+ Odpowiedz na ten temat
Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Temat: Jak sądzicie?

  1. #1
    JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek Avatar JaMajka
    Na DoFo od
    Aug 2007
    Wiek
    37
    Postów
    2,367
    Siła Reputacji
    26

    Domyślnie Jak sądzicie?

    ...czy Jarosław będzie kandydował na prezydenta? Pytam bo spotykam się cały czas z ludźmi, którzy juz zaciekle wrzucaja, ze teraz drugi Kaczyński obejmie urząd, bo po tej tragedii ma większe szanse, że ma koło 30%poparcia (nie sprawdzałam) itd itp.
    A ja właśnie nie uważam zeby kandydował w tak krótkim czasie po smierci brata, bardziej prawdopodobne jest moim zdaniem, ze nawet sie wycofa troche z polityki, no niewiem... jak obstawiacie?

    *******************************
    Najpopularniejsze wątki w tym dziale:


  2. #2
    SPAMER stern Wie o co chodzi stern Wie o co chodzi Avatar stern
    Na DoFo od
    Aug 2006
    Postów
    4,499
    Siła Reputacji
    23

    Domyślnie Odp: Jak sądzicie?

    No przeciez juz od dawna wiadomo ze bedzie kandydował, raczej nie mial wyboru w sytuacji kadrowej PiS to raz a dwa ma najwieksze szanse z tej partii.

  3. #3
    JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek Avatar JaMajka
    Na DoFo od
    Aug 2007
    Wiek
    37
    Postów
    2,367
    Siła Reputacji
    26

    Domyślnie Odp: Jak sądzicie?

    aha, a myslałam, że to jeszcze nie sa oficjalne kandydatury, tak to jest jak sie nie jest na bierzaco W kazdym razie dla mnie poprostu to nieprawdopodobne, ze po takiej tragedii ma siłę na kampanię wyborczą. Dlatego jakos w ten fakt cieżko mi szlo uwierzyć.

  4. #4
    SPAMER stern Wie o co chodzi stern Wie o co chodzi Avatar stern
    Na DoFo od
    Aug 2006
    Postów
    4,499
    Siła Reputacji
    23

    Domyślnie Odp: Jak sądzicie?

    Cytat Napisał JaMajka Zobacz post
    aha, a myslałam, że to jeszcze nie sa oficjalne kandydatury, tak to jest jak sie nie jest na bierzaco W kazdym razie dla mnie poprostu to nieprawdopodobne, ze po takiej tragedii ma siłę na kampanię wyborczą. Dlatego jakos w ten fakt cieżko mi szlo uwierzyć.
    Siły pewnie nie ma, ale to dla niego i pis być albo nie być, tam był monolit, wszyscy za Kaczyńskimi, gdyby wyłonił sie jakiś nowy lider pewnie doszłoby do rozłamu a też i miałby mniejsze szanse od Jarosława.

  5. #5
    JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek JaMajka Kryształ nie człowiek Avatar JaMajka
    Na DoFo od
    Aug 2007
    Wiek
    37
    Postów
    2,367
    Siła Reputacji
    26

    Domyślnie Odp: Jak sądzicie?

    To jakby sie na tym zastanowić jeszcze pogłebia, jego ciężką sytuację, stracić bliźniaka, w wypadku który nie jest do końca jasny, zamiast przeżywać żałobę jak należy w spokoju, musieć zajmować się sprawami partii, ba starać się stanąć na miejscu zmarlego... masakra, współczuje temu człowiekowi

  6. #6
    luiliana Człowiek z aspiracjami Avatar luiliana
    Na DoFo od
    Sep 2009
    Wiek
    43
    Postów
    426
    Siła Reputacji
    15

    Domyślnie Odp: Jak sądzicie?

    Ja też mu bardzo współczuję... Widać było w relacjach tv,że naprawdę jest mu bardzo ciężko mimo że bardzo się starał być twardym... Chociaż uważam że na prezydenta raczej się niestety nie nadaje - moim zdaniem...

+ Odpowiedz na ten temat

Thread Information

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

     

Podobne wątki

  1. Auto z USA - co sądzicie?
    By DamianSt1 in forum O WSZYSTKIM
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 25-02-21, 19:46
  2. WIFI D-link - Co o tym sądzicie?
    By MaT in forum Komputery, sprzet audio-video  
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 03-09-07, 22:41
  3. Co o tym sądzicie
    By efis in forum Ze stron www  
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 15-05-07, 02:56
  4. Co sądzicie o karze śmierci...
    By VAMPIRE_DRACO in forum O WSZYSTKIM
    Odpowiedzi: 14
    Ostatni post / autor: 02-10-06, 00:51
  5. nie sądzicie ze
    By A N D E R S in forum Śmietnik  
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 01-02-06, 17:01

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów