+ Odpowiedz na ten temat
Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Temat: Nowotwór

  1. #1
    daria2908-1984 Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Aug 2010
    Wiek
    39
    Postów
    2
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Nowotwór

    Prawie 2,9 mln ludzi zachorowało w Europie w zeszłym roku na nowotwory złośliwe,ponad 1,7 mln zmarło.Podstawowymi metodami leczenia raka jest chirurgia,radioterapia i chemioterapia jednak nie którzy wolą medycynę nie konwencjonalną.Moim zdaniem rak to nie wyrok tylko wyzwanie,choć to podstępna i wyniszczająca choroba.Trzeba zawsze podejmować walkę-z jednej strony o życie,z drugiej o komfort każdego dnia choroby.Należy pamiętać,że nie każdy nowotwór prowadzi do śmierci.Wcześnie wykryty i poddany kompleksowej terapii jest wyleczalny.Już samo zachorowanie na raka jest dużym problemem,a dochodzą jeszcze powikłania towarzyszące rozwojowi choroby jednak każdy,i pacjent i lekarz powinni walczyć o życie i poprawę jego jakości.Tym bardziej,że badania kliniczne prowadzone przez koncerny farmaceutyczne i instytuty naukowe dowodzą,że te szanse na skuteczne leczenie raka ciągle rosną.Dlatego nie poddawajmy się weźmy życie we własne ręce i walczmy.Wejdź na zamieszczone linki i zobacz co możesz jeszcze dla siebie zrobić.Pamiętaj nie jesteś sam.

    *******************************
    Najpopularniejsze wątki w tym dziale:


  2. #2
    Tylko S. ;* Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Avatar Enemigo
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    Człuchów
    Postów
    7,299
    Siła Reputacji
    31

    Domyślnie Odp: Nowotwór

    Ja jestem takim kozakiem ze rak sie boi mnie
    Jezus was kocha

  3. #3
    Chochlik87 Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Sep 2009
    Postów
    44
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: Nowotwór

    oczywizda. Na bezrybiu i rak ryba.

+ Odpowiedz na ten temat

Thread Information

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

     

Podobne wątki

  1. Wirus HPV a nowotwór
    By kijkami in forum Medycyna
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 30-08-21, 23:23

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów