+ Odpowiedz na ten temat
Strona 1 z 5 1 2 3 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 63

Temat: Internetowe konkursy?

  1. #1
    adamski Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Jan 2011
    Wiek
    42
    Postów
    8
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Internetowe konkursy?

    Hej, zakończył się rok szkolny, więc na pewno będę miał znacznie więcej wolnego czasu, aby popykac sobie w jakąś gierkę internetową, więc uznałem ze czemu by przy tym jeszcze czegoś nie wygrać. Znacie jakieś konkursy internetowe, na których potrzeba trochej czasu stracić, ale z stosownymi nagrodami?

    *******************************
    Najpopularniejsze wątki w tym dziale:


  2. #2
    moniavip Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Jun 2010
    Wiek
    38
    Postów
    11
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: Internetowe konkursy?

    Kobitkom proponuję zajrzeć na profil Gillette Venus Polska na facebooku...można zostać testerką najnowszej maszynki Gillette Venus EMBRACE z pięcioma ostrzami!!!!

  3. #3
    martuszka Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Jun 2011
    Postów
    1
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: Internetowe konkursy?

    Ja zaproponuje Poland why not http://www.polandwhynot.com/ Do wygrania wycieczka do stanów, jeszcze w wakacje bo w sierpniu poza zwiedzaniem bierze się udział w teledysku... nataszy urbańskiej i patrycji kazadi zresztą przeczytaj u nich na stronie czy na facebooku. tam jest tak, że ponoć trzeba kupić majtki czy bilet do kina zeby dostać kod i dopiero sie zarejestrować u nich na stronie....ale chyba cos przeoczyli bo kolezanka mi powiedziała, że przez przypadek wysłała im błędne hasło, a i tak dostała się do kolejnego etapu, więc wychodzi na to, że chyba szansa na wygraną rosnie z każdym wysłanym smsem ja też próbowałam i sie udało achhh na samą myśl.... wakacje w hollywood

  4. #4
    dawidof Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Jan 2011
    Wiek
    46
    Postów
    8
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: Internetowe konkursy?

    Może nie całkiem gierka, ale nagrody jak najbardziej niczego sobie forumowisko.pl/nagrody polega na pisaniu postów i przeglądaniu tematów, można się zawsze czegoś naumić przy okazji.

  5. #5
    Maria Awaria Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Sep 2011
    Postów
    4
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: Internetowe konkursy?

    Fajny konkurs organizuje Leader School! Jeśli macie trochę czasu weźcie kamerkę i nakręćcie filmik jak wypowiadacie łamaniec językowy. Macie w ten sposob szansę wygrać jeden z 23 dożywotnich kursów językowych!!!!a dodatkowo za sam udział w konkursie dostajecie rabat 100 zł na kurs jezykowy!!! http://konkurs.leaderschool.com.pl/

  6. #6
    Tylko S. ;* Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Avatar Enemigo
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    Człuchów
    Postów
    7,299
    Siła Reputacji
    31

    Domyślnie Odp: Internetowe konkursy?

    Ta szkola to syf kila i mogila
    Jezus was kocha

  7. #7
    Maria Awaria Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Sep 2011
    Postów
    4
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: Internetowe konkursy?

    Enemigo, czemu masz takie zdanie na temat tej szkoły? Ja jestem z niej bardzo zadowolona, a uczę się już u nich dwa lata. Lektorzy z Leader School bardzo profesjonalnie podchodzą do nauki, a wierz mi , ze mam całkiem niezle porownanie, bo wczesniej szkoly jezykowe zmienialam kilka razy. Dopiero tu zatrzymalam sie na dluzej

  8. #8
    Tylko S. ;* Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Avatar Enemigo
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    Człuchów
    Postów
    7,299
    Siła Reputacji
    31

    Domyślnie Odp: Internetowe konkursy?

    Cytat Napisał Maria Awaria Zobacz post
    Enemigo, czemu masz takie zdanie na temat tej szkoły? Ja jestem z niej bardzo zadowolona, a uczę się już u nich dwa lata. Lektorzy z Leader School bardzo profesjonalnie podchodzą do nauki, a wierz mi , ze mam całkiem niezle porownanie, bo wczesniej szkoly jezykowe zmienialam kilka razy. Dopiero tu zatrzymalam sie na dluzej
    Uwazam ze ta szkola to gowno bo jest beznadziejna, lektorzy bardzo nieprofesjonalnie podchodza do nauki, a wierz mi ze mam calkiem niezle porownanie bo wczesniej szkoly jezykowe zmienialem kilka razy. Dopiero tutaj zobaczylem jaka ta szkola to gowno i dno
    Jezus was kocha

  9. #9
    JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek Avatar JaMajka
    Na DoFo od
    Aug 2007
    Wiek
    37
    Postów
    2,367
    Siła Reputacji
    26

    Domyślnie Odp: Internetowe konkursy?

    Ene, w końcu kogoś w depresje wpedzisz..:-)

  10. #10
    Maria Awaria Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Sep 2011
    Postów
    4
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: Internetowe konkursy?

    jasne, najłatwiej jest podważyć czyjeś zdanie nie mając argumentów. Może Ty trafileś na mniej profesjonalnego lektora lub masz inne ambicje Ja trafilam do Leader Schoola i jestem bardzo zadowolona, because I don't have any problems with my English now

  11. #11
    Tylko S. ;* Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Avatar Enemigo
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    Człuchów
    Postów
    7,299
    Siła Reputacji
    31

    Domyślnie Odp: Internetowe konkursy?

    Cytat Napisał Maria Awaria Zobacz post
    jasne, najłatwiej jest podważyć czyjeś zdanie nie mając argumentów. Może Ty trafileś na mniej profesjonalnego lektora lub masz inne ambicje Ja trafilam do Leader Schoola i jestem bardzo zadowolona, because I don't have any problems with my English now
    Shut the fuck up you bloody twat!

    Oooohhh i can speak english as well
    Jezus was kocha

  12. #12
    Maria Awaria Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Sep 2011
    Postów
    4
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: Internetowe konkursy?

    Great! You speak english as you want to speak generally....that's why Leader School is school not for You. I prefer learn the better side of language.... It's the issue of our expectations ...

  13. #13
    nowy.dar Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Jun 2010
    Postów
    13
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: Internetowe konkursy?

    Odświeżając temat ostatnio natknąłem się na fajny konkurs na Facebook'u w którym można wygrać podwójne bilety na dowolne połączenie w kraju. Konkurs organizowany jest z okazji 10-lecia PKP Intercity. Więcej info http://www.intercity.pl/?page=strona...ow&cmn_id=2238

  14. #14
    karolciawin Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Nov 2011
    Postów
    46
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: Internetowe konkursy?

    Ja tam nie lubię internetowych konkursów. Korzystałam w swoim życiu z kilku i nigdy nic nie wygrałam.
    Wolę tradycyjne, normalne konkursy, oczywiście mogą być reklamowane w internecie.
    Mój blog

  15. #15
    didl Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Nov 2011
    Postów
    3
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: Internetowe konkursy?

    Zdaniem fanów GM System (http:// facebook.com/gmsystemPL) największym
    inżynierem wszech czasów został Thomas Edison Jak myślicie, jakie
    rozwiązania GM System przypadłyby mu do gustu? Z których mógłby
    chętnie skorzystać? Dla osób, które naszym zdaniem najtrafniej
    dobiorą
    produkty GM System dla inżyniera wszech czasów, przygotowaliśmy
    nagrody niespodzianki! Na Wasze odpowiedzi czekamy do południa w
    piątek!
    http://www.facebook.com/photo.php?fb...&type=1&ref=nf

+ Odpowiedz na ten temat

Thread Information

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

     

Podobne wątki

  1. gry internetowe
    By Grazka123 in forum O WSZYSTKIM
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 11-03-21, 19:37
  2. konkursy kulinarne
    By ona877 in forum Hobby
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 25-07-13, 00:27
  3. Konkursy na Facebooku
    By anioł in forum Ze stron www  
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 09-10-12, 13:38
  4. Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 25-01-11, 00:28
  5. radio internetowe
    By ace_bace in forum Pytaj o wszystko  
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 18-03-06, 13:49

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów