+ Odpowiedz na ten temat
Pokaż wyniki od 1 do 11 z 11

Temat: Wasze sposoby depilacji

  1. #1
    moniavip Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Jun 2010
    Wiek
    38
    Postów
    11
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Wasze sposoby depilacji

    witam,

    jako że rozpoczęło się lato...pogoda będzie coraz piękniajsza...zaczynamy odkrywać ciałko, postanowiłam rozwinąć temat depilacji. Każda z nas ma problemy z podrażnieniami, zacięciami, krostkami i zaczerwieniami. Proszę napiszcie jakie według was są skuteczne metody depilacji: wosk, depilator elektryczny, maszynki z wymiennymi wkładami, maszynki jednorazowe, męskie maszynki, kremy depilacyjne, zabiegi laserem itp.
    Z czego jesteście bardziej zadowolone, a które sposoby według was nie są godne polecenia!!!

    *******************************
    Najpopularniejsze wątki w tym dziale:


  2. #2
    zaro
    Guest

    Domyślnie Odp: Wasze sposoby depilacji

    A jakieś opinie na temat depilacji laserowej ?

  3. #3
    ringa Człowiek z aspiracjami Avatar ringa
    Na DoFo od
    Jul 2019
    Wiek
    31
    Postów
    177
    Siła Reputacji
    5

    Domyślnie Odp: Wasze sposoby depilacji

    Ja się zdecydowałam i jestem zadowolona

    Depilacja nie okazała się taka bolesna jak mi się wydawało wcześniej
    Pozbyłam sie włosków, które powodowały u mnie kompleks bo mam spore owłosienie
    Jak równeiż jest to niesamowicie wygodne bo nie muszę się golić

    Zerknij sobie tutaj: http://markemed.com.pl/medycyna-este...arna-w-polsce/

    Takie zabiegi wśród kobiet stają się coraz bardziej popularne. Bo i sporo osob o siebie dba.

  4. #4
    Wyrzucony z DoFo małaaa Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Aug 2019
    Wiek
    34
    Postów
    132
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: Wasze sposoby depilacji

    Też dotychczas zastanawiałam się jak skutecznie pozbyć się owłosienia... Bo już mnie zmęczyło, to co 2-3. dzień golenie. Ile można machać maszynką? Dowiedziałam się od znajomej sporo na temat depilacji laserowej wykonywanej przez Estelium https://www.estelium.pl/depilacja-laserowa . Ponoć efekty są bombowe, dlatego teraz chce się zgłosić na taki zabieg.

  5. #5
    Krollax Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Sep 2020
    Wiek
    31
    Postów
    75
    Siła Reputacji
    4

    Domyślnie Odp: Wasze sposoby depilacji

    Osobiście postanowiłam, że niebawem wybiorę się na depilację laserową do tej warszawskiej kliniki. Wiele osób zachwala mi to miejsce.

  6. #6
    choinka
    Guest

    Domyślnie Odp: Wasze sposoby depilacji

    Ja to tam zawsze coś wykombinuję, ale prawda jest taka, że nie wiem do końca, jak to ma działać i co ja mam robić. Bo przede wszystkim mam takie duże problemy z włoskami na rękach. Normalnie na muszę sprawdzić, czy depilacja woskiem dłoni jest gdzieś blisko mnie wykonywana. Jeśli tak, to zdecydowanie powinnam się z tym zapoznać bliżej. Też tak uważacie?

  7. #7
    imagination Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Nov 2020
    Postów
    40
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: Wasze sposoby depilacji

    Zależało mi na trwałym efekcie i uniknięciu wrastających włosków, dlatego wykupiłam pakiet zabiegów shr in motion w depil concept. Jasne włoski nie są przeszkodą, ta metoda nie powoduje oparzeń, co jest dużą przewagą nad laserem.

  8. #8
    badyzka Człowiek z aspiracjami Avatar badyzka
    Na DoFo od
    May 2010
    Wiek
    44
    Postów
    70
    Siła Reputacji
    14

    Domyślnie Odp: Wasze sposoby depilacji

    Ale tylko laser diodowy daje efekty, nic innego nie usunie trwale włosków, a epilacja to strata czasu i kasy. Także warto umówic się do salonu gdzie maja laser vectus, ten jest najskuteczniejszy. Ja w WArszawie chodzę do salonu https://www.depicare.pl/ jestem juz po depilacji całych nóg i zaczęłam bikini. Z efektów jestem mega zadowolona.

  9. #9

    Domyślnie Odp: Wasze sposoby depilacji

    Ja zbieram na depilację laserową. Myślę, że to u mnie jedyny skuteczny sposób...

  10. #10
    floe Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Jan 2021
    Postów
    54
    Siła Reputacji
    4

    Domyślnie Odp: Wasze sposoby depilacji

    Męskie maszynki są o wiele lepsze, to prawda . Ja na szczęście już nie muszę martwić się o depilację nóg, bo byłam na depilacji laserowej i moje nogi są już całkowicie pozbawione włosów . Zabiegi miałam w gabinecie Esthe w Lublinie, który serdecznie polecam. Ich oferta jest szeroka, usługi mają w atrakcyjnych cenach. Zdecydowanie warto tam pójść. Obsługę mają profesjonalna, wszyscy są sympatyczni, a w samym gabinecie jest miła atmosfera.

  11. #11
    jankooo
    Guest

    Domyślnie Odp: Wasze sposoby depilacji

    U mnie niestety golenie się jednorazowymi maszynkami czy domowym depilatorem, nie przynosi satysfakcjonujących efektów. Dlatego nie tak dawno zapisałam się na zabieg depilacji laserowej w https://bjuskin.pl/depilacja-laserowa-vectus-lodz/ i powiem wam szczerze, że to był świetny wybór z mojej strony. Generalnie to polecam wam sam gabinet jak i zabieg - będziecie zadowolone, mówię wam.

+ Odpowiedz na ten temat

Thread Information

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

     

Podobne wątki

  1. Domowe sposoby na przeziębienie
    By mineczka in forum Medycyna
    Odpowiedzi: 49
    Ostatni post / autor: 12-06-23, 10:56
  2. Domowe sposoby na hemoroidy
    By ringa in forum O WSZYSTKIM
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 20-06-21, 12:09
  3. Sposoby na odzyskanie należności od klientów
    By mczay in forum O WSZYSTKIM
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 10-05-21, 13:11
  4. Sposoby na chrapanie
    By kronos in forum Medycyna
    Odpowiedzi: 19
    Ostatni post / autor: 15-01-15, 11:27

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów