
    37
    Postów
    2
    Si³a Reputacji
    0

    Domy¶lnie Odp: Szukam dobrej firmy obs³uguj±cej ksiêgowo¶æ tak¿e w jêz. niemieckim.

    Je¿eli szukasz us³ugi ksiêgowe Poznañ Je¿yce to polecam firmê Rachmistrz. Obs³uguje równie¿ w jêzyku niemieckim. Korzystam z ich us³ug od wielu lat, wspó³pracujê silnie z niemieckimi firmami, dlatego skorzysta³em z tego biura rachunkowego w Poznaniu. Zawsze mog³em liczyæ na wsparcie w kwestiach ksiêgowych.

  4. #4
    monia990
    Guest

    Domy¶lnie Odp: Szukam dobrej firmy obs³uguj±cej ksiêgowo¶æ tak¿e w jêz. niemieckim.

    Nie my¶la³e¶ o tym, aby ksiêgowo¶ci± zaj±æ siê samodzielnie? Nie jest ona tak trudna, jak niektórzy s±dz±. To oprogramowanie: https://www.ca-staff.eu/uslugi/rozliczanie-czasu-pracy pomo¿e Ci na przyk³ad w rozliczaniu czasu pracy pracowników. My¶lê, ze powiniene¶ siê w niego zaopatrzyæ.

  5. #5
    Wyrzucony z DoFo matyja Cz³owiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    May 2020
    Postów
    98
    Si³a Reputacji
    0

    Domy¶lnie Odp: Szukam dobrej firmy obs³uguj±cej ksiêgowo¶æ tak¿e w jêz. niemieckim.

    Na pewno dobre ksiêgowania i rozliczenia znajdziesz tutaj http://fcenter.pl/ , ale nie mam pewno¶ci, jak to bêdzie w kwestii w³a¶nie jêzyka obcego. No, ale od czego jest telefon, albo mail? Mo¿esz w sumie odpisaæ na ten temat i bêdziesz wiedzieæ, co ta naprawdê mog± Ci zaoferowaæ. Na pewno jest to jedna z lepszych firm z zakresu ksiêgowo¶ci.

+ Odpowiedz na ten temat

Thread Information

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 u¿ytkownik(ów) przegl±da ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 go¶ci)

     

Podobne w±tki

  1. Szukam dobrej firmy do wykonania ogrodzenia
    By Max25 in forum O WSZYSTKIM
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 27-08-21, 10:25
  2. Szukam dobrej muzyki na wesele
    By Baranek17 in forum O WSZYSTKIM
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 25-08-21, 13:32
  3. Szukam dobrej oferty je¶li chodzi o choinki
    By Baranek17 in forum Pytaj o wszystko  
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 08-08-21, 14:01
  4. Szukam firmy, która wykonuje naprawy iPhone
    By Baranek17 in forum ELEKTRONIKA
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 12-10-20, 11:57
  5. Odpowiedzi: 45
    Ostatni post / autor: 26-10-05, 20:48

Uprawnienia

  • Nie mo¿esz zak³adaæ nowych tematów
  • Nie mo¿esz pisaæ wiadomo¶ci
  • Nie mo¿esz dodawaæ za³±czników
  • Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów