+ Odpowiedz na ten temat
Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 25

Temat: Samochód rodzinny

  1. #1
    onlyVi Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Aug 2010
    Wiek
    36
    Postów
    24
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Samochód rodzinny

    W konkursie Kobiecy Samochód Roku 2011 w kategorii samochód rodzinny zwyciężyło Volvo S60, był przed Kią Sportage.

    *******************************
    Najpopularniejsze wątki w tym dziale:


  2. #2
    StuntmanMark Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Dec 2008
    Wiek
    36
    Postów
    39
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: Samochód rodzinny

    w Car of The Year 2011 też zajęło całkiem dobrą pozycję więc Volvo napewno może być zadowolone z nowego S60

  3. #3
    Tylko S. ;* Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Avatar Enemigo
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    Człuchów
    Postów
    7,299
    Siła Reputacji
    31

    Domyślnie Odp: Samochód rodzinny

    Araj widzisz i nie grzmisz
    Jezus was kocha

  4. #4
    rece opadaja Hitman Świecący przykładem Hitman Świecący przykładem Hitman Świecący przykładem Avatar Hitman
    Na DoFo od
    Jul 2006
    Skąd
    Harrogate
    Postów
    3,272
    Siła Reputacji
    23

    Domyślnie Odp: Samochód rodzinny

    araj spi

  5. #5
    Gospodarz araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci Avatar araj
    Na DoFo od
    Sep 2005
    Skąd
    Jutlandia
    Postów
    13,283
    Siła Reputacji
    10

    Domyślnie Odp: Samochód rodzinny

    araj baluje

  6. #6
    onlyVi Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Aug 2010
    Wiek
    36
    Postów
    24
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: Samochód rodzinny

    W ranking najbezpieczniejszych samochodów minionego roku wg. organizacji EuroNCAP sklasyfikowano Volvo V60, które zostało wybrane najbezpieczniejszy dużym rodzinnym autem roku 2011.

  7. #7
    6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level Avatar 6 biegowy
    Na DoFo od
    Sep 2005
    Skąd
    CHICAGO
    Postów
    9,745
    Siła Reputacji
    33

    Domyślnie Odp: Samochód rodzinny

    Cytat Napisał onlyVi Zobacz post
    W ranking najbezpieczniejszych samochodów minionego roku wg. organizacji EuroNCAP sklasyfikowano Volvo V60, które zostało wybrane najbezpieczniejszy dużym rodzinnym autem roku 2011.
    Nieprawda, ten chinski syf to trumna na kolach.

  8. #8
    Wyrzucony z DoFo mczay Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Apr 2019
    Wiek
    34
    Postów
    495
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: Samochód rodzinny

    Bez względu na to, na jakie auto się zdecydujesz, na pewno będziesz potrzebować ubezpieczenia dla niego. Warto wyliczyć składkę dla siebie na stronie: https://cuk.pl/ubezpieczenia/samochod . Tutaj też sporo dowiesz się na ten temat i na pewno znajdziesz korzystną dla siebie ofertę.

  9. #9
    Wyrzucony z DoFo matyja Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    May 2020
    Postów
    98
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: Samochód rodzinny

    Kupno samochodu to zawsze spory wydatek, ale także po prostu inwestycja w przyszłość. Dlatego tak wiele osób decyduje się na dołożenie funduszy na autko marzeń. Ja na pewno bym to zrobiła. Mi serduszko bije mocniej na widok takiego https://drono.pl/dyskusje/posting.ph...eply&f=17&t=23 modelu. Mam nadzieję, że będę mogła go kupić. Podoba Wam się?

  10. #10
    Wyrzucony z DoFo kaziapifko Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Mar 2020
    Wiek
    33
    Postów
    118
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: Samochód rodzinny

    Najlepiej kupić auto, które się nie psuje. Ale sama kupiłam auto używane i niestety ciągle się psuje. Dobrze, że pomaga mi pomoc drogowa i holowanie Tychy Darkam: https://pomocdrogowa.tychy.pl/. Jestem zadowolona z usług tej firmy.

  11. #11
    jankooo
    Guest

    Domyślnie Odp: Samochód rodzinny

    Ja póki co jeszcze się wstrzymuję z zakupem samochodu, bo nic konkretnego nie mam na oku. W obecnej sytuacji korzystam z wynajem samochodów Kraków i takie rozwiązanie jak najbardziej mi odpowiada. Tym bardziej że dużo nie podróżuję, w sumie tylko do pracy czy na spotkanie z klientem. Tutaj mam do dyspozycji świetne samochody w niskich cenach.

  12. #12
    karol3326778
    Guest

    Domyślnie Odp: Samochód rodzinny

    Ja jechałem samochodem z moją rodziną i musieliśmy skorzystać z bardzo profesjonalnej firmy mysłowice .Z tej firmy naprawdę korzysta wielu moich znajomych.

  13. #13
    Wyrzucony z DoFo ameliad Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Jan 2020
    Postów
    130
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: Samochód rodzinny

    A może zdecydujesz się na auto elektryczne? Takie samochody są przede wszystkim bardzo ekologiczne. Na dodatek możesz kupić sobie profesjonalną stację ładowania na tej stronie. To bardzo wygodne rozwiązanie.

  14. #14
    Wyrzucony z DoFo mery1998 Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Mar 2019
    Postów
    353
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: Samochód rodzinny

    Warto wybrać samochód używany ale w dobrym stanie zadbany takie jak https://www.uzywanejaknowe.pl/ ich samochody pochodzą z krajowej sieci dealerskiej lub są przez nas importowane, ale ważne jest to że są bardzo dokładnie sprawdzone pod kątem ich przeszłości.

  15. #15
    rivka Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Feb 2020
    Wiek
    33
    Postów
    24
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: Samochód rodzinny

    Każdy kupuje taki samochód jaki mu najbardziej odpowiada Niezależnie jaki samochód kupimy, musimy pamiętać aby o niego dbać. Ja kupuję tylko atestowane kosmetyki samochodowe zawsze zwracam uwage czy dane specyfiki maja atest. To bardzo oistotne, jak kupimy byle jaki produkt to możemy tylko zniszczyc sobie samochód a tu o to chodzi, żeby jak najdłużej nam służył.

+ Odpowiedz na ten temat

Thread Information

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

     

Podobne wątki

  1. samochód
    By Irek23344 in forum O WSZYSTKIM
    Odpowiedzi: 20
    Ostatni post / autor: 03-08-23, 11:13
  2. Odpowiedzi: 32
    Ostatni post / autor: 16-03-23, 21:23
  3. Kopiący samochód
    By Miekki in forum AUTO-MOTO
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 13-05-08, 23:42
  4. Faarup sommerland-rodzinny park rozrywki
    By araj in forum Zdjęcia
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 07-06-06, 20:22

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów