+ Odpowiedz na ten temat
Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 16

Temat: Boniu jak mnie to wkurwia

  1. #1
    SPAMER stern Wie o co chodzi stern Wie o co chodzi Avatar stern
    Na DoFo od
    Aug 2006
    Postów
    4,499
    Siła Reputacji
    23

    Domyślnie Boniu jak mnie to wkurwia

    Czasem mam tak ze jak gdzies na ulicy, w sklepie itp widze wyśnioną dziewczynę ze snów, kiedy wiem ze drugiej takiej nie spotkam przynajmniej przez rok to kurwa zamiast sie uśmiechnąć puścic oko itp to szczęka jakoś mi sie zaciska, mimika zanika i kurwa zgrywam takiego macho ze udaje ze nic dla mnie nie znaczy ta panna. Wczoraj tak mialem, panna widac obcinala mnie wzrokiem a ja zrobilem znudzoną minę i sie odwrócilem ze niby mam ją w dupie. A w środku wulkan, na zewnątrz beton.
    No żenada po prostu. Nie wiem skąd sie to u mnie bierze, zwlaszcza ze potrafie byc normalny czasami, zagadać pierwszy, czasami to i nawet jak to mówią kobiety "czarujący" choć to akurat rzadko . Ale moze widocznie nie do takich wyśnionych z snoof


    Powinienem sie podać do dymisji?

    *******************************
    Najpopularniejsze wątki w tym dziale:


  2. #2
    Tylko S. ;* Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Avatar Enemigo
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    Człuchów
    Postów
    7,299
    Siła Reputacji
    31

    Domyślnie Odp: Boniu jak mnie to wkurwia

    To normalne zachowanie ja tez czesto spinam dupe
    Jezus was kocha

  3. #3
    JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek Avatar JaMajka
    Na DoFo od
    Aug 2007
    Wiek
    37
    Postów
    2,367
    Siła Reputacji
    26

    Domyślnie Odp: Boniu jak mnie to wkurwia

    Nie oddawaj się do dymisji, bo ciekawe tematy we flircie sie skończą
    Więcej luzu i pewności siebie. Ale prawda, ja też tak zawsze miałam, ze umiałam flirtować bez problemu z chłopakami, którym i tak miałam dać kosza, a jak już mi sie jakiś wydawał czarujący i przystojny jak młody bóg, to z całej mnie jak z otwartej księgi można było wyczytać nieśmiałość i skrępowanie. Zresztą nadal tak mam.
    A nast razem, jak już odruchowo się zepniesz i zrobisz zlewczą minę kozaka, to się odwróć spojrzyj na zegarek/ wyciągnij telefon/ luknij na wystawę sklepową- poprostu się jakoś rozluźnij żeby tą maskę niedostępności zdjąc z twarzy i odwróć się do panny z uśmiechem i słowami, że dawno nie widziałeś tak uroczej/urzekającej dziewczyny jak ona i czy zrobiłaby Ci tak ogromną przyjemność jak umówienie się na kawę

  4. #4
    SPAMER stern Wie o co chodzi stern Wie o co chodzi Avatar stern
    Na DoFo od
    Aug 2006
    Postów
    4,499
    Siła Reputacji
    23

    Domyślnie Odp: Boniu jak mnie to wkurwia

    Cytat Napisał Enemigo Zobacz post
    To normalne zachowanie ja tez czesto spinam dupe
    No to nie jestem sam Tylko później trochę lipa jak wlasnie nie spotka się tej dziewczyny juz nigdy w zyciu. Czesto w takich sytuacjach jest tylko chwila na myślenie a jeszcze mniej na zadziałanie. Wsiadzie taka do taksówki i pozamiatane. A Ty jak sobie z tym radzisz? Czy nie przeszkadza Ci to?

    Jamajka no dobra metoda musze spróbować Tylko kiedy znów spotkam taką królewnę to nie wiem :\

  5. #5
    JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek Avatar JaMajka
    Na DoFo od
    Aug 2007
    Wiek
    37
    Postów
    2,367
    Siła Reputacji
    26

    Domyślnie Odp: Boniu jak mnie to wkurwia

    oby jak najpredzej, powodzenia

  6. #6
    Gospodarz araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci araj  - Chcesz mieć z nim dzieci Avatar araj
    Na DoFo od
    Sep 2005
    Skąd
    Jutlandia
    Postów
    13,283
    Siła Reputacji
    10

    Domyślnie Odp: Boniu jak mnie to wkurwia

    stern,to norma

  7. #7
    Tylko S. ;* Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Enemigo High Level Avatar Enemigo
    Na DoFo od
    Oct 2005
    Skąd
    Człuchów
    Postów
    7,299
    Siła Reputacji
    31

    Domyślnie Odp: Boniu jak mnie to wkurwia

    Cytat Napisał stern Zobacz post
    No to nie jestem sam Tylko później trochę lipa jak wlasnie nie spotka się tej dziewczyny juz nigdy w zyciu. Czesto w takich sytuacjach jest tylko chwila na myślenie a jeszcze mniej na zadziałanie. Wsiadzie taka do taksówki i pozamiatane. A Ty jak sobie z tym radzisz? Czy nie przeszkadza Ci to?

    Jamajka no dobra metoda musze spróbować Tylko kiedy znów spotkam taką królewnę to nie wiem :\
    Wpisuje to w koszty dzialalnosci jaka jest podryw i jade dalej.
    Jezus was kocha

  8. #8
    repertuar Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Mar 2012
    Postów
    5
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: Boniu jak mnie to wkurwia

    Jasne że każdy tak ma niezależnie od płci

  9. #9
    doolka Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Mar 2012
    Wiek
    44
    Postów
    4
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: Boniu jak mnie to wkurwia

    No każdy chyba tak ma czasem że załuje nie to co zrobił ale tego czego nie zrobił. A swoją drogę trzeba mieć odwagę żeby tak podejść od tak nie każdy to potrafi.

  10. #10
    6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level Avatar 6 biegowy
    Na DoFo od
    Sep 2005
    Skąd
    CHICAGO
    Postów
    9,745
    Siła Reputacji
    33

    Domyślnie Odp: Boniu jak mnie to wkurwia

    Cytat Napisał doolka Zobacz post
    No każdy chyba tak ma czasem że załuje nie to co zrobił ale tego czego nie zrobił. A swoją drogę trzeba mieć odwagę żeby tak podejść od tak nie każdy to potrafi.
    Doglebna ta filozofia zagadnienia kapitanie od oczywistych wyjasnien

  11. #11
    doolka Człowiek z aspiracjami
    Na DoFo od
    Mar 2012
    Wiek
    44
    Postów
    4
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: Boniu jak mnie to wkurwia

    no ale co kto z was ma odwagę i podchodzi do nieznajomej laski, przedstawia się i umawia na kawę??? To nie Ameryka!

  12. #12
    JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek Avatar JaMajka
    Na DoFo od
    Aug 2007
    Wiek
    37
    Postów
    2,367
    Siła Reputacji
    26

    Domyślnie Odp: Boniu jak mnie to wkurwia

    Cytat Napisał doolka Zobacz post
    no ale co kto z was ma odwagę i podchodzi do nieznajomej laski, przedstawia się i umawia na kawę??? To nie Ameryka!
    Uwierz mi, ze czesto kolesie tak robia, ale rzadko niestety Ci fajni ale ja kiedy ktos mnie w ten sposob zaczepia zawsze domyslam sie, ze nie bylo to latwe i odmawiam tak zeby mu przykrosci zadnej nie zrobic.

  13. #13
    6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level 6 biegowy High Level Avatar 6 biegowy
    Na DoFo od
    Sep 2005
    Skąd
    CHICAGO
    Postów
    9,745
    Siła Reputacji
    33

    Domyślnie Odp: Boniu jak mnie to wkurwia

    Cytat Napisał doolka Zobacz post
    no ale co kto z was ma odwagę i podchodzi do nieznajomej laski, przedstawia się i umawia na kawę??? To nie Ameryka!
    Ja tak mam, podchodze, przedstawiam sie swoja ksywa, pokazuje biceps i tatuaze, mowie o dlugosci i grubosci czlonka, pozniej informuje czym jezdze i ile mam forsy na koncie a ile w kieszeni, sugeruje rozne perwersje w lozku ale wiesz o kawie to nigdy nie pomyslalem !

  14. #14
    JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek Avatar JaMajka
    Na DoFo od
    Aug 2007
    Wiek
    37
    Postów
    2,367
    Siła Reputacji
    26

    Domyślnie Odp: Boniu jak mnie to wkurwia

    Ja bym osobiscie wolala, zeby mnie ktos fajny zaprosil na rower, rolki albo na scianke, bo za kawa nie przepadam.

  15. #15
    Sternowski Człowiek z aspiracjami Avatar Sternowski
    Na DoFo od
    Apr 2012
    Postów
    11
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Odp: Boniu jak mnie to wkurwia

    Randka na ściance? To takie trochę nowopolskie

+ Odpowiedz na ten temat

Thread Information

Users Browsing this Thread

Aktualnie 2 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 2 gości)

     

Podobne wątki

  1. Wkurwia mnie
    By Enemigo in forum Co Cię wkurza?
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 16-09-11, 20:45
  2. CO MNIE WKURWIA!??!
    By DZIADZIA in forum Co Cię wkurza?
    Odpowiedzi: 164
    Ostatni post / autor: 01-10-08, 20:28
  3. to mnie wkurwia!
    By harier in forum Co Cię wkurza?
    Odpowiedzi: 32
    Ostatni post / autor: 20-03-08, 19:04
  4. jakoś mnie to wkurwia
    By inde in forum Co Cię wkurza?
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 20-02-08, 18:18
  5. wkurwia mnie jak jestem
    By stuff in forum Śmietnik  
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 10-11-05, 07:33

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów