+ Odpowiedz na ten temat
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 1 2
Pokaż wyniki od 16 do 26 z 26

Temat: KSW, Pudzianowski:)

  1. #16
    JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek Avatar JaMajka
    Na DoFo od
    Aug 2007
    Wiek
    37
    Postów
    2,367
    Siła Reputacji
    26

    Domyślnie Odp: KSW, Pudzianowski:)

    Nie araj ja nie Ciebie nazywam typowym Polakiem, bardziej na zaś to napisałam żeby dyskusja nie schodziła na niewłaściwe narzekalskie tony bo juz zauważyłam predyspozycje ku temu;] Araj jestes obiektywny i na ogół powściągliwy w sądach więc nie do Ciebie piję, a co do kondycji Pudziana to niestety masz rację, każdy to zauważył, choć to trochę zrozumiałe, u niego coś kosztem czegoś jest. Tak czy siak, mam nadzieję, że jego taktyka (rozwalanie przeciwników na samym początku) przyniesie mu kolejne sukcesy na świecie.

  2. #17
    JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek Avatar JaMajka
    Na DoFo od
    Aug 2007
    Wiek
    37
    Postów
    2,367
    Siła Reputacji
    26

    Domyślnie Odp: KSW, Pudzianowski:)

    Jutro o 2 w nocy transmisja na żywo z walki Pudziana z Sylvia (w ogóle jak to śmiesznie brzmi, bajera) jak notujecie?
    ja uważam, że Pudzian da rade jak zawsze ciekawe czy znowu na samym początku, pewnie taka ma taktyke, choć zapowiada jej zmianę.

    Ale Fedor by mu porachował kości to by było widowisko.

  3. #18
    Tylko S. ;* Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Avatar Enemigo
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    Człuchów
    Postów
    7,299
    Siła Reputacji
    31

    Domyślnie Odp: KSW, Pudzianowski:)

    Kto widzial walki Sylvii w UFC wie chyba co czeka jutro Pudziana. Sylvia odesle go na rente i Pudzian ani juz nie pospiewa, ani potanczy
    Jezus was kocha

  4. #19
    Gospodarz araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci Avatar araj
    Na DoFo od
    Sep 2005
    Skąd
    Jutlandia
    Postów
    13,283
    Siła Reputacji
    10

    Domyślnie Odp: KSW, Pudzianowski:)

    tak jak Maja napisała, jak Pudzian go nie zbombarduje w pierwszych 2 minutach, to później już nie będzie miał amunicji

  5. #20
    Tylko S. ;* Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Avatar Enemigo
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    Człuchów
    Postów
    7,299
    Siła Reputacji
    31

    Domyślnie Odp: KSW, Pudzianowski:)

    Koniec imprezy, dziekuje dobranoc
    Jezus was kocha

  6. #21
    Gospodarz araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci Avatar araj
    Na DoFo od
    Sep 2005
    Skąd
    Jutlandia
    Postów
    13,283
    Siła Reputacji
    10

    Domyślnie Odp: KSW, Pudzianowski:)

    Cytat Napisał araj Zobacz post
    tak jak Maja napisała, jak Pudzian go nie zbombarduje w pierwszych 2 minutach, to później już nie będzie miał amunicji
    dokładnie

  7. #22
    SPAMER stern Wie o co chodzi stern Wie o co chodzi Avatar stern
    Na DoFo od
    Aug 2006
    Postów
    4,499
    Siła Reputacji
    23

    Domyślnie Odp: KSW, Pudzianowski:)

    Sylvia rok starszy od Pudziana a nawet się nie zmęczył. Dobry przykład na to ze kondycji sobie sterydami nie zrobisz. Jedyny plus dla Pudziana jest taki ze postawiłem all in na Sylvie i nie robił problemów z przebiegiem tej inwestycji.

  8. #23
    ------------------- niemiecki Świecący przykładem niemiecki Świecący przykładem niemiecki Świecący przykładem Avatar niemiecki
    Na DoFo od
    Aug 2007
    Skąd
    Vancouver
    Postów
    194
    Siła Reputacji
    19

    Domyślnie Odp: KSW, Pudzianowski:)

    ..tanio skóry nie sprzedam..,ale co nas nie zabije to może wzmocni...

  9. #24
    JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek Avatar JaMajka
    Na DoFo od
    Aug 2007
    Wiek
    37
    Postów
    2,367
    Siła Reputacji
    26

    Domyślnie Odp: KSW, Pudzianowski:)

    No baty dostał ciezkie. w ogóle Pudzian pokonał mniejszych od siebie, Pudziana pokonał wiekszy... chyba zaczne obstawiać na podstawie gabarytów. Wrażenia sportowe już nastepnego dnia poprawiła mi wygrana Interu w finale Ligi Mistrzów, więc jest ok

  10. #25
    lagotek Człowiek z aspiracjami Avatar lagotek
    Na DoFo od
    Mar 2010
    Wiek
    41
    Postów
    57
    Siła Reputacji
    15

    Domyślnie Odp: KSW, Pudzianowski:)

    bo pudzian mial zrobic z sylvio to co zrobil z nim ten rusek :
    YouTube - Fedor Emelianenko vs Tim Sylvia - Full Fight MMA UFC Pride

    a nie tulic sie do niego xD

    "chyba zaczne obstawiać na podstawie gabarytów." zobacz to :

    Fedor Emelianenko vs Hong Man Choi

  11. #26
    JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek Avatar JaMajka
    Na DoFo od
    Aug 2007
    Wiek
    37
    Postów
    2,367
    Siła Reputacji
    26

    Domyślnie Odp: KSW, Pudzianowski:)

    no przecież nadmieniłam tu juz o Fedorze, nie rób ze mnie ignorantki, Fedor to mistrz nad mistrzami

+ Odpowiedz na ten temat

Thread Information

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

     

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów