+ Odpowiedz na ten temat
Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 26

Temat: KSW, Pudzianowski:)

  1. #1
    JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek Avatar JaMajka
    Na DoFo od
    Aug 2007
    Wiek
    37
    Postów
    2,367
    Siła Reputacji
    26

    Domyślnie KSW, Pudzianowski:)

    Już dziś zmierzy się z Japończykiem Kawaguchi Yusuke(11/12 walk wygranych w tym 6 przez knockout). Jak sądzicie rozwali go???
    Dla mnie napewno

    *******************************
    Najpopularniejsze wątki w tym dziale:


  2. #2
    Porządny Porzadny Kryształ nie człowiek Porzadny Kryształ nie człowiek Porzadny Kryształ nie człowiek Porzadny Kryształ nie człowiek Porzadny Kryształ nie człowiek Porzadny Kryształ nie człowiek Porzadny Kryształ nie człowiek Avatar Porzadny
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    xxxxxxx
    Postów
    4,221
    Siła Reputacji
    31

    Domyślnie Odp: KSW, Pudzianowski:)

    czy to dalsza czesc tej kokurencji co walczyl z najmanem?

  3. #3
    JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek Avatar JaMajka
    Na DoFo od
    Aug 2007
    Wiek
    37
    Postów
    2,367
    Siła Reputacji
    26

    Domyślnie Odp: KSW, Pudzianowski:)

    Zdaje się, że tak Ciekawe ile rund tym razem będzie, pewnie dłużej da Pudzianowi radę niż Nejman, ale i tak nie wróżę, skośnookiemu wygranej

  4. #4
    SPAMER stern Wie o co chodzi stern Wie o co chodzi Avatar stern
    Na DoFo od
    Aug 2006
    Postów
    4,499
    Siła Reputacji
    23

    Domyślnie Odp: KSW, Pudzianowski:)

    Najman to pedał ale w sumie w twarz bym mu tego nie powiedział

  5. #5
    Porządny Porzadny Kryształ nie człowiek Porzadny Kryształ nie człowiek Porzadny Kryształ nie człowiek Porzadny Kryształ nie człowiek Porzadny Kryształ nie człowiek Porzadny Kryształ nie człowiek Porzadny Kryształ nie człowiek Avatar Porzadny
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    xxxxxxx
    Postów
    4,221
    Siła Reputacji
    31

    Domyślnie Odp: KSW, Pudzianowski:)

    bede ogladal jak nie na zywo to pozniej obejrze.

  6. #6
    NiCe VerY NiCe ireczek22 Wie o co chodzi Avatar ireczek22
    Na DoFo od
    Apr 2006
    Skąd
    wroclaw
    Wiek
    49
    Postów
    269
    Siła Reputacji
    19

    Domyślnie Odp: KSW, Pudzianowski:)

    Moim zdaniem szanse sa wyrownane Puzian za bardzo cwaniakuje i fajnie by mu ktos nosa utarl , puzian na lodzie jak oni spiewaja jeszcze wyladuje na kursie robienia na drutach
    i zachowuje sie czasem jak jakis wiesniak luknijcie na film

  7. #7
    Porządny Porzadny Kryształ nie człowiek Porzadny Kryształ nie człowiek Porzadny Kryształ nie człowiek Porzadny Kryształ nie człowiek Porzadny Kryształ nie człowiek Porzadny Kryształ nie człowiek Porzadny Kryształ nie człowiek Avatar Porzadny
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    xxxxxxx
    Postów
    4,221
    Siła Reputacji
    31

    Domyślnie Odp: KSW, Pudzianowski:)

    ladnie go podsumowali

  8. #8
    Tylko S. ;* Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Avatar Enemigo
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    Człuchów
    Postów
    7,299
    Siła Reputacji
    31

    Domyślnie Odp: KSW, Pudzianowski:)

    Kase bym postawil na zoltego, ale jestem za Pudzianem
    Jezus was kocha

  9. #9
    JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek Avatar JaMajka
    Na DoFo od
    Aug 2007
    Wiek
    37
    Postów
    2,367
    Siła Reputacji
    26

    Domyślnie Odp: KSW, Pudzianowski:)

    Ene, ale byś przeje##ł
    Pudzan rules! za dwa tyg(21) kolejny pojedynek, ciekawe jak sobie poradzi, pewnie rozniesie Sylvię hehe

  10. #10
    Tylko S. ;* Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Avatar Enemigo
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    Człuchów
    Postów
    7,299
    Siła Reputacji
    31

    Domyślnie Odp: KSW, Pudzianowski:)

    Przyjmuje to na klate, z Najmanem tez sie pomylilem :/
    Jezus was kocha

  11. #11
    SPAMER stern Wie o co chodzi stern Wie o co chodzi Avatar stern
    Na DoFo od
    Aug 2006
    Postów
    4,499
    Siła Reputacji
    23

    Domyślnie Odp: KSW, Pudzianowski:)

    Ene stawiaj przy nastepnej walce Pudziana ze przegra. Pewny przeciek z mafii bez cyregieli.

  12. #12
    Gospodarz araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci Avatar araj
    Na DoFo od
    Sep 2005
    Skąd
    Jutlandia
    Postów
    13,283
    Siła Reputacji
    10

    Domyślnie Odp: KSW, Pudzianowski:)

    mi się nie podobała walka, Pudzian jest silny jak mamut, ale ma praktycznie zero kondycji, po kilku minutach już wymiękł i myślę,ze jak dojdzie do walki z jakimś kozakiem, to dostanie baty

  13. #13
    NiCe VerY NiCe ireczek22 Wie o co chodzi Avatar ireczek22
    Na DoFo od
    Apr 2006
    Skąd
    wroclaw
    Wiek
    49
    Postów
    269
    Siła Reputacji
    19

    Domyślnie Odp: KSW, Pudzianowski:)

    za tydzien beda baty silva teraz jest cieniutki ale tak go oklepie

  14. #14
    JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek Avatar JaMajka
    Na DoFo od
    Aug 2007
    Wiek
    37
    Postów
    2,367
    Siła Reputacji
    26

    Domyślnie Odp: KSW, Pudzianowski:)

    Pudzian to Pudzian, człowiek orkiestra- zatańczy salsę, pokręci piruety na lodzie, zaśpiewa, przebierze sie za nergala, przeciagnie Tira na recznym, szacun. To, ze prosty chłop z niego mi nie przeszkadza, jest w swej dziedzinie mistrzem, nie poprzestaje na laurach, zabiera sie za rzeczy kuriozalnie nie pasujace do niego, jest fajny. Polacy w kazdym rodaku odnoszącym sukcesy szukają wad. No nie ma kondycji, ale daje rade.

  15. #15
    Gospodarz araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci Avatar araj
    Na DoFo od
    Sep 2005
    Skąd
    Jutlandia
    Postów
    13,283
    Siła Reputacji
    10

    Domyślnie Odp: KSW, Pudzianowski:)

    Cytat Napisał JaMajka Zobacz post
    Pudzian to Pudzian, człowiek orkiestra- zatańczy salsę, pokręci piruety na lodzie, zaśpiewa, przebierze sie za nergala, przeciagnie Tira na recznym, szacun. To, ze prosty chłop z niego mi nie przeszkadza, jest w swej dziedzinie mistrzem, nie poprzestaje na laurach, zabiera sie za rzeczy kuriozalnie nie pasujace do niego, jest fajny. Polacy w kazdym rodaku odnoszącym sukcesy szukają wad. No nie ma kondycji, ale daje rade.
    nie, nie o to mi chodzi,aby szukać wady, ja tylko ustosunkowałem się do tej konkretnej walki i na jej podstawie wyciągnąłem wniosek, który jest oczywiście moim zdaniem,które z kolei może być mylne...co do człowieka-również uważam,że zasługuje na szacun, poza tym lobie go, wiele sobą reprezentuje i przede wszystkim nie jest oderwanym od pługa prostakiem

+ Odpowiedz na ten temat

Thread Information

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

     

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów